Я_канеша_извиняюсь• 19 октября 2025
Не потребую чоловіків
Мені от цікаво як це працює в інших жінок, чи так як в мене, чи ні?
Самотня в хорошому сенсі багато років після розлучення.
Дітей виховувала сама, паралельно розвиваючи бізгес - на стосунки не було ані бажання, ані сил, ані жаги.
Від сексу із задоволенням майже відмовилася, зрідка мала стосунки і зустрічі.
Зараз маю в принципі все - і кошти, і стабільність. Діти виросли.
Бажання стосунків так і не з´явилося. Чи це тому що не зустрівся хтось ціінний, чи просто в чоловіках дійсно відпадає потреба, коли і сама все можеш?
Теми читаю як хочуть заміж - і так мені то дивно читати)
Заикальница• 19 октября 2025
Ответ дляДюагональ
Может их никто не хочет?
Невозможно не хотеть любимого мужчину если он хочет тебя.
ви тут щось читаєте, хоч інколи?
Аноним_1857• 19 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
У меня как раз все есть (ттт) и мне как воздух нужен мой муж!
ну так і в мене є, але я вважаю, що це нормально - не хотіти стосунків, заміжжя і чоловіка. ненормально, коли засуджуєш інших, що вони не такі, як ти. а тут постійно одні жінки обпльовують інших, хоча їм просто пощастило, скажімо, вийти заміж за забезпеченого.
Престидижитатор• 19 октября 2025
Автор, у вас есть дети и самореализация. Просто нет на горизонте интересного мч. Попробуйте найти хобби , компании где есть мужчины и просто дружить - со временем появиться интерес. Или найдете друзей 🤷♀️
Аноним_1857• 19 октября 2025
Ответ дляЗаикальница
ви тут щось читаєте, хоч інколи?
молода, мабуть. сірого вовка не бачила. чи як там кажуть.
Линусик 2641• 19 октября 2025
Ответ дляБойцовская
А мене було чп вдома, через 5 хв моя подруга в піжамі сиділа в мене вдома. А друг через 15 хв приїхав і віз в лікарню. Тому хз що у вас за друзі. Ми з моїми і в Крим і в Рим !
Це щастя. Мати таких друзів
Тримбулька• 19 октября 2025
Ответ дляМусик Пусик
В мене була подружка, що теж ’ склона к одіночєствц’ потім виявилося, що 7 років стосунки з жонатим чоловіком. Виявилося, бо вони розірвали стосунки. І вона: ой, я втратила на нього 7 років... Проходить час і : я знову переписуюсь з ***. От Вам і самотня ...
Ну и что? У вашей подружки так у кого то иначе, все разные.
Все питаю зарання• 19 октября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Коли жінка сомодостатня, то чоловіки втрачають будь-яку цінність
)) забули дописати для мене, купа самодостатнім жінок з чоловіками які для них цінні, втрачають цінність для тих хто просто використовує людей, неважливо жінок чи чоловіків для вирішення своїх проблем. Але й такі жінки не проти відносин в яких можна взяти побільше
Все питаю зарання• 19 октября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А в чому конкретно є підтримка чоловіка, щоб її не могли дати друзі чи діти?
О, діти вам заміняють чоловіка, то поганий знак, в мене свекруха така, і це постійний триндець 20 років, вона сама виростила сина і будь яка проблема потрібно кидати все і підтримувати, дійшло до того що в 22 годин можна дзвонити бо батарейка в пультів до телевізора сіла, і спробуй сказати ні завтра прийдемо.
Друзі вам будуть чайок готувати та ковдрою укривати бо ви захворіли, друзі кинуть свою сім´ю і приїдуть до вас бо у вас був поганий день і вас треба обнімати і жаліти? Я можу продовжити, для друзів ви друг, а не кохана людина, як і для дітей ви мама, відносини у них з іншими людьми, ви хочете від них щоб вони були у строю 24/7 вам підтримку давати?
