Масяня Я• 17 октября 2025
Постоянно бросает в жар
32 года. Щитовидка норма,сахар норма,лишний вес отсутствует,легкие норма. Какие причины могут быть? Что в вашем случае оказалась причиной таких приливов.
Ночь тоже иногда бросает в пот. Сплю плохо
Саджу все зарання• 17 октября 2025
У меня с прошлой недели такое состояние, это ад. Но мне 49 и меня переменопауза
Перемелица• 17 октября 2025
Наверное что-то гормональное. Мне беременной тоже постоянно жарко, сижу дома с открытым окном
Масяня Я
• 17 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Но вы хотя бы понимаете из-за чего у вас(
Ушла и Пришла• 17 октября 2025
Ответ дляМасяня Я
Та не)
Да, вроде бы и рано, но такие явные признаки
младокошкина• 17 октября 2025
Ответ дляМасяня Я
Та не)
Ну вы на всякий случай не отбрасывайте такой вариант(
К сожалению, и в 28 есть случаи.
Mrs.Sexuality• 17 октября 2025
Ответ дляМасяня Я
Та не)
А як ви вирішили що нє?)))
В мене таке саме і почалися ці приливи, дуже лякали вони. Але місячні йдуть точно за календарем. Пішла до лікаря і так, дійно, періменопауза. Просто мені 47, то як би можна очікувати вже. А ви молода, але можна припустити, що ваш стан якось повязаний з половими гормрнами. Відвідайте гінеколога, краще гінеколога-ендокринолога
Mrs.Sexuality• 17 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Мені 47 і теж саме. Але лікар прописав мені Цеміцифугу приймати і за місяць приливи зникли! Теж мучилася(
Безпринципова• 17 октября 2025
Ответ дляМасяня Я
Та не)
В знайомої менопауза почалася в 35.
Так, це виключення, але не відкидайте можливість
Саджу все зарання• 17 октября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Я п´ю її. Тут всім її рекомендувала. 3 місяці все ідеально було, а зараз вже не допомагає. З минулого тижня так в жар бросає, постійно червона, мокра. Лікар рекомендувала збільшити дозування. Но ціна ліків 1000грн на місяць. А ви які берете ліки?
Mrs.Sexuality• 17 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Хм..ви мене дуже розстроїли. Значить коли організм звикне, то й мені також, мабуть, допомагати не буде.
В мене набагато дешевший препарат Nature,s Way Black Cohosh root, там дозування цеміцифуги 540 мг, коштує 550 грн, вистачає на три місяці, там 100 капсул
Саджу все зарання• 17 октября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
І я вже дивилася в сторону айхербу. Но у мене, в Сімідонні 13мг. Цимицифугі, а лікар виписала 20мг. Коштує 1000грн на місяць. Якось дорогувато
Mrs.Sexuality• 17 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Я не айхербі замовляю. Я всі БАДи замовляю на українському сайті Біотус. З Айхербом так і не розібралася, пуста моя голова...
А на Біотусі беру вітаміни і всі добакви які треба, відправлення в день замовлення і ціни помірні, і майже завжди все є в наявності. Оплачую на сайті і отримуваю в поштоматі.
Щодо дозування, то мені лікар спочатку призначила Клімактоплан, там також цеміцифуги 25мг. Призначила по 1-2 таблетки 3 рази на день.
Але я обрала цю, та приймаю ії один раз на день, бо мені так зручніше. Лікар погодилася на мій вибір
Саджу все зарання• 17 октября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Дякую, спитаю у свого лікаря