вАлнуюся сильнА• 17 октября 2025
Як ви спали, коли у вас була маленька дитина?
У мене дуже поганий сон , і так було все життя
Дуже чутливий і вразливий сон , все чую , любий шорох мене будить
Сплю тільки у повній і тотальній темноті і тишині
Якщо десь проглядується якесь світло , Або якісь звуки
Не засну
З чоловіком теж спимо в різних кімнатах , бо не можу з ним спати
Час від часу пропиваю щось для сну , біфрен/барбовал/магній , як коли
Але ми плануємо завести дитину , і я от думаю , як я взагалі буду спати? Я взагалі буду спати чи ні ?
У кого такий ж чутливий сон , як у вас було?
Мені просто зараз здається ,що я взагалі забуду ,що таке сон
Хвилююсь за це питання ,знаючи які ціле життя у мене проблеми з сном
Не засну
Водійка хімарса• 18 октября 2025
виживала в прямому сенсі, збивався сон - перезбудження, фізичне виснаження, слабкий серцевий ритм, вялість - перші неспання почалися після пологів, 2 доби не могла відключитися зовсім. Але коли дитина спала на мені чи біля- через певний час, не одразу , я спала з нею, взагалі присутність поруч сплячої дитини - вмиротворення давало. Але було, що так збивався сон, що не могла відключитися взагалі, тоді чоловік брав на себе хоча б одну ніч з дитиною. Взагалі після дітей дуже чутлива до звуків стала, також потрібна темрява, в новому місці можу взагалі не заснути за всю ніч, пю мелатонін, 5 htp, якщо дуже все погано - додаю гідозепам. якщо раз розбуджуся - можу 2- 5 години потім не заснути.
постою_послушаю• 18 октября 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А с чего вы взяли, что у нас фамильный замок? Для вас няня- это что-то невероятное?
Или, может, ни у кого, кроме меня, нет квартиры с 3 спальнями?)
Успокойтесь, я пошутила насчёт замка. А насчёт няни да, среднестатистическая семья позволить себе ночную няню не может. Как и квартиру с тремя спальнями
ИМХОля• 18 октября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Потішили 🤣
Ой, автор, ви будете так стомлюватися, що вирубатимитеся ще до того, як ляжете на ліжко і у вас буде лише одна думка : щоб зараз дитина не проснулась
і ви змогли хоч 20 хвилин кімарнути
Меряю линейкой• 18 октября 2025
Ответ дляПьяная вишня
А обед и полудник типа перекус?
Ребенок орет либо голодный либо что то болит, у вас зубы сейчас активно растут или только начинают?
Растут зубы, верхние сейчас лезут
Патриоточка• 18 октября 2025
Моему ребенку сейчас 4 месяца встаю примерно каждые 2 часа кормить ребенка, мечтаю только о том чтобы поспать
Бадабум• 18 октября 2025
Дремала года три, полноценно спала только днем вместе с сыном и на отдыхе. Вот там вырубало, это был каеф
Лепетун• 18 октября 2025
Спала нормально. Не була загнаною конякою. Допомагав чоловік і помічниця.
Тут автор, все залежить від дитини, чоловіка і ваших фінансових можливостей.
Спробуйте, бути мамою - це прекрасно.
Ну що ви, мамо!• 18 октября 2025
Ответ дляФима Собак
Автор, природа розбереться. Ми не знаємо на що здатні, коли стаємо мамами.
Суперздібності і в моменті ти максимально продуктивний.
Доречі, щодо світла. Зі старшим я себе мучмла, спала з ночніком. Мееі це максимально важко. Я не можу розслабитись. А з меншим через 2 роки вже була повна темнота. Він і спав краще
А зачем ночник?
Ну що ви, мамо!• 18 октября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Стосовно окр - не знаю )
А стосовно тривожності - ви в точку ))
Я дуже тривожна людина , за все хвилююсь ))
За що потрібно і не потрібно))
Мені дай не води попити , а накрутити себе і попереживати за щось ))
А стосовно тривожності - ви в точку ))
За що потрібно і не потрібно))
Автор,учтите чтт пока будете беременная и на ГВ то никаких таблеток нельзя будет. Поэтому сейчас займитесь своим здоровьем. Убрать гаджеты,прогулки,свежий воздух. Может маска для сна и психотерапия. Сделайте это заранее.
