Глаза_в_3_карата• 21 октября в 00:00
Вступ до Словаччини
Тільки мій досвід. Вирішувати вам. Минулого року ми вірішили, що син буде вступати до ТУКЕ( Кошице), сама за кордоном теж, я працюю на 2 роботах, тому звернулись до певного агенства. Education Agency. Паралельно я самостійно займалась підготовкою доків до 2 інших країн. Це не антиреклама, ми активно спілкувались з багатьма батьками. Більшість мовчить, бо просто переживає за дитину плюс агенство обіцяє куратора у Словаччині.
Лика-прилипка• 21 октября в 01:04
Ответ дляХвостПистолетом
Не,ну такую ерунду советуют,работы в Словакии нет вообще
Работа есть, в Словакии уровень безработицы 5%, в Украине 12% для сравнения. А вот устроится на нее, особенно иностранцу не так просто, если по специальности, на не квалифицированную работу проще.
Попразендовна• 21 октября в 01:05
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Що говорять? Ви слоти ловили? У нас, щоб слот зловити в укр посольство, місяці йдуть...жесть просто. До речі, словацьке посольство все зробило, агенство тупо забило на нас.
Це ви про завірення підписа?
Красота неземная• 21 октября в 01:05
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Для тих батьків, у кого діти вступають, хочу пояснити. Мені вступ в дві інші країни обійшовся в копійки, ти контролюєш вступний кабінет, ти контролюєш всі доки. Мені доводилось писати самостійно до університету, щоб дізнатись остаточну дату подачі доків. Менеджери змінювались, я мала шукати нашого) проте, коли залишила коментар на youtube, з´явились відразу)
Я все робила сама , і не зверталася до агентств
Глаза_в_3_карата
• 21 октября в 01:07
Ответ дляПопразендовна
Жах! В Братиславі в СТУ всі отримали гуртожиток, умови дуже достойні. Тільки зробили ремонт, в кімнаті у кожного стіл, шафа, тумба. Новенкі душ та туалет. Вартість 106 євро
Вибачте, оті 4 ліжка для дорослих хлопців? В мене син 182 см. Ми почали шукати квартиру, так дешевше, але він неповнолітній. Він не може навіть оренду підписати. Куди відправляти? Мені було стрьомно, люди різні бувають.
Глаза_в_3_карата
• 21 октября в 01:11
До речі, раз вже пишу, декілька років перекладаю доки в агенстві, Київ. Чудові дівчатка, швидко роблять, недорого. 350 грн атестат. Наталочка, дякую Вам))) Education Agency 20 євро сторінка. Тобто і так купу грошей заплатила, і далі плати. Зараз знайду чек)
Попразендовна• 21 октября в 01:14
Ответ дляПупс
так а студ. визу или защиту там нельзя оформить?
Можна, але треба зловити термін до міграційної. А це неможливо на студентське ВНЖ. Просили допомоги в університета. Поки університет допоміг, то вже закінчився безвіз. Тепер все знову, тільки ловити термін на прихисток.
КонхфЭдкаТузик• 21 октября в 01:17
Ответ дляГлаза_в_3_карата
До речі, фото житла по 250 євро) Кому цікаво. Один стіл в кімнаті) 1000 євро, непогано, правда?)
А це живуть 4 дитини, і кожен платить по 250 євро, вірно? Це в Ірландії гуртожиток? Я трохи не зрозуміла чи в Словаччині?
Глаза_в_3_карата
• 21 октября в 01:21
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Це пропозиція від Еducate Agency, Slovakia. Офіс в Ужгороді. 1200 євро) за відправку доків)
КонхфЭдкаТузик• 21 октября в 01:23
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А, тепер ясно. А ваш син в якому місті? Чи вдалося знайти гуртожиток, які умови, яка ціна? Знаю, в Ірландії з житлом дуже дорого. Кімната в Дубліні від 1000-1200 євро і вище, квартири взагалі космос.
Глаза_в_3_карата
• 21 октября в 01:30
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так, дорого. Я за все плачу. Знімаємо житло. Я проф викладач, англ.мова, рівень с 2. Викладаю англ.мову для іспанців і працюю у приватному закладі
Пупс• 21 октября в 01:37
Ответ дляПопразендовна
я просто не в курсе, а что значит ловить сроки на защиту? там нельзя, просто пойти, заполнить анкету, документы, отсидеть в очереди и получить защиту?
Пупс• 21 октября в 01:41
Ответ дляГлаза_в_3_карата
я вспомнила, где я видела это название)) меня сейчас здесь конечно, порвут)) в начале войны мой БМ, хотел открыть частную школу в Ужгороде, у него етьс уже парочка в Киеве, а я чуть позже ему как раз предложила это агентство для нашего сына, так он мне тогда сказал, никогда, слышишь, никогда и на за что, не связывайся с теми, кто из Ужгорода, обходи этот город десятой дорогой
Кукусик• 21 октября в 01:44
Ответ дляГлаза_в_3_карата
І так. Документи. Абсолютно нуль допомоги, мною було самостійно зроблено все. Підписано всі доки у січні 25 року. Оплата всього за свій кошт. Переклад також, за найвищими оцінками. Але то все фігня. Агенство на етапі підписання клянеться, що допоможе із гуртожитком, куратором і міграційними питаннями. Що ми отримали у серпні. Гуртожиток не отримав державний ніхто, було запропоновано койко-місце по 250 євро на 4 ліжка. Зняли вебінар, де мила дівчинка пояснила, що міграційні питання складні і фактично треба ловити слоти.
