Наполеон Бонапарт• 20 октября 2025

Дівчата після розлучення зайдіть поговоримо

Розлучилася з чоловіком 3 міс. назад...і зрозуміла тепер, що жити без нього просто лафаааа. Ніхто нерви не тріпає, не оре, не обзиває, не хропе. Як камінь з душі впав. Не очікуєш крику в магазині, в машині, вдома. Чому я раніше не подала на розлучення!? Але тепер якийсь страх в душі, що всі чоловіки як мій минулий. Але інколи так хочеться під пледік, на плече покласти голову і про щось розмовляти під фільм разом з чоловіком...іншим чоловіком. Чому чоловіки з роками втрачають повагу до своїх жінок? Просто цікаво думки
Телепузик• 20 октября 2025
Потому что вы такая заботливая с пледиком, вот поэтому и теряют уважение. Любите и цените себя в первую очередь
ТАЗератти• 20 октября 2025
Ненавижу мужиков
ТАЗератти• 20 октября 2025
90% мужиков такие как ваш бывший. Тут либо терпеть либо быть одинокой кошатницей) Ну или вам повезёт и вы выиграете в джекпот в виде любящего верного, богатого, красивого и в сексе супер)
Стетоскопуло• 20 октября 2025
Я розлучена, але по темі мені немає шо відповісти. У мене зовсім інші спостереження. І в нових стосунках все по іншому теж
Зажуженная Жужжа• 20 октября 2025
Ответ дляТАЗератти
ну можно ще третій варіант, під пледік без замужа, а як обнагліє і почне орати в магазині то міняти на нового
Амелі на мілені• 20 октября 2025
Ответ дляТАЗератти
То исть это шо ж получается? Миллиардера сироты красавца брюнета под 2 метра, романтика не существует?
Проня_Прокоповна• 20 октября 2025
Меня обосцал кошак...плачу. Просто сверху на меня и на новую одежду... А вы про мужиков. ...
Зажуженная Жужжа• 20 октября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
можно просто симпатичного і не орущого) мозги не іпущого
Амелі на мілені• 20 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Маловато будет...
автор Наполеон Бонапарт • 20 октября 2025
Ответ дляТелепузик
А до чого тут пледік))
ТАЗератти• 20 октября 2025
Даже мой друг мужик и бабник мне честно сказал, что да, мужики почти все конченые, и непригодные для семейной жизни, и он сам включительно тоже)
Зажуженная Жужжа• 20 октября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Маловато будет...
для розмов під пледіком достатньо. Бо це єдине чого авторці наразі не вистачає.
Ответ дляСтетоскопуло
Нові стосунки...скільки років разом?
Амелі на мілені• 20 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Неее.... ну так не пойдет, надо как в турецких сериалах))
Зажуженная Жужжа• 20 октября 2025
Ответ дляТАЗератти
при чому тут ’даже’? Ваш друг просто кончений і має оточення собі під стать. А от у мене батько і брат не кончені і пригодні.
ТАЗератти• 20 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так не на что менять, они все одинаковые)))
Отчебучкина• 20 октября 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Радійте що не мужик обісцяв. А то вони можуть
Зажуженная Жужжа• 20 октября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
ми ж авторки ситуацію обговорюєм, вона чітко написала що їй треба) то я по темі й даю поради. Мені наприклад теж треба щоб як у серіалах. Шукаю поки
Амелі на мілені• 20 октября 2025
Ответ дляТАЗератти
А представляете где-то есть неизведанные земли с небалованными мужиками и все как на подбор, все при них Просто никто еще карту не нашел))
ТАЗератти• 20 октября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Мне это уже не надо, я не хочу больше искать, перебирать и тд)) не хочу больше тратить на них свое время))
Амелі на мілені• 20 октября 2025
Ответ дляТАЗератти
Та это я так, фантазирую, я та еще фантазерка)
ТАЗератти• 20 октября 2025
Под пледиком с фильмами мне хотелось лежать в 20 лет. Сейчас я хочу просто денег)
Стетоскопуло• 20 октября 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Нові стосунки...скільки років разом?
Два роки. Розлучена вісім років. Неповага була саме у шлюбі. А от коли розлучилися, він побачив як я живу, як дитину виховую без його участі, то повагу навпаки тільки став проявляти, в тому числі, як він казав, що йому соромно тепер. А в нових стосунках у нас все по іншому, із самого початку все взаємно і кайфово. Хоча теж буває сваримося, не без цього, але повага зберігається завжди
Королева краси• 20 октября 2025
Так живіть самі ,і не чіпайте чоловіків ,обходьте їх стороною, згідно укр.статистики наразі в Україні на 4 мільйони більше жінок ніж чоловіків ,отже залиште в спокої весь чоловічий контингент ,і раджу усім жінкам ,які ненавидять чоловіків, живіть собі самі і крапка.
Барабасиха• 20 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Этот испортился дайте другого)))
ТАЗератти• 20 октября 2025
Автор, сразу после развода все наивные и верят что встретят гораздо лучше)) Приходите сюда через год-полтора и поговорим))
Некомильфо• 20 октября 2025
Да, есть одиночество.... Но! Или это будет эмоционально зрелый и адекватный мч или завожу ещё 2х котов. Хотя вот идея с котами мне как-то больше нравится)))
Некомильфо• 20 октября 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
На счастье!)))
Проня_Прокоповна• 20 октября 2025
Ответ дляНекомильфо
На счастье!)))
Спит это счастье. И в ус не дует
ТАЗератти• 20 октября 2025
Ответ дляНекомильфо
Вы такая наивная с вашим ’или’)) конечно же коты))