Леди_в_ночи• 08 сентября в 08:55

Подскажите парк для детей. Киев.

Добрый день! Девочки,подскажите,есть ли в Киеве какой то парк,чтобы дети могли погулять 3 и 5 лет. С батутами,качелями и всё такое…спасибо)
А що таке?• 08 сентября в 08:56
Оболонский остров
Тра Ля Ля• 08 сентября в 09:13
У будь-якому парку Києва є дитячий майданчик
КарамбОлька• 08 сентября в 10:09
Надувных батутов я не видела сейчас в парках. А детские площадки есть почти везде. Парк Победа на Дарнице - там есть аттракционы и дет площадки, может и батуты есть. Раньше были.
Давно без алко• 08 сентября в 10:15
Живу поруч із парком Перемоги. У стрій частині бескоштовні майданчики у жалюгідному стані і на сонці. У новій частині нормальні майданчики і в тіні, один із гумовим покриттям, там є вбудований батут, на ньому зазвичай багато дітей. Надувний батут влітку бачила у кінці головної алеї (там ще поруч гармати і танк), як зараз - не знаю