Щастя-здоровля• 18 октября 2025
У сина на День народження просто треш подарунки. Підлітки
Син святкує ДН і кароче я не знаю , може я така вже тупа і не розумію сучасної молоді, але сподіваюсь ви мені скажете свою думку чи це ок чи ні. Дивіться, одразу пишу - це не про те, щоб повернути чи там відбити подарунками днюшку, це швидше чи друзі це і чи нормально відношення.
Син сказав друзям, що святкуємо з вами - йдемо в кафе, замовив стіл- вечеря і + кіно, боулінг в центрі поруч. Друзі привітати вирішили вночі, він в 12 ночі виходить в під´їзд вниз - облили вершками з балончика. По факту - повернувся брудний - куртка, кофта в вершках, волосся, вуха, в очі , волосся. Ну ок, думаю поржали може то і весело....але по факту допомагала в 1 ночі мити волосся і застірувала куртку, кофту і вже вранці поставила в прання, пішов у школу і зараз на свято в старій бо та мокра,.
Ок, проїхали.
Подарунок вирішили сьогодні вручити вдень не чекаючи часу кафе - коробка , а в ній всяке г...но - лаки для нігтів якісь , мило типу коричневе, паста такого ж плану - сміття кароче. Реально все сміття. Ще й упакували якіст камні чи то шмат асфальту в плівку і теж в коробку поклали. Для чого вони це зробили? Син пішов в кафе, ми дали кілька тис грн на те свято і по факту ну просто треш з цими подарунками. Я не знаю як з сином говорити завтра, я бачила в його очах нерозуміння ситуації, він то так посміхнувся....але.... знаю маму одного друга , думаю чи знає вона про таке прекрасне привітання взагалі. Що це таке? З нього понасміхались ? Чи це так реально прикольно а я не в темі...
Ок, проїхали.
Да Щас же• 18 октября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Да это троль какой-то если сыну лет 15, то никакие подарки от с мамой обсуждать не будет и показывать, а если лет 12, то никакие друзья в 12 ночи не придут ибо их не отпустят родители
Для того чтоб сын обсуждал с мамой подарки и не только, надо чтоб был контакт с ребенком. И это отлично, если контакт есть. Но вам этого не понять.
Пописанная парта• 18 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
И что? Сейчас в среде подростков это распространено. Вы не поймете, и я не пойму, ну и не надо. Они между собой понимают. Автор уже перегнула, что прям и сын в недоумении от таких подарков. И в торты лицом макают, и дарят ерунду зачастую. Празднуют вроде не ради подарков, а чтоб друзья и близкие пришли разделить твой праздник с тобой
Але ж вони від іменинника чекають похід в кафе, а не миску супу горохового, правда?
Чудовий каламбур• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Ні, чи вони не познущались....бо це якось забагато жартів, ні?
Ні,не познущались. Просто вони ще не розуміють. Для них це просто жарт. А чого, всім весело. Хоча я проти того,щоб їжу перетворювали на розваги.
До речі,ми якось мешкали в Болгарії ,був цілий готель українців- і батько однієї дівчини,в якої був день народження купив торт,віддав її друзям, і вони їй кинули цей торт в обличчя рівно о 00.01 . Потім ганяли по готелю і кидалися тим тортом. Це була мрія тої дівчини.
Щастя-здоровля
• 18 октября 2025
Ответ дляА я кумедна
Сину 14. В компанії хлопці та дівчата. Знаю практично всіх батьків. Всі гарні, адекватні: діти та батьки.
От у них такий прикол — з самого ранку викликати іменинника під підʼїзд і мокати обличчям в торт. Хлопають хлопушки з блискітками. Їм весело, всі один одного так вітають.
Після обіду йдуть в кафе або + ще якісь розваги.
Якщо просто кафе, то дарують по 500 гривень. Якщо ще щось, то по 700. Київ.
Вот у вас я бачу якийсь баланс в ситуації - і жарт і нормальне відношення, і так роблять усім. А моєму першому таке зробили...і подарунка по факту нема - завтра винесемо все в сміття і ті камінюки десь викинемо і облили вершками вперше і поки єдиного...
Просериарила молодость• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Ні, лаки для нігтів при чому якісь дешеві, рожева мочалка , паста зубна назву якої я вперше бачу - типу якась ромашка, коричневе мило...вот враження, що в Аврорі по приколу взяли всякого гівна...і в коробку і ще камінь якийсь в плівці....все лежить в кімнаті на ліжку...
Ну это приколы, но норм подарок тоже должен быть или не все благополучные.
Моя бы прибила своих друзей.
А я кумедна• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Зараз син вийде з душу, запитаю, чи це нормальні приколи.
Може ми в свої 40 +/- чогось не розуміємо.
Не худа ні разу• 18 октября 2025
Є зараз таке у підлітків, розбивають яйце на голові, мука, обливають водою, в лице торт. Потім дівчатам це відмивати із волосся жах. Чекають 12 щоб вітати..
Котики-муркотики• 18 октября 2025
Ответ дляОноВамнадо
Автор, вы мне так и не ответили: зачем вы после сливок мыли голову несколько раз? И зачем вы помогали подростку это делать? Ничего лучше для драмы придумать не смогли?
Вы те сливки пытались вымыть когда-то?
Видимо нет.
ГейСюда• 18 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Вы хотели, чтоб он праздник отбил суммой подаренных денег и вам их обратно принёс?
