П´яна вишня• 17 октября в 23:23
Вигляд жертви?
Завжди чула та бачила, що до сестри завжди чіпляються чоловіки. Ще зі школи, части це були старші чоловіки, одного віку з нею. То на вулиці хтось підійде, то на роботі, на відпочинку. Сестра скромна сама по собі. Вона скоріш виглядає як жертва?
Манкоголік• 17 октября в 23:25
Че ж такие тупенькие темы клепаете? даже стебаться над вами лень..
П´яна вишня
• 17 октября в 23:29
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
...це були старші чоловіки, одного віку з нею...
Это как?
Через кому перелік
Всміхайлик• 17 октября в 23:53
Часто чоловіків приваблюють жінки, які потребують їх допомоги. Поряд з такими жінками чоловіки почуваються більш мужніми.