Щастя-здоровля• 18 октября 2025

У сина на День народження просто треш подарунки. Підлітки

Син святкує ДН і кароче я не знаю , може я така вже тупа і не розумію сучасної молоді, але сподіваюсь ви мені скажете свою думку чи це ок чи ні. Дивіться, одразу пишу - це не про те, щоб повернути чи там відбити подарунками днюшку, це швидше чи друзі це і чи нормально відношення.
Син сказав друзям, що святкуємо з вами - йдемо в кафе, замовив стіл- вечеря і + кіно, боулінг в центрі поруч. Друзі привітати вирішили вночі, він в 12 ночі виходить в під´їзд вниз - облили вершками з балончика. По факту - повернувся брудний - куртка, кофта в вершках, волосся, вуха, в очі , волосся. Ну ок, думаю поржали може то і весело....але по факту допомагала в 1 ночі мити волосся і застірувала куртку, кофту і вже вранці поставила в прання, пішов у школу і зараз на свято в старій бо та мокра,.
Ок, проїхали.
Подарунок вирішили сьогодні вручити вдень не чекаючи часу кафе - коробка , а в ній всяке г...но - лаки для нігтів якісь , мило типу коричневе, паста такого ж плану - сміття кароче. Реально все сміття. Ще й упакували якіст камні чи то шмат асфальту в плівку і теж в коробку поклали. Для чого вони це зробили? Син пішов в кафе, ми дали кілька тис грн на те свято і по факту ну просто треш з цими подарунками. Я не знаю як з сином говорити завтра, я бачила в його очах нерозуміння ситуації, він то так посміхнувся....але.... знаю маму одного друга , думаю чи знає вона про таке прекрасне привітання взагалі. Що це таке? З нього понасміхались ? Чи це так реально прикольно а я не в темі...
Плету корзинки• 18 октября 2025
Мені на один із днів народження, здається на 16, подарували цеглину, перемотану стрічечками і бантиками і підписами з побажаннями)))))
Блін, це ж прикол. Так тоді і сприйняла.
Просто Фіфа• 18 октября 2025
В кафе вони подарують нормальний подарунок. Він ще досі там?
Ганцю в кєдах• 18 октября 2025
Отстаньте от ребёнка они сами разберутся. Не понравится ему такое, перестанет отмечать да и все. Скорее всего так поздравили по приколу. Потом нормально посидят и поздравят.
Я такая - жду трамвая• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
На нього вершки пшикали з банок, це трохи різне. Знаєте вершки аерозольні такі. Так куртка розтібнута була і все було брудне і жионе ще, голову мили кілька разів вночі. це не мокнули в торт...Куртка мокра, бо прала.
У него такие длинные волосы, что за раз их сложно вымыть?
Кров з молоком• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Я представила это, когда нет света и воды
У моей летом ДР, тоже приходила як чудо. При том выходила с укладкой и макияжем
Не прохожу мимо• 18 октября 2025
Ответ дляДевальвация
А вы ходите видимо пожрать, купив в подарок зубную пасту за 20 грн?
Нет, это вы устраиваете др в надежде отбить потраченное
Кров з молоком• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Ні, чи вони не познущались....бо це якось забагато жартів, ні?
Ні, це тупі жарти, ніхто не знущався
Я такая - жду трамвая• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Сколько ребенку лет? 10-11?
Тогда поговорите
14+? Сам разберется
ОноВамнадо• 18 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну на самом деле сейчас все понимают что сколько стоит. И родители выделяют детям на нормальные подарки.
У меня тоже подросток. Всегда деньги дарят. Ну и приколы разные
автор Щастя-здоровля • 18 октября 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я даже не знаю, что моему дарят и дарят ли вообще. Вообще этим не заморачиваюсь - не мое дело. Это друзья ребенка, ему с ними интересно, он хочет провести ДР с ними. Мне этого достаточно. А что они дарят, у кого там какое фин положение мне не интересно. Отмечаем +- как и вы. В прошлом году они ходили в пиццерию, потом в 2 квест комнаты и кино. На 4-х дала 6 тыс
Мене цікавить чи ось ці жарти це просто жарти чи це мою дитину реально принижують. Це не про матеріальне зовсім , хоча тут якраз з фінансами все ок....
