Швидкоруч• 16 октября 2025

Що робити коли межі між мною і родиною сина встановлює невістка?

Після ситуації коли невістка не прийняла мого середнього сина до себе, тому що була причина для неї, що вони були самі в гостях у її батьків і мій старший син, піддався їй і прислухався до її думки. Мій середній син, навіть заблокував старшого. І не хоче спілкуватися з ним,. І я також образилася на них і підтримую свого молодшого сина, тому що розумію його почуття. Старший син напросився в гості до нас. Спочатку запрошував нас до себе, але я сказала, що якщо б молодший був вдома, а не на роботі, то ми б приїхали до них, а так їхати не будемо. Нехай їдуть вони. І вони з невісткою приїхали, подарували подарунок, якийсь плед і постіль молочного кольору. Невістка поводила себе спокійно, але у мене все кипіло внутрі, але я себе стримала. Після зустрічі заблокувала невістку. Щоб не бачити ото її всюди. А молодший навіть не захотів їх і бачити, просто передав племіннику подарунок через мене. Невістка зрозуміла, що я її заблокувала. І сказала сину моєму, що спілкуватися і більше перші кроки робити не буде заради мого спілкування з онуком. І старший син став на її сторону, і сказав, що я поводжу себе, як дебілка, і йому набрид цей дитячий сад з нашої сторони. Ви уявляєте, як вона накрутила його? Що з таким відношенням, ніхто, ні до кого більше ногою не ступне. І вона його накрутила, що він вважає тепер, що мені просто не потрібний онук, і якщо б я хотіла приїхати до них, до онука, то сіла на таксі і приїхала, а я мовляв воду варю і мозок виношу. Що робити з такою невісткою?
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Чоловіка в мене немає. І середній син проти мого спілкування з іншими чоловіками, не хоче щоб мені зробили боляче. Онука тепер точно не дадуть, бо невістка сказала, що в дитини стресова ситуація починається коли він потрапляє до нас. Так, він коли бачить нас починає сильно плакати, остання зустріч коли вони до мене приїхали. Дитина кричала, палала на підлогу і виходила з квартири і просто тікала. Але я думаю, що якщо б дитина була б постійно у нас, то вона б звикла до нас і все б було нормально. Але невістка сама таке з нього зробила.
Середній син проти вашого спілкування з чоловіками, але жити не може без спілкування з 2-річною дитиною? Живе з вами, женитися не хоче?
Нашли в капусте• 16 октября 2025
Ответ дляПишущаяся
Це з якого оповідання?
Федько халамидник
мадам Везувий• 16 октября 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Ну они же были нему у себя дома. Как они могут приглашать гостей, не в свой дом?
А даже если бы и у себя дома
Они могут приглашать или не приглашать людей (друзей, коллег, родственников) когда удобно им
А не подстраиваться когда это удобно кому-то другому
автор Швидкоруч • 16 октября 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Так племяннику 2 года, у него нет своего жилья и он не может сам принимать гостей) Принимать его должны были родители невестки в своем доме. Как вы это не понимаете? Тем более у него конфликт с родителями невестки, плохие отношения. Зачем туда ему нужно было переться? Увидеть племянника можно в другой день
В нього графік на роботі такий, що він не знає коли точно зможе. Зрозумійте. Вся проблема тільки в цьому. Але як сказала наша розумна невістка, якщо він знаходе час на похід в кіно, на відносини з дівчиною і на все інше, то і на племінника захотів би знайшов би час і в Києві. І це не егоїстка ?
автор Швидкоруч • 16 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ага, таки доїхали. А чого тоді середній син напередодні річниці був незадоволений батьками невістки, машину за вами не прислали?
Він вважає, що вони мене образили і невістка також, тому так і казав на них.
Та не реву я• 16 октября 2025
А з чого все почалось я так і не в´їхала...
Б´ю байдики• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ні. Стосунки між братами такі собі. Я б хотіла, щоб все було набагато краще, ніж є зараз. Тому що старший віддалився від нас, коли одружився. Племіннику 2 рочки. Просто у середнього сина графік роботи такий, що не завжди може. Ось тому і хотів саме тоді заїхати і побачитися, а йому відмовили.ще невістка якісь там переписки бачила між середнім і старшим. Що середній мій син писав, що не поважає її батьків, що вони кончені і він нікого з них не хоче бачити. Так, це було і можливо і написав таке, але це було коли онуку був рік і ми не хотіли їхати на святкування до них. Але до чого тут невістка чи її батьки? Якщо він їхав до свого племінника, а не до них. І через це невістка не хотіла, щоб він туди їхав.
Вы конченная. И пофиг, если забанят
автор Швидкоруч • 16 октября 2025
Ответ дляГубки-уточкой
А с такого перепуга чужой 2-летний ребенок должен быть постоянно у вас?
А де він чужий? Він такий самий наш, як і невістки і її батьків.
автор Швидкоруч • 16 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Він не мешкає зі мною. А з дівчиною мешкає. Вже як три місяці.
