Зоряний Шлях• 17 октября 2025

У мене враження, що всі хто можуть втікають

Я не про жінок. То виїхали мажори, а тепер їдуть типу середній клас. Ну назвемо так тих, у кого є +/- 20 тисяч баксів
Пополняю_Карму• 17 октября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Не сумнівалась)
А ви хто ?😳
Котя_люлю• 17 октября 2025
Навпаки всі повертаються. Кому лавочки прикрили, хто просто замахався
Khmelnichanka• 17 октября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Я вже питала за цю програму, не беруть, якщо був захист вже. Шкодую, що вибрали в 22 не ту країну і не каталися як інші в пошуках кращого життя.
Спитайте ще в ТГ - каналі 2222. Там нещодавно було обговорення. Людину взяли після закриття ТЗ в іншій країні, бо вона вже довгий час перебувала в Україні і виїжджала із ЗБД
Зубожиння• 17 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Тому що переселенці приїхали. Кияни ,які виїхали - не повертались.
Ага. Переселенцы. Все, преимущественно, на киевских номерах...
Жена_КотораяСтена• 17 октября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Прикулупайтесь до свого чоловіка краще))
Він знає лише один корок - у бутилці вина,який ми за вечерею випили
Жена_КотораяСтена• 17 октября 2025
Ответ дляКотя_люлю
До речі, німецька сторона фіксує різке збільшення біженців з України
Khmelnichanka• 17 октября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так. Юнаків 18-22
Мавка• 17 октября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Можна, але навіщо.
Тут порішав і живи собі
І так, війна для бідних. І це правда життя.
..’чого бідний,бо дурний!’
Вітаємо з найкращою школою в світі!!виросло ціле покоління

можливо,оцей стресс заставить навчитись трохи думати..,але вже буде пізно...поїзд пішов,і ми з ржанням впригнули в останній вагон.( тобто ,як виявилось, це окоп.)
ХвостПистолетом• 17 октября 2025
У меня тоже такое ощущение, но к счастью, многие друзья и родственники на месте. Мы тоже дома. В Киеве куча людей. Прорвёмся✌️
Бубль Гум)• 17 октября 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Де і куди, приклад конкретний надайте, будь-ласка
Мерефа. Нпз перевозять в ОАЕ. Вже демонтували І вивезли обладнання. Працівників теж умудрилися вивезти, вони тепер його там монтують
ЗавЛабСнаб• 17 октября 2025
Автор, первыми выехали те, кто «в теме» был. Потом у кого были деньги на безбедную жизнь и ловить здесь уже нечего. Ну и хитросделанные тут же с западной Украины. Следом поехали люди «с одним рюкзаком». А остались те, кто или у корыта присосался или нищий совсем, но со своими стенами. Есть еще просто не очень умные, которые верят в 2-3 недели и границы 91.
Кто в здравом уме при возможности выезда, останется сидеть в этом бардаке и беззаконии? Никто в здравом уме
палка-копалка• 17 октября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
У нас навпаки всі приїзжають, корки по місту жах
Корки мля... Сива кобила у своєму брєду перекладає краще
палка-копалка• 17 октября 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Предлагаю альтернативу - скупчення)
Закреп)
Новорічна пальма• 17 октября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
А де це у вас?
Шалена красуня• 17 октября 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Весь бизнес Киева сидит здесь
Шалена красуня• 17 октября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Фортеця?)
Lacrimo• 18 октября 2025
Бачу, що пришвидшено виїздять до 22, бо знають, що це останній шанс. Ну а інші , пенсіонери теж, у кого діти за кордоном, ну і всі у кого є схема і гроші теж. Чим більше виїздять, тим більше прорідилось чоловіків всюди, тим важче тим чоловікам, що лишились ходити по вулицях в невеликих містах : дуже замітні для тцк. За роки війни, хто мав можливість - уже 3 дітей мають і теж їдуть . Не залишилось: ні родичів між чоловіків, ні однокласників/ одногрупників, ні сусідів. Залишилось може 10 відсотків від 100, що жили до війни. При чому, не воювали і не воюють. Нема кого попросити важке допомогти підняти до ліфта навіть( в школі малого не могли найти 2 татів щоб помогли з меблями з 30 учнів!
Тётушка Лошадь• 18 октября 2025
Ответ дляпалка-копалка
Приємно познайомитися з Вами, сиво кобила))
Губи до вух• 19 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Є варіант,як утзнайомих- дружина з дітьми в Німеччині, чоловік в Україні, бізнес -бо не буде за що дружині з дітьми там нормально жити. Пособіє то їм на тиждень-два.
Боже, боже, как же я здесь в Германии выживаю?! Боже, боже, нема за що жити 🤦🏼‍♀️ с хлеба на воду перебиваюсь от пособия к пособию 🤦🏼‍♀️
Колупалочка• 19 октября 2025
Ответ дляГуби до вух
Не,ну может для вас 500 евро на человека - это супер сумма. А у них в Украине свой бизнес, у нее карта мужа,они постоянно путешествуют- Париж, Амстердам. Тафелем не пользуются, одеваются тоже не в Лидле или на распродаже .
автор Зоряний Шлях • 19 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Такі люди в Німеччину не їхали просто, тому вибачайте але дуже схоже на звєздьошшшш
Колупалочка• 19 октября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Їхали різні
Вони й так збирались дітей за кордоном вчити- в тут випала нагода ще й зекономити 500 євро на людину. Чому б ні? Діти вчаться в хорошій гімназії.
автор Зоряний Шлях • 19 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Їхали різні
Ще більше стадо схоже на звіздьошшшшш
Колупалочка• 19 октября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Ще більше стадо схоже на звіздьошшшшш
Ок, як скажете
автор Зоряний Шлях • 19 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Ок, як скажете
Будь яка людина яка живе в Німеччині скаже що історії про успішних Україно бізнесменів які вивезли родини на пособіях в Німеччині - звіздьошшшшш, так що або вони насправді рвань голожопа і вам за ходять про бізнес в Україні або ви заиздите
Колупалочка• 19 октября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Ок
Khmelnichanka• 19 октября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Особисто знаю власників бізнесів, які зараз Яв Німеччині. В тому числі, і родину, яка мала престижну стоматологічну клініку.
Губи до вух• 19 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
У меня в Украине не было собственного бизнеса, здесь вы не ошиблись. У меня зарплата до войны чистыми 3к$, у мужа 5к$. Я просто спала и видела, как буду жить в Германии на пособии! НО(!!!) когда речь идет о жизни и смерти, то покойнику ни 3к$ ни 5к$ уже будут не нужны!

Жила на пособии первое время, что такое тафель не знаю. Одеваюсь не лидле и не на распродажах. Но могу сказать совершенно точно, что пособия хватает более чем, чтобы не говорить о «выживании» на пособиях. Выживают люди в Украине на украинские зарплаты и пенсии, а в Германии на пособиях себя все нормально чувствуют. А многие так вообще впервые узнали, что «а что, так бывает, да?!»
Колупалочка• 19 октября 2025
Ответ дляГуби до вух

И муж выехал?
Губи до вух• 20 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
И муж выехал?
Не помню, чтобы мой муж был нитью нашего с вами разговора.