Я_канеша_извиняюсь• 19 октября в 00:32
Не потребую чоловіків
Мені от цікаво як це працює в інших жінок, чи так як в мене, чи ні?
Самотня в хорошому сенсі багато років після розлучення.
Дітей виховувала сама, паралельно розвиваючи бізгес - на стосунки не було ані бажання, ані сил, ані жаги.
Від сексу із задоволенням майже відмовилася, зрідка мала стосунки і зустрічі.
Зараз маю в принципі все - і кошти, і стабільність. Діти виросли.
Бажання стосунків так і не з´явилося. Чи це тому що не зустрівся хтось ціінний, чи просто в чоловіках дійсно відпадає потреба, коли і сама все можеш?
Теми читаю як хочуть заміж - і так мені то дивно читати)
Мусик Пусик• 19 октября в 03:22
Ответ дляТримбулька
Вы склонны к одиночеству, самодостаточны, не всем нужны отношения.
В мене була подружка, що теж ’ склона к одіночєствц’ потім виявилося, що 7 років стосунки з жонатим чоловіком. Виявилося, бо вони розірвали стосунки. І вона: ой, я втратила на нього 7 років... Проходить час і : я знову переписуюсь з ***. От Вам і самотня ...
Я_канеша_извиняюсь
• 19 октября в 03:24
Ответ дляМусик Пусик
Не мій варіант)
Ніколи не була з одруженими, навіщо? Вони чимось кращі за неодружених чи що?
Мусик Пусик• 19 октября в 03:25
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не мій варіант)
Я звідки знаю.
Мусик Пусик• 19 октября в 03:29
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не мій варіант)
Просо чула я : я сама, мені нікого не треба. А я ж довірлтва вірю, приймаю слова подружки за чисту монету. І тут вона у розпачі розказує як розірвала стосунки... 7 років стосунків... Пардон ’самотності’
Нормальна здорова психологічно жінка повинна мати стосунки з протилежною статтю. Такий закон гармонії у Всесвіті. Інь/Янь.
Я_канеша_извиняюсь
• 19 октября в 03:32
Ответ дляМусик Пусик
А то що?
Мусик Пусик• 19 октября в 03:33
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А то що?
Зовсім нічого хорошого. Самі знаєте що таке самотність, які мінуси
Я_канеша_извиняюсь
• 19 октября в 03:35
Ответ дляМусик Пусик
Не знаю про що ви)
Ви геть ніколи не жили сама чи що?
Які конкретно можуть бути мінуси, яких я не помічаю?
Ви геть ніколи не жили сама чи що?
Мусик Пусик• 19 октября в 03:41
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не знаю про що ви)
Ви геть ніколи не жили сама чи що?
Ви б тут не писали про тк, що Вас все влаштовує.
Я жила, 6 років між першим і другим шлюбом. Тому ціную гармонічні стосунки протягом всіх 14 років другого шлюбу. Саме гармонічних стосунків в самотності не вистачає, підтримки один одного. От я втратила батьків, діти дорослі, пішли своїм життєвим шлязом , в мене залишився лише чоловік як моя опора і підтримка.
Я_канеша_извиняюсь
• 19 октября в 03:43
Ответ дляМусик Пусик
А в чому конкретно є підтримка чоловіка, щоб її не могли дати друзі чи діти?
Мусик Пусик• 19 октября в 03:50
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Друзі, діти? У друзів своє життя, хто на похороні матері коло жінки підставить своє кріпкеізплече? Друзі? В них своє життя, їм чужі проблеми і ситуації не цікаві. Чи діти? Смішно. Чоловіки- сильна половина людства, в світі патріархат, жінці самій дуже складно.
Судячи з відповідей Ви не самотня, просто змоделювали ситуацію. Ви вирішили потрапити.
Бойцовская• 19 октября в 06:01
Я колись теж до цього прийшла, що мені самій супер добре. А коли хтось поряд, то мені некомфортно, що я люблю бути сама.
Але розмовляти про це навіть не розумію навіщо. Мене дивує коли люди про це починають питати, це їх стереотипи.
PORKA• 19 октября в 06:44
Ответ дляМусик Пусик
Якось мало віриться, що Ви така самодостатня. Вибачте, але було б так я пишете, то не виправдовувалися, що все сама і все добре.
Серед заміжних є така прибаутка:
- Я все сама вмію, все сама можу.
- А що заміж не беруть?
- Не беруть...
Стосунки це гармонія між чоловіком і жінкою. Це база в природі.
Серед заміжних є така прибаутка:
- Я все сама вмію, все сама можу.
- А що заміж не беруть?
- Не беруть...
Що таке прибаутка?