Просто Фіфа• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Ви така душніла
Птица Говоруша• 18 октября 2025
Торт в морду и все грязное, то у них традиция. Сливки тоже допускаю, как вариант. По поводу подарка, обычно даря в день др что-то по приколу и в день празднования уже от каждого лично ( кто деньги, кто подарки) у меня дочь 15, ей обычно косметика, украшения, сладости, тапочки, футболки, игрушки, деньги. Мальчикам духи, худи, прикольный мерч, и тоже сладости. Мальчикам всегда труднее с подарками, в основном это деньги
Если честно, кажется что как то не так его поздравили, как надо(
Ну вернется и будет понятно
Давидушка_1• 18 октября 2025
Автор це приколи у підлітків такі. Моїй подружки принесли подібний хлам, їм смішно. А потім подарували інший подарунок, вже нормальний.
Стопясят раз обсуждала• 18 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Вы хотели, чтоб он праздник отбил суммой подаренных денег и вам их обратно принёс?
вьі чем читали?
Злюсь до кипіння• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Уж лучше сливки, чем домашний торт со шпажками в нем и в лицо тыкают
ПесиКот• 18 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
У вас есть дети? Подростки среди них есть?
В мене є підліток. Даю 1000 грн на подарунок, якщо йде на ДН
автор Щастя-здоровля • 18 октября 2025
Ответ дляМолчавочка
а что ваш сын дарил им? это подарки стеб собрали самое г специально. типо поржать
Гроші + солодощі, чіпси, таке
Я такая - жду трамвая• 18 октября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Ви така душніла
Еще и ребенку настроение испортит своими допросами и ценным мнением, ребенку придется оправдываться
ОноВамнадо• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Автор, вы мне так и не ответили: зачем вы после сливок мыли голову несколько раз? И зачем вы помогали подростку это делать? Ничего лучше для драмы придумать не смогли?
автор Щастя-здоровля • 18 октября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Вони на фільмі зараз. Після кафе пішли на розваги - боулінг і на фільм
Плету корзинки• 18 октября 2025
Спитала у доньки, їй 14. Каже, що вона би поржала з такого привітання і таких подарунків, серйозно би не сприйняла
Пацака-задирака• 18 октября 2025
Думаю, що буде нормальний подарунок. То дійсно прикол був
Оце потужно• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Они давно знакомы? Предыдущие дни рождения других ребят из этой компании как отмечали?
Не прохожу мимо• 18 октября 2025
Ответ дляОноВамнадо
А вам важно, чтоб деньги подарили?
Оце потужно• 18 октября 2025
Ответ дляДавидушка_1
Странные приколы..
жижифреймут• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
а раньше эти друзья тоже хлам дарили?
ОноВамнадо• 18 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
А вам важно, чтоб деньги подарили?
Мне важно, чтобы подарили нормальные подарки или деньги. Это знак уважения
Їжак в панчохах• 18 октября 2025
Якщо це такий подарунок, то скажіть сину щоб зробив висновок яких має друзів, що це просто неповага
Не прохожу мимо• 18 октября 2025
Ответ дляОноВамнадо
Какая вам лично разница? Это его друзья. Поверьте, даже если б они в парке ситро с тортом на лавочке выпили и съели, для них это не было бы ни унижение, ни оскорбление. Как для вас, которая деньги на кафе дала и выясняет кто что и в каком количестве подарил. У них иное проявление внимания, уважения друг к другу. Может оно не вписывается в ваши рамки, но это не значит, что это неправильно
Дона Ко Ко• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Сину 16- ть в травні було.На ДН хлопці коробчіну подарували- обідок з вушками, він приміряв, всі ржали і фоткалися, вії накладні, футболка з якимось аніме( теж всі міряли і фоткалися), ще якийсь треш.Це все в школі було на перерві..Потім у ввечері в піцерії дарували конверти з гривнями, хто скільки міг.Це такий у них прикол