После шести ни-ни• 19 октября 2025
Мені 32. Як тільки почала заробляти більше 2 т $ - потреба в штанах в хаті відпала)))
Якщо хочу інтиму - є для цього декілька коханців, з якими зустрічаємось на нейтральній території.
Жити з мужиком це лише якщо будуть діти, і то - має бути великий будинок чи квартира, спати в різних спальнях і не няньчити його, ніяких прасувань сорочок та походів в гості до свекрухи. Для мене особистий ужас це коли ви 24 на 7 тусуєтесь в однокімнатній, спите на одному ліжку, він там щось триндить що борщ не свіжий і ділите бюджет 50 на 50. Та нафіг.
Я_канеша_извиняюсь
• 19 октября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
А що з вами таке сталося що вам потрібна підтримка 24/7? У вас інвалідність? Ви недієздатна?
ВерСаСе• 19 октября 2025
Ответ дляChaterbox
Не, надо кота завести и всех замужних ненавидеть
У всех судьба своя...
Все питаю зарання• 19 октября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
))) де ви таке прочитали? Я писала що ви не можете в рандомний момент часу прийти до людини, у якої своє життя, за підтримкою, ні, звичайно є категорія людей які думають що можна , і це для оточуючи дуже напряжно якщо що, вам на майбутнє.
БоХатая• 19 октября 2025
Есть две знакомых 100+ веса с абсолютным отсутствием мужчин (ну вообще никого на горизонте) тоже толкают такие речи. И характер быдловат и возраст около 40 всё рассказывают как им пофиг на мужчин. Ога ога . Так нет желающих на такое
Я_канеша_извиняюсь
• 19 октября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Навіть не уявляю чому б це не я не змогла б прийти до дітей в складний для себе момент, чи до пари своїх подруг
Тим більше такі стани в мене трапляються вкрай рідко.
То я повторю своє питання у відповідь на ваше - що саме з вами не так, що ви потребуєте сторонньої підтримки 24/7?
Ви що, реально сидите зранку до вечора і розмовляєте з чоловіком чи обіймаєтеся?
Все питаю зарання• 19 октября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
))) повторюся, не фантазуйте я Не писала що мені потрібна допомога 24/7, ви все більше мені мою свекруха нагадуєте, вона також придумує щось вперто вірить що так і як ви не розуміє що у інших є своє життя і сама Зараз ім Складно бігти на допомогу.
Де ж ваша Самостійність, якщо ви навіть Не уявляєте що людини Зараз Не на часі вирішувати ваші проблеми?
Це основна проблема мам одиначок, вони заміщають чоловіків дітьми, і з віком такі жінки все більше намагатися перетягнути ковдру на себе, я співчуваю вашим дітям, якщо ви в 49 років не уявляєте то в 59 то буде взагалі треш.
Я_канеша_извиняюсь
• 19 октября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Та невже?
Що за манера спочатку збрехати, а потім викручуватися що я про таке нічого не писала)
Все питаю зарання• 19 октября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Та невже?
Ну, і де там написано що мені постійно потрібна допомога? Що там написано я пояснила, повторюсь у вас зручна манера жити в тому що ви Придумала, повторю свої співчуття дітям, прощавайте
Я_канеша_извиняюсь
• 19 октября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
А, тобто ви лише придумали що вам допомога та підтримка 24/7 вона не потрібна, а мені - точно потрібна
Не знаю правда навіщо, але ж вам видніше мабуть.
Шановна, навчиться вже діалог вести, а не язиком брякати, як ви то робите.
Бідна ваша родина - мати таку маман пустобрехливу, з будь якого приводу скандал, добріхування і претензії
Не знаю правда навіщо, але ж вам видніше мабуть. Шановна, навчиться вже діалог вести, а не язиком брякати, як ви то робите.
Оч@ров@Шк@• 21 октября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Вы инфантильная и недалекая если дожили до старости, а вам все еще нужно сопли вытирать потому что у вас БЫЛ ПЛОХОЙ ДЕНЬ!
АХАХАХАХАХ
Все питаю зарання• 21 октября 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
АХАХАХАХАХ
Удалено администрацией...