Б´ю байдики• 16 октября 2025
Ответ дляМати тріля
Нарешті ваш старший син побачив, хто в цьому омуті каламутить воду. Приймати вашого молодшого сина в домівці батьків невістки - це ви таке придумали, чи син молодший? Чого він туди напрошувався? Це всеодно, що ви у себе будете приймати сестру/брата невістки. Дуже зрадієте?
Да еще и к людям, на которых вылил ушат помоев. А потом срочно надо туда переться
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
А чому він так вважає? Чим вони вас образили - все не так роблять, як ви хочете?
Губки-уточкой• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Он не ваш ребенок. У него есть родители.
автор Швидкоруч • 16 октября 2025
Ответ дляТа не реву я
З того що невістка не захотіла бачити мого середнього сина в гостях, коли вона була з дитиною та моїм сттаршим сином у своїх батьків в гостях, а відмовила і перенесла зустріч коли вони будуть вже у себе вдома.
Б´ю байдики• 16 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
У вас прям якийсь егоїзм говорить. Ви хотіли, щоб ви були в кругу і вас кружили. А тут жінка з´явилася ще одна. І сина забрала. Так вам образливо, ви ростити, не зрозуміла 3 чи 2 -х синів.., і от ви вже не одна в колі жінка. Син став на сторону дружини, йому з нею жити. Чи йому треба було розлучатися з дружиною і що в ітозі він не щасливий, а ви довільна, що за вас вступився...? Може він і вступався при розмові з дружиною...хто зна.
А як би ви хотіли, щоб ваш чоловік за вас вступився чи ні, будучи в такій ситуації ви? Може там і дружина не подарунок канешно... Але треба ж трохи хитріштю бути. Нащо бити горшки. Тепер і онука не дадуть( Ця дружина зможе маніпулювати онуком. Підключіть чоловіка , якщо є. Може він якось поговорить...
На майбутнє не робіть такого з іншими синами.
Прийде час і попросять посидіти з малим, чекайте, або ж ні і миріться, поговорість з сином. Поясніть чому вам образливо. Тільки не в упрьоках до нього і не гоніть на ту його дружину. Бо остаточно розсваритеся.
Ее невестка тоже тут тему создала. Очень даже вменяемая барышня. Ей кто-то рассказал про этот форум и про темы вот этой. Так пазл и сложился. Молодая девочка.
Губки-уточкой• 16 октября 2025
Какая шикарная тема. Не приедается совсем
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
І при цьому їздить гуляти до брата з його дворічною дитиною?
Чи це ви йому таку розвагу підказали??? Навіщо? Щоб сексом менше з своєю дівчиною займався в окремій квартирі?
автор Швидкоруч • 16 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Я просто трохи перекрутила ситуацію, і він так зрозумів.
Б´ю байдики• 16 октября 2025
Ответ дляТайТаке
Не пздтите, вы ее вилеть не хотели еще до свадьбы и аборт рекомендовали.
То есть сериал до появления малыша начался? Бабка не хотела внука первого и единственного?
Интимная• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Середній мій син образився на старшого. Тому що він хотів побачити племінника, коли невістка зі старшим моїм сином, своїм чоловіком були у її батьків в гостях. Але невістка відмовила. Сказала, що будуть вдома в Києві, тоді і зустрінемся. Середній образився, навіть заблокував старшого брата, і мені також образливо за свого сина. Через це ми не хочемо бачити невістку і взагалі чути про неї.
Оставьте в покое старшего сына, невестку и внука. Не портите им жизнь. Дайте им возможность жить счастливо без вас )
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
А увімкнути мізки і пояснити, що він не так зрозумів і помирити власних дітей клепки у вас не вистачає????
Б´ю байдики• 16 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
І невістка є на форумі? Оце Санта-Барбара!
Да. Там девушке до 25 лет. Она случайно про свою свекровь и ее опусы тут узнала. Вполне нормальное впечатление от невестки. У нее нервы канаты
автор Швидкоруч • 16 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Він не їздить, останній раз бачив дитину в квітні. А в серпні хотів знову побачити, бо дитина росте , а ми його не бачимо і він нас не знає. А йому відмовили.
автор Швидкоруч • 16 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Так, невістка сама наколотила.
Б´ю байдики• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Устами младенца. Вот уж точно
мадам Везувий• 16 октября 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Бедная девушка!
Я теперь ещё больше свою свекровь люблю и ценю
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Якого хера ви перекладаєте власні проблеми на синів? Ви мелете, як дурне помело, на вас ображаються і раз на рік показують онука, то ви дітей одне на одного натравили? Інтриганка срана :(
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Так, невістка сама наколотила.
Що саме вона наколотила?
Б´ю байдики• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Він їхав не до невістки чи її батьків, а до свого племінника. Повторю ще раз. І є після того як вона образила мого середнього сина, маю повне право її заблокувати і не бачити.
Его племянник находился в доме своего дедушки и бабушки, который ваш сыночек обосрал. Вам нужен доктор. И это уже не смешно. Болезнь прогрессирует
Яичница с беконом• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
оце ви хвора людина, ще і сина молодшого заразили))
Б´ю байдики• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ми нормальні люди. Чи ви вже й діагноз поставили нам?
Вам тут уже весь форум поставил диагноз. Но вы упорно не хотите посетить доктора. Нормальности не видно