Автор, сколько стоили услуги агентства? И что именно они вообще сделали, организовали по факту?
Глаза_в_3_карата
• 21 октября в 01:45
Ответ дляПупс
Я зробила ці доки у січні, Словацькому посольстві у Дубліні) Все було готово , просто агенство включило стоп-кран та ки нуло нас. Зарахування прийшло в травні.
Глаза_в_3_карата
• 21 октября в 01:49
Ответ дляКукусик
600 + 600 евро. Доступ к кабинету отказались надать, отправили доки) курсы я оплачивала отдельно. Около 13000 грн. Ничего не сделали, основные проблемы были с жильем и с миграц службой. В принципе, после второй оплаты их интерес пропал ) я готова предоставить чеки, без проблем.
Попразендовна• 21 октября в 01:58
Ответ дляПупс
Ні так просто не можна прийти. Треба онлайн спіймати ’термін’ з датою та часом, на конкретну послугу. А це той ще квест, дякуючі нашім співвітчизникам, які відкрили ’бізнес’ на цьому, за допомогою ботів виловлюють терміни та перепродають їх українцям, які оформлюють прихисток, або подовжують його і т.д. Там ще багато всього докупи і сайт висне, і не пускає зайти, і якщо ти заходиш часто або декілька разів підряд натиснеш, то тебе блокує на тиждень. Дитина 24 години на добу ’ловила’, листи писала до міграційної, нарешті вдалося через університет та вже запізно. Зла на них не вистачає.
Глаза_в_3_карата
• 21 октября в 02:01
Еще раз напоминаю, электронный кабинет стоит 20-30 евро. Да, я тупая овца, но может кому-то поможет. Я дохрена денег там оставила. 1200 евро+ курсы+ плюс переводы. Какой итог? Никакой. Ищи жилье, лови слот. А зачем Вы нужны?
Пупс• 21 октября в 02:04
Ответ дляПопразендовна
кошмар(( очень вам сочувствую, желаю вашему ребенку , все таки как можно быстрее, решить положительно этот вопрос
Попразендовна• 21 октября в 02:06
Ответ дляПупс
А тепер все наново. З пошуком терміна на прихисток, а потім все одно робити ВНЖ і знову шукати той термін. Ще й навчання не легке, часу не буде.
Всех анонимов аноним• 21 октября в 02:14
А нам наоборот повезло с агентством. Все сделали, общежитие тоже забронировали. Хотя согласна, что можно все сделать самому. Нужно только больше времени
КонхфЭдкаТузик• 21 октября в 02:18
Ответ дляГлаза_в_3_карата
С2 це круто. В Ірландії навчальні заклади для іспанців? Не знала, що там вони є, в сенсі приватні навчальні заклади, де вчаться іспанці. Хоча знаю кілька іспанців, які поїхали працювати в Ірландію, також викладачі, бо в Іспанії брак роботи.
Попразендовна• 21 октября в 02:24
Ответ дляВсех анонимов аноним
А яке агенство? Вам зробили вже ВНЖ?
Успокойся_Успокойся• 21 октября в 02:37
Ответ дляДиректор Пляжу
Это вы решили, что Словакия недоразвитая? Но тем не менее она в Евросоюзе и ее дипломы признает весь мир. И войны у нее нет на территории....
А вы учитесь конечно где ваша душа пожелает. В развитых странах.
не смешите.те дипломы никому не нужны восточноевропейские.потом курьером работать.ибо приличное образование стоит приличных денег.будущего с этих универов куда берут всех с улиц-нету.дипломом подтереться и сколько денег в трубу
Успокойся_Успокойся• 21 октября в 02:41
Ответ дляВишневий цвіт
Получить хорошее европейское образование, жить в развитой стране где нет войны, учиться оффлайн - это как минимум)
проснитесь.эти дипломы в нормальных странах не признаются и работы нет.смысл тогда если на стройку цемент тянуть можно и без диплома.восточно европейские дипломы это просто бумажка .зря выброшенные деньги и потерянное время
Успокойся_Успокойся• 21 октября в 02:42
Ответ дляПопразендовна
Якби всі одразу писали як є, бажано з назвами фірм. Нам вступ обійшовся на виході більше 3000 євро. Дуже жалкую, навіть не за гроші, а що підвели, наразі дитина в незрозумілому стані, безвіз закінчився, ВНЖ не зробили, навчання серйозне, ще й відволікатися треба на вирішення проблем.
и зачем вам это все было нужно
Успокойся_Успокойся• 21 октября в 02:43
Ответ дляГлаза_в_3_карата
ужас.а что творится в этих бомжатниках.и на наркоту присаживают и бухают
Успокойся_Успокойся• 21 октября в 02:44
Ответ дляЛика-прилипка
боже та все оттуда едут куда то на зароботки.там местным нет работы с двумя дипломами.