Меня много• 18 октября в 00:35
Порадьте тональний, який реально не видно на обличчі
Вже втомилась шукати своє, перепробувала купу тоналок з Єви, навіть купила люксову Dior Natural nude, на сайті, в відгуках майже всі писали яка вона природня, а мені в пори провалилась..
Кидстаффовна• 18 октября в 00:39
Флюид шанель дает легкое покрытие, увлажняет, но темноват для зимы
Эт вернячОк• 18 октября в 00:40
Зависит же и от состояния вашей кожи - насколько она подготовленная (увлажненная, без сухости и шелушений) перед нанесением тонального. И как вы наносите тональный, чем…
У меня guerlain terrocotta. Мне нравится. Видно ли его? Мне нет. Или я привыкла к себе? Он имеет средней плотности покрытие и мне нравится именно оно
Эт вернячОк• 18 октября в 00:42
Чтоб в поры не проваливался - вам надо базу. Она же праймер. Подберите под свои потребности подходящий. У меня чувствительная кожа с покраснениями бывает - то я праймер с зеленоватым оттенком наношу перед тональным - это то что надо.
Біток чи ефір?• 18 октября в 00:43
Ответ дляЭт вернячОк
Посоветуйте праймер, пожалуйста
Меня много
• 18 октября в 00:43
Ответ дляЭт вернячОк
А я про нього саме і думаю, дивлюсь в Брокарді не всі відтінки є. Він має природній фініш?
75В• 18 октября в 00:44
Перепробовала большинство тональных до 3к , ничего не подошло , перешла на кушоны , диор дримскин очень классный был, сейчас вижу в продаже только форева, мне же идеально подошел dr hedison
Эт вернячОк• 18 октября в 00:47
Ответ дляБіток чи ефір?
Посоветуйте праймер, пожалуйста
а я написала выше. Именно я пользуюсь праймером чтоб нивелировать покраснения. Другими не пользовалась - они не под мои потребности. Они с разными функциями есть. Посмотрите что есть сейчас в брендах - смотрите на их фунцкции именно а не на бренд
Такой праймер и такой тон у меня
Меня много
• 18 октября в 00:49
Ответ для75В
У вас який тип шкіри?
Меня много
• 18 октября в 00:50
Ответ дляЭт вернячОк
Такой праймер и такой тон у меня
Підкажіть чи можна праймером на щоденній основі користуватись?
Кusalochka• 18 октября в 00:50
Это невозможно советовать. Если бы был такой - его бы все покупали, а другие марки бы обанкротились. Только методом проб.
Эт вернячОк• 18 октября в 00:51
Ответ дляМеня много
У мене відтінок 1.5N neutral.
Брала саме у брокарді.
Фініш природній, приємний, без блиску, не сушить шкіру. Я його не відчуваю на шкірі.
Попробуйте у них текстуру на обличчі навіть якщо відтінку вашого не буде.
Брала саме у брокарді.
Чемна панночка• 18 октября в 00:52
Ответ дляЭт вернячОк
Такой праймер и такой тон у меня
В мене був такий праймер.
Ніякий взагалі.
Якщо світла шкіра , то ще й землистого відтінку їй надає.
Мій фаворит на сьогодні новий YSL з рожевою кришкою.
Ідеальний.
Хоч і назві є голу, але шкіра взагалі не блистить.
Наноситься мікропорцями, дуже економний .
Ніякий взагалі.
Ідеальний.
Меня много
• 18 октября в 00:54
Ответ дляЭт вернячОк
У мене відтінок 1.5N neutral.
Брала саме у брокарді.
Дякую за відгук)
Викасикрет• 18 октября в 00:55
Ой, такого що РЕАЛЬНО не видно на шкірі не існує. Але якщо шкіру гарно підготувати і взяти прям небагато засобу, гарно розтушувати то і буде вам щастя.
75В• 18 октября в 00:57
Ответ дляМеня много
У вас який тип шкіри?
Нормальний , але в теплу пору року ближче до комбінованого
Викасикрет• 18 октября в 00:58
Також не люблю плотні текстури. Для себе роблю так- точково консилер, гарно тушую і зверху пудру-вуаль прям легенько великим пензлем. Все.
Эт вернячОк• 18 октября в 00:58
Ответ дляМеня много
Скажу одразу- я не візажист а просто жінка, споживач.
Я користуюсь праймером+тон у будні дні коли працюю. На вихідних можу одним праймером пройтись по тих зонах де у мене почервоніння, локально - він вже тон робить рівнішим, і тоналкою не користуюсь поверх. То у мене ніяких негативних ефектів на шкірі від праймера зовсім немає.
Але праймер і не наноситься на шкіру як тон «обільно» , достатньо невеликої кількості зонально. Якшо у вас тон падає у пори , скажімо тільки на Т-зоні - то наносьте праймер тоненьким шаром лише на т-зону - а решту обличчя залишаєте без праймера, тільки тон.
Эт вернячОк• 18 октября в 01:01
Ответ дляМеня много
Дякую за відгук)
Дякую вам. І вдалого вибору вам, щоб ви отримували задоволення від засобів і від себе!
Меня много
• 18 октября в 01:36
Ответ дляЛуноликая Вика
Мені ідеально підходив Lancome Teint Idole Ultra Wear
Пробувала якось, для мене як замазка чомусь виявився
КинДза• 18 октября в 01:48
Lancome Skin Idôle Serum Supertint попробуйте. Он совершенно незаметен даже на проблемной пористой коже.
Библиотекарь• 18 октября в 05:03
Мені Misha підійшов, інші не хочу і тестувати. Легкий, непомітний, зливається з кольором шкіри
ПриснитсяЖЕ• 18 октября в 06:25
Ответ дляЛуноликая Вика
Так, обожнюю. Тільки мій з білою кришечкою, трохи інша формула, менше помітний, і менше матує, і трохи сяйва дає
Кукусики• 18 октября в 06:30
Ответ дляЭт вернячОк
У мене відтінок 1.5N neutral.
Брала саме у брокарді.
У этого жовтий чи рожевий підтон? Не жовтить? А то назва викликає підозри...
Кукусики• 18 октября в 06:32
Ответ дляЛуноликая Вика
Він не жовтить?
бювет_в_обед• 18 октября в 07:19
Ответ дляЛуноликая Вика
В мене теж такий був, декілька баночок. Зараз 3 баночка ділр глоу скін
бювет_в_обед• 18 октября в 07:20
Ответ дляМеня много
Не ваш тон, не правильно наносите і ін
Семенівни сусідка• 18 октября в 07:54
Ответ дляМеня много
У меня именно такой праймер Кларинс, зелёный.
Я после ветрянки, с ужасной кожей пошла в Брокард средства маскировки подбирать. Выбрали тональный Кларинс и такой праймер. Очень неплохой.