Сундучок с каникулами• 19 октября в 07:12
Ответ дляБойцовская
Я к этому пришла с детстве ещё, отношения одни были, но как только дело подошло к браку и совместному проживанию, я сбежала) меня и так напрягало жутко если приходилось вместе ночевать, хотя я его любила. Жить с кем-то не моё. Но и правда, каждая морда пытается узнать ’пачимутыадна?’ Меня это быдло уже не удивляет, а раздражает
Сундучок с каникулами• 19 октября в 07:17
Ответ дляМусик Пусик
Патриархат это у вас в голове, а не в світі. Так и скажите, что в вас ещё сидят установки совка, но про мир рассмешили. Ну так и говорите, что это вам нужно, чтобы кто-то сопли вытирал, но далеко не все в этом нуждаются. Когда у меня умер отец я даже друзьям не рассказывала, просто сказала что уезжаю и не смогу общаться пока, терпеть не могу эти утешения и сочувствия, от этого не изменится ровным счётом ничего. Любая поддержка всегда раздражала, даже от близких, потому что либо реши мою проблему, а если её невозможно решить, а нужно прожить, то отвалите все. Так что далеко не всем это нужно, вот уже привыкли за всех отвечать.
Сундучок с каникулами• 19 октября в 07:18
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не знаю про що ви)
Ви геть ніколи не жили сама чи що?
Не полноценный человек нуждающийся в опорах и подтирании соплей никогда не поймёт самодостаточного человека) Когда нет опоры внутри, приходится искать как клещ где-то вокруг и цепляться к кому-то. А главное они будут доказывать, что это нужно всем) И обязательно скажут про агрессию, не понимая, что это лишь реакция на эту чушь, которую ну невозможно годами слушать.
Помидорина• 19 октября в 07:23
Придбайте собі вібратор або інші сексіграшки і не думайте більше про тих нервомотів.
Я_канеша_извиняюсь
• 19 октября в 07:50
Ответ дляМусик Пусик
Гарні у вас друзі) Та й ви подруга так собі, судячи з відгуків про вашу подругу вище.
Бойцовская• 19 октября в 08:39
Ответ дляМусик Пусик
А мене було чп вдома, через 5 хв моя подруга в піжамі сиділа в мене вдома. А друг через 15 хв приїхав і віз в лікарню. Тому хз що у вас за друзі. Ми з моїми і в Крим і в Рим !
Скромняшка• 19 октября в 08:43
Ответ дляChaterbox
Не советчица,а секта одинокой юбки стала
А лучше святой мотни?
Треба ось так• 19 октября в 08:55
у вас был муж, есть дети но вы не понимаете как это хотеть отношений?
странно, вроде еще не старость
вспоминайте что вами двигало много лет назад
странно, вроде еще не старость
Chaterbox• 19 октября в 08:59
Ответ дляСкромняшка
А лучше святой мотни?
Жаль,что у вас так сложилось,что вы мужчин матней называете
Аноним_1857• 19 октября в 09:02
я вважаю, що це нормально, не хотіти стосунків і не хотіти сексу. 50% совєтчиць секс не люблять, але продаються за гроші і подарунки і ще й тема на днях була - скажіть чесно, чи потрібен вам був би чоловік, якби у вас було все своє - гроші, квартира, машина і т.д.
якщо жінка самодостатня, то вона може хотіти мати стосунки, або не хотіти, все з нею ок.
а якщо шию шукають, щоб сісти і ноги звісити, то я таке засуджую.
Скромняшка• 19 октября в 09:02
Ответ дляChaterbox
Так это ж цитата с форума. Когда женщина все прощает, он же изменится...... Их и называют из секты святой мотни. Что касается меня к счастью козлики на моем пути не попадались
Упругая попка• 19 октября в 09:17
Ответ дляВЫВсеВрете
А в 65 типа прям норма дряблыми тушками елозиться
якщо є бажання, то чому ж не норм
Кофе в лобби• 19 октября в 09:23
Ответ дляКинг-Конгша
Замужество меня никогда не интересовало, а вот секс - да. Мне нужен секс.
О, мой муж меня так офигенно трахает, что я только ради секса готова быть за ним замужем!
Кофе в лобби• 19 октября в 09:30
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не мій варіант)
Конечно, женатые лучше. Но долго объяснять
Кофе в лобби• 19 октября в 09:31
Ответ дляАноним_1857
У меня как раз все есть (ттт) и мне как воздух нужен мой муж!
Заикальница• 19 октября в 09:32
Ответ дляДюагональ
Как можно не хотеть секса? Близости? Обнимашек? Тепла?
пффф, тут таких більше половини
Дюагональ• 19 октября в 09:33
Ответ дляЗаикальница
пффф, тут таких більше половини
Может их никто не хочет?
Невозможно не хотеть любимого мужчину если он хочет тебя.