Замулена ріка• 18 октября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я теж ходжу і все заклеюю😂
Лампочки на телевізорі , на кондиціонері , на всьому )))
Всюди штори , які взагалі ніяк не пропускають світло ,бо з іншими спати не можу
Зараз включили тепло вдома , то мені батареї вже мішають 😅
Якось я їх чую , перші два тижні не спала майже - зараз вже сплю
Буду напевне щось приймати , коли народжу
Бо бачу ,що сна не буде …
Звернусь до лікаря ,якщо ситуація погіршиться з народженням дитини ,іншого виходу немає
Бо бачу ,що сна не буде …
Самый лучший вариант это суточная няня,я серьезно
Замулена ріка• 18 октября 2025
Ответ дляЯ тертий жук
У вас выгорание.
Понимаю.
Надо перегрузиться, отпуск, хобби, ребёнку спорт, разговаривать и договариваться с вашим родным человеком.
Знаю людей, которые детей усыновили... не знаю где они берут столько терпения и мудрости...
Понимаю.
Ну в отпуске без детей мне отлично ,как переступаю порог квартиры,так через 10 минут как будто и не отдыхала ((
Замулена ріка• 18 октября 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Растут зубы, верхние сейчас лезут
Гель используете?
Сегодня не целуюсь• 18 октября 2025
О, мала дитина налагодить ваш сон так, що будете спати і стоячи. У мене схоже було, до освітленості не було претензій, а от під шорохи і навіть тікання годинника не могла спати. Вже в першому семестрі вагітності це змінилось, переживала, щоб на роботі не заснула раптово.
Потім з появою дитини і регулярними прокиданнями вночі на ніч засинала миттєво. І це у моїх дітей не було особливих проблем вночі, тільки годування і зміна підгузка в перші місяці.
Малая еще та• 18 октября 2025
Ответ дляФима Собак
На счёт по роды полностью согласна. Я наоборот всю жизнь сплю как убитая, отрубаюсь в минуту и до утра хоть из пушки стреляй не проснусь. Переживала что не буду ребенка слышать, потому что меня муж мог с дивана на кровать перекладывать, а я не проснусь.
В итоге просыпалась всегда за пару минут до того как дочь проснется! Не знаю как это работает. Лет до 4х не наверное так было. При чем от двух лет она спит в другой комнате.
КвартираЧья• 18 октября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ооо , як добре ,що я не одна така 😂😂😂😂
Вже легше стало)))
все лампочки мешают спать, звуки тоже, с детства так, интересно как бы мне помог психиатр,которого советуют. это чувствительность, как болевой порог
КвартираЧья• 18 октября 2025
Ответ длямуха в кедах
Моєму 12 ...не сплю по цей день...вірніше не сплю як повинна спати з 22..грає ..оре ..я по доброму спочатку а потім і в мене дах зриває ..сьогодні так хотіла спати ще о 21 ..завтра на роботу на 7.30 ..а він....я дуже чекаю коли він стане дорослим і поїде в самостійне життя ...гадаю тоді буде сон ...
это я написала? аналогично.
