Я-ваш шанс• 17 октября 2025
Подивилась "Спіймати Кайдаша"
так, слоупок, але так прямо сподобалось)
Два діалоги запам´ятались як мемні:
"Котік, а ти читала казку про золоту рибку? - Нє, а шо там? - Там про жабку". і "Как вы здесь вообще живете? - Плохо!.. А сейчас хорошо - каштаны!" А ви дивились?
Два діалоги запам´ятались як мемні:
Результат:
вже голосів:
220 (64.9%)
Так, сподобалось
89 (26.25%)
Ні
30 (8.85%)
Так, не сподобалось
Амбасадор щастя• 17 октября 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Не смотрела и не буду
Зря. Реально добротный сериал.
Кидстаффовка• 17 октября 2025
Максимально зашкварный просер бюджетных денег через эту недолугу ворожбит, которая себя возомнила, видимо, Стивеном Кингом и решила в кадр войти в роли мамы гл героини. Туповатый сериал с заискиваниями на ‘пройти мимо’ классического оригинала. Даже спектакль во Франко в разы лучше. Ну, неудивительно. И не заводите меня, а то вспомню ее второй фильм, которым она позорила всю Украину по Европе, когда катали потом спектакль по нему. Я не знаю, с кем она спит и почему на это недоразумение тратят наши деньги.😡
Амбасадор щастя• 17 октября 2025
Ответ дляPrervana
І корові дала, і свиням дала, тільки синові Вашому не дала (с) Мотря
А мне понравился диалог Кайдашихи с Лаврином. Когда он ее спросил- что ты хотела бы для себя, іншого життя? Она задумалась- ’А мене ніхто не вчив про себе думати’...
Амбасадор щастя• 17 октября 2025
Ответ дляКидстаффовка
Какой второй? Я б посмотрела.
Ответ дляАмбасадор щастя
Его вообще на цитаты разбирать можно. Единственное достойное украинское кино, ИМХО
Амбасадор щастя• 17 октября 2025
Ответ дляPrervana
Плюс. Пересматривала,даже муж подсел. Хотя вообще не любитель такого жанра.
Добрая свекровь• 17 октября 2025
Кіно про рагулів..ітак відомо що такі дикуну як в цьому фільмі є вони існують так.Ну що тут цікавого на них дивитись? Дивитися як вони живуть своє паршиве життя
Амбасадор щастя• 17 октября 2025
Сериал действительно жизненный. Все события реальны,возможно, чуть гиперболизировали. Подбор актеров 100% попадание. Диалоги, голос Мелашки и ее песни.
ЛюблюДевчонок• 17 октября 2025
Ответ дляКидстаффовка
Кукусики• 17 октября 2025
Обожнюю цей серіал.
Мені ржачна сцена, де Мотря лізе вночі до Карпа по драбині на сарай, вся така сексі, а він почав тріпати ту драбину 🤣🤣🤣
Ти шо дєлаєш, придурок?
Ти для кого оце мордяку намазала і лізеш?))))))
Ти шо дєлаєш, придурок?
Я-ваш шанс
• 17 октября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Не зрозуміло нащо це взагалі дивитися
а що вам подобається дивитися?
Добрая свекровь• 17 октября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
а що вам подобається дивитися?
А то що мені подобається не ваша справа:)
Амбасадор щастя• 17 октября 2025
Ответ дляКукусики
Обожнюю цей серіал.
Ти шо дєлаєш, придурок?
Ось тобі замок. Повісь собі на одне мєсто.
Форточка• 17 октября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Та напевно серіал типу свати
Добрая свекровь• 17 октября 2025
Ответ дляФорточка
Та напевно серіал типу свати
Не вгадали:) навіть не уявляю що це
Пустощі-веселощі• 17 октября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Удалено администрацией...
Амбасадор щастя• 17 октября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Так живе 80-90%відсотків країни. Як би ви не сперечались.
Пустощі-веселощі• 17 октября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
ну про 90% ви загнули, але якась частина безумовно так
Добрая свекровь• 17 октября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну ви явно загнули з відсотками)Та мені всеодно на них.Простоне зрозуміло на що там дивитися.
Сяду на шию, дорого!• 17 октября 2025
Фільм про справжнє життя звичайних людей і не тільки з села. З ’людською’, а не літературною мовою і справжніми проблемами. Але зараз понабігають ’високоморальні’ та ’високультурні’ та розкажуть вам , що все неправда, фільм-лайно, Ворожбит - така сяка і вони за високе кіно, тільки солому, яка з одного місця стирчить поправлять, щоб біле пальто краще лягло.
сказочное_Бали• 17 октября 2025
Не дивилась, але я і не дивлюсь серіалів про любов і сімейні негаразди. Хоча думаю що він не гірший ніж ,, відчайдушні домогосподарки,, і ті хто їх дивиться, а критикує Кайдаша, лише упереджені до українського кіно.
Тоска в носках• 17 октября 2025
Ответ дляКукусики
Обожнюю цей серіал.
Ти шо дєлаєш, придурок?
Казліна! (с)))
Тоска в носках• 17 октября 2025
Моя улюблена сцена там - як пʼяна Мотря вночі прийшла, її монолог просто квінтесенція усього серіалу для мене - і смішно, і сумно(
А як дійшло до «костюмчиків таких, мягєньких», то я остаточно була підкорена цим серіалом)
Вельшановна• 17 октября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Тоже не пойму. Максимально отвратительные герои
Вельшановна• 17 октября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Слава богу намного меньше