Мамаша в бигудях• Изменено 17 октября 2025
Бухгалтери, ви працюєте з 1 с? Виявляється це рос програма
Прочитала тільки що про цю програму і насторожилась. Можливо хтось знає альтернативу. У мене звичайний фоп спрощена система
Мені просто треба виписувати 10 рахунків в місяць і акти наданих послуг оренди
Задолбулька• 17 октября 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
BAS напевно альтернатива, не працювала в ній, але дуже схожа. По вартості не знаю.
Хіба це не продукт 1с? Це наче новіша версія 1с, там абсолютно все однакове, тільки трошки удосконалена
Из Кукуева я• 17 октября 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Это все деньги на создание альтернативы, но в это не выкладывают)
Действительно. У нас ведь прекрасный налоговый кодекс, зачем выполнять рекомендации европейцев и писать новый
Ок, вложили деньги, создали альтернативу. Эти деньги нужно будет заложить в стоимость товаров и услуг бизнеса. Этого никто не делает не потому что не хотят, а потому что для бизнеса нет альтернативы. 1С - это копейки, а лицензия например Оракла в пересчете на 1 рабочее место обойдется в пару тыс. $ в мес.
руки_Крюги• 17 октября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Та що тут всі нею користуються, І не планують кудись переходити в інше місце програмного забезпечення?
Запропонуйте українську альтернативу, наскільки ж зручну, з постійною підтримкою і прийнятною вартістю. Користуйтеся BAS , вона вважається ’польською’.
руки_Крюги• 17 октября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну ось чат Джипеті каже що може бути витік інформації якщо користуєшся цією програмою
У вас секретна інфа про вартість вашої оренди ? Я б більше хвилювалася за витік від нашої доблесної статистики і митниці, а ще є гугл кординати всіх підприємства, опендатабот/юконтрол де за кведом можна знайти всі підприємства.
руки_Крюги• 17 октября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Так я зараз так і роблю все у Ворд
Рахую на калькуляторі я все пишу вручну і багато часу займає
Я вам в іншій темі накидала купу всього але ж там за гроші, були і українські варіанти. Якщо така секретність, то в екселі значно все веселіше рахується, аніж в вашому ворді, як мінімм калькулятор не потрібен, буде ваш власний ексель.
Вам телефонограмма• 17 октября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Скажіть будь ласка, і як податкова дивиться на використання російських таких програм у веденні бухгалтерії?
Понятия не имею . Я налоговой не докладываю , в какой программе веду учет .
Пишущаяся• 17 октября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Автор,лучше пока не придумали,к сожалению
Пишущаяся• 17 октября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Так я зараз так і роблю все у Ворд
Осваивайте Excel,там вручную считать не нужно
неДоПриличий• 17 октября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Так я зараз так і роблю все у Ворд
То чого переживаєте, якщо не користуєтесь?
Є BAS, це вже типу українська, її зараз і встановлюють.
З 1с давно перейшла на BAS
Я только за!• 17 октября 2025
Ответ длянеДоПриличий
З 1с давно перейшла на BAS
Все правильно, рос 1с назвали BAS, а рос газ - венгерским и все отлично, пользуйтесь!
неДоПриличий• 17 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
А є інші варіанти?
Ви газом теж користуєтесь.)
Я только за!• 17 октября 2025
Ответ длянеДоПриличий
А є інші варіанти?
Ви газом теж користуєтесь.)
Да, пользуюсь и не притворяюсь, что все это не российское. И пью чай гринфильд еще, он самый вкусный.
Семенівни сусідка• 17 октября 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Оракл не покрывает потребности
Семенівни сусідка• 17 октября 2025
Ответ длянеДоПриличий
А є інші варіанти?
Ви газом теж користуєтесь.)
Да - называть вещи своими именами