Зоряний Шлях• 17 октября 2025

У мене враження, що всі хто можуть втікають

Я не про жінок. То виїхали мажори, а тепер їдуть типу середній клас. Ну назвемо так тих, у кого є +/- 20 тисяч баксів
Бронетапці• 17 октября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Корки
Ви зВіЛьвова? Корки/нарлічники
Тётушка Лошадь• 17 октября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Корок у правильному значенні означає кору коркового дуба, не дочитали?
І не тільки. Мова форумів, чатів, соц мереж часто своєрідна і не всім доходить.
Тётушка Лошадь• 17 октября 2025
Ответ дляБронетапці
Ви зВіЛьвова? Корки/нарлічники
З Луцька.
Чучело-Мяучело• 17 октября 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Хто міг і хотів виїхали в 2022-2023, решта сидять і не гудять.
А хто самий хитромудрий, той документик заімєл і катається хоч щодня туди сюди
Колупалочка• 17 октября 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Предлагаю альтернативу - скупчення)
Тягнучки
Малинка• 17 октября 2025
Хто дійно хоче і може їдуть.
І правильно роблять.
В мене самої вже дика паніка як тут вижити взимку.

Хто не має можливості чи бажання, лишаються.
Колупалочка• 17 октября 2025
Ответ дляЗубожиння
Мы в пригороде Киева. Из моего окружения в Киев дети поступают.
А поток транспорта по утрам раза в 4 больше, чем прошлой осенью
Тому що переселенці приїхали. Кияни ,які виїхали - не повертались.
Колупалочка• 17 октября 2025
Ответ дляГуби до вух
В кого є гроші їдуть, бо ніякий бізнес не вартий власного життя.
Є варіант,як утзнайомих- дружина з дітьми в Німеччині, чоловік в Україні, бізнес -бо не буде за що дружині з дітьми там нормально жити. Пособіє то їм на тиждень-два.
Допоможіть знайти• 17 октября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Теперешняя война поделила людей на 3 категории: одни заплатили и не участвуют, другие - не участвуют и ловят момент заработать на войне и третьи - бедные, непосредственные участники.
Патриотов упустим, среди добровольцев их почти не осталось.
Жена_КотораяСтена• 17 октября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
У нас навпаки всі приїзжають, корки по місту жах
Корки - то там де і крумплі з трускавками, а українською мовою в Україні - затори.
Б´ю байдики• 17 октября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Можна, але навіщо.
Тут порішав і живи собі
І так, війна для бідних. І це правда життя.
Шахеди і ракети теж тільки в бідних попадають ?
Мусик Пусик• 17 октября 2025
Не виїжджають зараз ті, хто з грошима. Виїхали нещодавно хлопці, яким дали дозвіл, і декілька знайомих переїхали на захід країни із за складної ситуації в місті. А так, всі чекають, якщо буде блекаут будуть виїжджати якраз ті, в кого немає грошей на екофлоу та сонячні панелі.
Мусик Пусик• 17 октября 2025
Я б наприклад виїхала зараз, але не знаю куди, жити потрібно буде за свої і оплачувати житло, а де кошти брати?
Шикаю і викаю• 17 октября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Работать не вариант?
Мусик Пусик• 17 октября 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Работать не вариант?
Ким наприклад? Без знання мови тільки на завод йти, в мене немає на це здоров´я.
Шикаю і викаю• 17 октября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Значит сидите дома
БолеИменее• 17 октября 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не обязательно. Муж выехал весной 24, я полтора месяца назад.
Lizavel• 17 октября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Можливість можна купити за гроші і от мені здається що зараз всі хто має ті гроші конвертують їх в можливість виїхати
Я у Вас второй раз спрашиваю,откуда вы,можете написать?
Мусик Пусик• 17 октября 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Значит сидите дома
Ну звісно, тільки іншим можна сидіти на виплатах четвертий рік. А мені з прикордонного міста сидіти треба вдома без світла і опалення.
Шикаю і викаю• 17 октября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Так езжайте и вы на эти выплаты.
from Ukraine• 17 октября 2025
Ответ дляБубль Гум)
Бізнес теж вивозять
Де і куди, приклад конкретний надайте, будь-ласка
Лівий Локіть• 17 октября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
З Луцька.
Не сумнівалась)
Khmelnichanka• 17 октября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Так їдьте в країну із соціальною підтримкою.
Мусик Пусик• 17 октября 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Так езжайте и вы на эти выплаты.
На жаль Німеччина вже не приймає після іншої країни, та і інші країни, де хоч якась допомога також.
Шикаю і викаю• 17 октября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Вы что то заврались. Так Германия правильно делает, что не принимает после других стран. И уже никто не принимает после других стран. В этих странах угрозы жизни нет. А вы решили кататься перебирая странами, в поисках где подачки и милостыни больше и слаще.
Khmelnichanka• 17 октября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Я не бачила, що Ви вже мали захист в іншій країні. Але. Здається, та ж Іспанія хоч і не надає великоі соцдоромоги, але на програму від ЧХ ще наче приймає. Тоді буде житло і харчування, а це вже не мало. Пошукайте інфо, в різних країнах різні умови.
Мусик Пусик• 17 октября 2025
Ответ дляШикаю і викаю
У меня защита была 5 месяцев в другой стране в 22 году. Когда мой город был в блокаде. Не дай бог вам пережить то, что пережили мы, сидя в марте под бомбами.
Мусик Пусик• 17 октября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Я вже питала за цю програму, не беруть, якщо був захист вже. Шкодую, що вибрали в 22 не ту країну і не каталися як інші в пошуках кращого життя.
Тётушка Лошадь• 17 октября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Прикулупайтесь до свого чоловіка краще))
Тётушка Лошадь• 17 октября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Не сумнівалась)
Прекрасно)