дама_из_декрета• 18 октября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Розумію вас
Тільки всі ці таблетки не можна пити на постійній основі
А припиняєш пити , воно з часом знову повертається
Той поганий сон , безсоння
От і так по кругу ))
Той поганий сон , безсоння
От і так по кругу ))
АД можна довго пити, сподіваюсь буде якась терапевтична дія
дама_из_декрета• 18 октября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Та загалом зараз все більш і більше починають висвітлювати тему материнства з більш правдивої сторони
Яким цей час є насправді , і як воно дійсно все відбувається
Колись взагалі з усіх уст тільки « діти-квіти»
«Материнство - найбільше щастя і радість»
І все у цьому плані
Добре ,що зараз показують і іншу сторону ))
І все у цьому плані
Ви знаєе, я дуже щаслива, що народила і дуже вагалася перед вагітність. Дитину народила в 33 роки, свідомо, були і сльози, і відчай, але це таки велике щастя і любов матері до дитини неможливо порівняти ні з чим. Короче, якб відмотати час назад, то однозначно народила ще раз. Але мені однієї дитини достатньо, більше не хочу)
Якось так і живу• 18 октября 2025
Ответ дляНі грама
Осталось совсем недолго - до трех🤭
Якщо дуже сильно пощастить)))
Лгин• 18 октября 2025
В мене теж дуже чутливий сон, я прокидаюсь, коли кицька заходить в кімнату по лінолеуму. З чоловіком теж спимо в різних кімнатах. Як мала народилась, все було нормально. Я її годувала ввечері і лягали спати. Вона в ліжечку. Вночі чоловік приходив її годувати, я спала. О восьмій прокидалася, будила її і годувала. Так було до 3х місяців, поки вона не стала спати всю ніч без годування. За весь час вона всього двічі чи тричі прокидалась і плакала, щось її непокоїло. Коли вона крутилась у ліжечку і шуруділа там, я прокидалась від звуку, але одразу засинала. Якби я зараз вирішила народити, придбала би ще й пристрій owlet sock, який сігналізує у випадку припинення дихання в дитини, я тоді цього дуже боялась і постійно вставала вночі подивитись на неї, чи дихає.
вАлнуюся сильнА
• 18 октября 2025
Ответ дляКвартираЧья
Пишуть ,що це тривожність ,тому так спимо ))
І окр)
Донька подруги• 18 октября 2025
Авторе, ви спочатку сходіть до доказового лікаря, щоб не пити оці фуфломіцини для сну.
І спочатку завагітнійте, виносіть та народіть. Бо це так не буде, що ви вирішили і відразу - оп- у вас дитина, на кожному етапі можливий сон.
Коли народжується дитина, справді наступає тотальна депривація сну. Мені було дуже важко, бо я раніше захворівала, якщо не мала свої 8-9-10 год сну щодня. Але з народженням дитини організм перелаштувався. У нас був спільний сон для зручності всіх сторін. Дитина спала на мені, потім під боком - я відразу їй груди давала, не прокидаючись і так більш-менш висипалась. Штучне вигодовування і пляшечки - то зло для маминого сну
Вітаміни косметика• 18 октября 2025
купіть мелатонін та спіть навіщо мучатися . Але коли мала дитина то глаз да глаз треба , а не сон
Виправлялочка• 18 октября 2025
Чудово спали. В мене дитина могла спати по 10-12 годин. З 1 місяця (після моїх марних спроб класти її спати в ліжечко, я вирішила забрати до себе під цицю і сталось диво). Тож я ніколи не страждала від недосипу.
Другої дитини в мене немає) Бо я чудово розумію, що так пощастити 2 рази не може)
Виправлялочка• 18 октября 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Це якщо є лишніх мінімум 60 000 тисяч в місяць
язззззь!!!• 18 октября 2025
Ну со старшей войны не было, как то все было легко, молодость и отсутствие других проблем и жизнь шла легко, младший родился в войну, и то шахиды то ракеты, не спится не из-за детей, а из-за войны, думаешь будить/не будить тянуть в коридор/ванную/или сразу в подвал..
язззззь!!!• 18 октября 2025
Дочиталась, що дітей у вас ще немає, якщо вже такі думки, то народжувати їх не треба, бо якщо люди хочуть, то ніщо не зупинить і такі питання не виникають, спите з чоловіком в різних кімнатах.., я ще розумію якби ви років 20 прожили разом, а так..
Виправлялочка• 18 октября 2025
Ответ дляязззззь!!!
Жити треба так, щоб був комфорт. Їм подобається спати в окремих кімнатах і що? Та хоч в різних квартирах! Це лише їх життя в вибір! Це ніяк не впливає на свідоме бажання мати дітей.
А от супер любоффффі, які закінчуються за кілька рочків і купка діток, бо так було солодко, оце для мене дивина
язззззь!!!• 18 октября 2025
Ответ дляВиправлялочка
Шось ви змішали все до купи..