ЗновЗдоров• 18 октября в 12:49
Плаття на випускний
Дівчатка, підкажіть де можна замовити плаття на випускний, що б шили по замірах?
Дивилась на сайті Оксани Мухи, деякі сподобались, але не прям вау. Що б були зі смаком не «циганські».
Цінова категорія 10000-30000 грн
Хлопаю ресницами• 18 октября в 13:14
Випускний в дитячому садочку? 4 класс? 11 класс? Універ? Гарвард?
13чудоСВЕТА• 18 октября в 13:18
Ответ дляХлопаю ресницами
Школа церковного хору
ЗновЗдоров
• 18 октября в 13:20
Ответ дляХлопаю ресницами
я написала, що плаття сподобались від Оксани Мухи, то який 4 клас чи дитячий садок?Що міняє Універ і Гарвард? Вам немає де час діти? Це риторичні питання, відповідати не треба.
ЗновЗдоров
• 18 октября в 13:22
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
У вас все добре?
ЗновЗдоров
• 18 октября в 13:29
В мене слів немає в що перетворився цей сайт, раніше якісь поради давали дієві, та й просто зайти поговорити. А зараз більшість « ображених на долю», виливають свою злість. Можна подумати, від того їх життя покращиться.
Усміхайлик• 18 октября в 13:37
Ответ дляЗновЗдоров
Та ніколи тут такого не було.
Пешеходик• 18 октября в 13:45
А вообще, вот эти платья, ровно на 2-3 часа, в ресторан идут в другом, или там переодеваются, потому что не удобно танцевать или еще по какой-то причине, все потом переобуваются в удобную обувь. С 2 -х классов, 4 девочки остались в платьях.
Любимка-анонимка• 18 октября в 13:48
Так киньте фото сукні,що біль менш сподобався- вам кинуть бренди схожі..
Хлопаю ресницами• 18 октября в 13:48
Ответ дляЗновЗдоров
Все ж дитячий садок. Відкрию вам таємницю - ніхто, ніколи не буде і не повинен ваши думки читати. Не вмієте їх виражати - отримаєте те, що отримаєте
ЗновЗдоров
• 18 октября в 13:51
Ответ дляПешеходик
ні, будуть всі в платтях. Взуття так, можливо на шпільках не зможуть довго. Хоча я в свої роки тільки в туфлях і ходила.
ЗновЗдоров
• 18 октября в 13:56
Ответ дляУсміхайлик
Та ніколи тут такого не було.
та якісь рецепти давали, поради. Можна було запитати щось. Хто б міг подумати, що питання про плаття за 10тис хейт викличе. Я ті гроші не вкрала , а заробила. І не в кредит на 10 років його беру. Це для тих хто переживає.
ЗновЗдоров
• 18 октября в 13:58
Ответ дляУсміхайлик
В ідеалі вам требу шукати фасон сукні і гарне ательє чи швею
ні ательє боюсь, бо швея до якої є довіра виїхала за кордон, а більше ні до кого не піду. Краще вже з наявності.
ЗновЗдоров
• 18 октября в 14:01
Ответ дляХлопаю ресницами
Вас ніхто не просить, можете не напрягатись. Бо багато часу треба, що б вам пояснити.
ЗновЗдоров
• 18 октября в 14:03
Ответ дляЛюбимка-анонимка
та які знаєте бренди перевірені випускних плать. Бачила цікаві плаття на дівчатах, але не знаю де вони їх купували. Зараз багато українських дизайнерів, думаю може хтось може порадити.
Советничаю тут• 18 октября в 14:08
Ответ дляЗновЗдоров
Там может платье для мамы на выпускной к дочке или сыну в 4,11 класс,дет сад сюда же
Мало ли,сложно написать ,что дочке выпускнице,по вашим дальнейшим ответам уже поняла
Любимка-анонимка• 18 октября в 14:09
Ответ дляЗновЗдоров
Так киньте нарешті фасон сукні що доньці сподобався!
ЗновЗдоров
• 18 октября в 14:20
Ответ дляЛюбимка-анонимка
їй різні подобаються, тільки не шовкові. Бо на них плями швидко видно. Я ж якраз і хочу знайти якесь гарне, подивитись різні варіанти. Якби знали яке подобається то б купили його.
Любимка-анонимка• 18 октября в 14:31
Ответ дляЗновЗдоров
Я на своїй щось схоже на це хотіла б бачити..
ЗновЗдоров
• 18 октября в 14:41
Ответ дляЛюбимка-анонимка
я таку дивилась, вона трохи більш святковіша, але їй не сподобалась. І не знаю, але червоний колір я трохи «боюсь», чи не надто для дівчини.
ЗновЗдоров
• 18 октября в 14:43
Ответ дляЛюбимка-анонимка
вона подобається, але не на випускний
Любимка-анонимка• 18 октября в 14:49
Ответ дляЗновЗдоров
вона подобається, але не на випускний
Я про це й кажу! Мені воно саме для випускного..