Стриптизерка• 17 октября в 22:56
Чи помічали Ви, що красиві часто інфантильні?
Чи помічали Ви в своєму житті, що красиві саме від природи жінки/дівчата (ті, що виграли генетичну лотерею по зовнішності) часто інфантильні в дорослому віці, такі собі невиросші принцеси? Можливо, це лише мені такі попадались.
Верочка 100%• 17 октября в 23:01
Нет.
Но история ’мне не повезло с внешностью из-за этого я не успешна’ это тоже инфантильность
А що таке?• 17 октября в 23:02
В большинстве своем, красивые женщины - ’хорошо заезжены’. А это вызывает жестокость и стервозность. Ибо не мне рассказывать, что в плане любви встреч - для дела (должность, блага, хорошее место) с ними особо не церемонятся.
Стриптизерка
• 17 октября в 23:02
Ответ дляВерочка 100%
Нет.
Звісно, я згодна з Вами.
Застряла• 17 октября в 23:09
Да, я такая. Потому что могу. Потому что тяжесть жизни меня обошла как-то
Продаю витрішки• 17 октября в 23:10
Это не от внешности, а от гиперопеки родителей
А в молодости все почти красивые, если здоровые и без большого ожирения
Муууумие• 17 октября в 23:14
Так це так,такі як діти я помічала. Тільки Ви забули уточнити бо для саветчиц красиві і генетична лотерея це поняття інше ніж у інших…)))вони вам красивих покажуть впадете))
Добро с Кулаками• 17 октября в 23:54
Ответ дляСтриптизерка
Звісно, я згодна з Вами.
Я негарна.
Але досить довго була вельми інфантильна. Бо мала чудового чоловіка. Він вирішував замість мене багато питань.
ТигрЛьвович• 18 октября в 07:18
не знаю, я таких не зустрічала. я працюю, на всіх моїх роботах було багато красивих жінок, геть не інфантильних. а таких, як совєтчиці, я в реальному житті не бачила. не перетинаюсь із ними ніяк.