Люди читают жопой
Я такая - жду трамвая• 18 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Ну в минулому році ви ж давали на квест кімнату, прослідкували ж
Я дала ему денег на организацию его ДР. Он мне рассказал свои планы, я +- просчитала бюджет и выделила 6 тыс
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 октября 2025
Моя дарит дорогие подарки, ей друзья дарят попроще, я все понимаю, что там другие возможности и это окей. Но над вашим прям как-то черезчур издеваются, это не норм. Даже если типа стеб принят в компании. Это др всетаки.
Чудовий каламбур• 18 октября 2025
Ответ дляОноВамнадо
Ахаха.
А подросток сам не моется? Мама помогает?)
У нас,наприклад,гарячу воду відключили. І син просив допомогти мити голову,я поливала.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 октября 2025
Ответ дляБяки-козяки
Мамо, шкода вас, не тягнете ви прикол, не на одній хвилі ви з молоддю
Это ваш камни подарил? Если сын не понял прикола, значит в компании это не норм.
ПоЗиТиВнАя• 18 октября 2025
в тик токе это поздравление со сливками...но главное чтобы ваш сын не был козлом отпущения в этой гоп-компании
Чумачечая Весна• 18 октября 2025
Ответ дляА я кумедна
Дурний прикол. Коли вже комусь з батьків стане духу сказати правду?
Щастя-здоровля
• 18 октября 2025
Ответ дляОноВамнадо
Я і двері відкрила йому і воду включила і куртку зняла....уявляєте. Руки ліпкі, очі витирав, то щоб не позапецував усе - допомогла. Якщо захочете таку драму - беріть балончики, хлопців і одягайте куртку і нехай пшикають на вас...в очі, на голову, на одяг , кругом кароче....пінка ж з балончиком... Потім напишете скільки треба мити і чи треба допомога
Неправдиша• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Дякую, та я так і думаю, що зараз прийде і подивлючь як він. Може помиється і спати, завтра розкаже що і як. А як буде в гарному настрої запитаю як пограли, як фільм ще щось по самому святу-чи все сподобалось...якось так.
Хочеться Вас обійняти і привітати з іменинником! Нехай обов´язково буде щасливим! Не робіть поспішних висновків, дочекайтеся сина, все має бути добре.
Щастя-здоровля
• 18 октября 2025
Ответ дляНеправдиша
Дякую Вам. Ви такий позитивний коментар написали!
Чекаю сина, вже мав би бути. Я сподіваюсь що це просто жарти і все ок буде.
Ростки жимолости• 18 октября 2025
Пам´ятаю років 5 тому сусідську дівчинку прийшли подруги вітати і били яйця на голові. В мене був просто шок від того дійства. Її мама потім 2 години мила підїзд. Моїй донці на той час було 10 і я такого святкування навіть уявити собі не могла. Завтра донці виповниться 15, я вже й не знаю чого чекати... Ми проходили і взбиті вершки, і обличчя в торт і торт на голову, і дибільні подарунки, і 15 дівок в минулому році мені ледь хату не рознесли зарвавшись табуном в 8 ранку. Ну такі в них зараз тренди, нічого з цим не поробиш. Потрібно навчитись приймати їх якими є.
Стетоскопуло• 18 октября 2025
ЛЮДИ! Прошу, скажите, что эта тема уже была и вы ее ранее читали, а то у меня уже во второй теме треш дежавю
Не худа ні разу• 18 октября 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Я бачу вперше але нехай ще скажуть інші
ПотеряласЯ Я...• 18 октября 2025
Ответ дляМуууумие
Сина друзі торт завжди розбивають так у них заведено )для них це щастя.
На рахунок одягу, то це загнули кофта мокра, а вона що одна?
Ужас
Стетоскопуло• 18 октября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Я бачу вперше але нехай ще скажуть інші
Да это кошмар) Тема про маникюр 1в1, теперь эта) Я это уже все читала ранее)
ПотеряласЯ Я...• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
На нього вершки пшикали з банок, це трохи різне. Знаєте вершки аерозольні такі. Так куртка розтібнута була і все було брудне і жионе ще, голову мили кілька разів вночі. це не мокнули в торт...Куртка мокра, бо прала.
Жесть.
Не понимаю такого.
Не дай бог
Не понимаю такого.
Не дай бог
ПотеряласЯ Я...• 18 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Куда мир катится
ПотеряласЯ Я...• 18 октября 2025
Ответ дляПлету корзинки
Мені на один із днів народження, здається на 16, подарували цеглину, перемотану стрічечками і бантиками і підписами з побажаннями)))))
Блін, це ж прикол. Так тоді і сприйняла.
Ну это не подпорченные вещи
Якось так і живу• 18 октября 2025
Моей дочери 15 и у них с подружками норма кидать в лицо торт второй год подряд.Так это еще и девочка-накрасилась,нарядилась,пошли в кафе,просидели,оттуда вышли и получила торт в лицо. Грязная,липкая,но счастливая приехала домой. Есть одна девочка в их компании, у которой оооочень строгий папе,который запретил для своей дочери такое поздравление и эта девочка не чувствует себя себя такой счастливой в др,как её подруги.Так что,автор,не будьте токсичной)
А я кумедна• 18 октября 2025
Син сказав, що це весело. Що вони і вершками один одного обливають, і в торт мокають, і яйце на голові розбили. Знаю того хлопчика, якому яйце розбили, ну не можуть вони його булити. Він впевнений в собі, футболіст основи Полісся 2012 рік. Вони всі дійсно дружать. Постійно проводять час разом. Ходять в гості один до одного. Бачу їх спілкування.
Стосовно подарунків син сказав, що це прикольно.
Автор, не переживайте. Це для нас тупість. А їм весело.
Пузата Хата• 18 октября 2025
Автор, а в каком городе сейчас подростки в полночь ходят по парадным со сливками в баллончиках?