Глаза_в_3_карата• 21 октября в 00:00

Вступ до Словаччини

Тільки мій досвід. Вирішувати вам. Минулого року ми вірішили, що син буде вступати до ТУКЕ( Кошице), сама за кордоном теж, я працюю на 2 роботах, тому звернулись до певного агенства. Education Agency. Паралельно я самостійно займалась підготовкою доків до 2 інших країн. Це не антиреклама, ми активно спілкувались з багатьма батьками. Більшість мовчить, бо просто переживає за дитину плюс агенство обіцяє куратора у Словаччині.
Попразендовна• 21 октября в 02:47
Ответ дляУспокойся_Успокойся
и зачем вам это все было нужно
Син вступив на IT спеціальність в університет Шевченка на безкоштовне, але вибрав краще за кордон, спокійне навчання без тривог, не онлайн, також технічна спецвальність, поруч Відень. Захоче після бакалаврату поїде на магістратуру навчатись до Австрії або Німеччини.
Успокойся_Успокойся• 21 октября в 02:49
Ответ дляПопразендовна
там таких как он тьма безработных.приличное образование стоит приличных денег.
Попразендовна• 21 октября в 02:52
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Чому у вас таке упереджене ставлення? Я розумію, що у ЄС Словаччина не найкраща страна, але як старт, то підходить.
Повітруля• 21 октября в 03:17
Ответ дляЛизочек
А что тогда Болгария?
Отличная страна. Море, горы, недалеко до Греции, Турции. Компактная. Язык.
Повітруля• 21 октября в 03:20
Ответ дляПопразендовна
Я не автор, але трохи напишу. Син вступив цього року, після 11 класу в Братиславу. Документи треба до квітня здавати, на сайті все є. Треба табелі з 8 класу та 1 четверть 11. На нашу спеціальність був іспит в червні, приклади були на сайті університету, також проходив тест на В2 від університету, не важкий. Мову вчив з жовтня у групі, двічі на тиждень. Мова не важка. ЗНО не треба. Зараз йому подобається, все розуміє, додому поки не хоче.
А якщо табель не дуже? Є 6 балів...
Попразендовна• 21 октября в 03:27
Ответ дляПовітруля
А якщо табель не дуже? Є 6 балів...
Думаю можна щось знайти - є нші спеціальності й інші міста менш затребувані. Вам же не фізмат треба. Але мову вчити треба.
Повітруля• 21 октября в 03:27
Ответ дляПопразендовна
Фізика,у нього,якраз 10...
Попразендовна• 21 октября в 03:33
Ответ дляПовітруля
Фізика,у нього,якраз 10...
Там де син вступав був іспит з математики, він був вирішальним. Ми коли шукали фірми й куди вступати, то казали, що можна найти університети, де можна потрапити з такими балами.
Кидстаффовка• 21 октября в 03:53
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Еще раз напоминаю, электронный кабинет стоит 20-30 евро. Да, я тупая овца, но может кому-то поможет. Я дохрена денег там оставила. 1200 евро+ курсы+ плюс переводы. Какой итог? Никакой. Ищи жилье, лови слот. А зачем Вы нужны?
Жесть. Дочка й племінник у Чехії, там жодних слотів непотрібно ловити. Пішов й отримав візу. На продовження в електронному вигляді на сайті записувалися без проблем. На гуртожиток в електронному кабінеті на сайті університету залишили заявку, в день відкриття реєстрації вибрали кімнату й підписали договір в електронному вигляді. Гуртожиток нормальний, новий ремонт, ціна - 160 євро в місяць за двомісну кімнату
Успокойся_Успокойся• 21 октября в 05:55
Ответ дляПопразендовна
курьером или на стройку и без диплома возьмут.смысл тогда тратится на никому не нужный диплом.приличное образование стоит приличных денег там.
Успокойся_Успокойся• 21 октября в 05:57
уже в сепах хвастаются-ой моя галя у польщи вчиться..и такая гордость счастье в глазах
Успокойся_Успокойся• 21 октября в 05:58
те дипломы восточноевропейские даром никому не нужны.потерянные годы и деньги
Успокойся_Успокойся• 21 октября в 05:58
берут всех с улицы в те универы
Успокойся_Успокойся• 21 октября в 05:59
хочешь доход работу -плати огромные деньги в нормальный странах за учебу в нормальных вузах где диплом ценится а не этих бурсах
Всех анонимов аноним• 21 октября в 06:04
Ответ дляПопразендовна
А яке агенство? Вам зробили вже ВНЖ?
Клеверли. ВНЖ еще в процессе. Но это сын сам делает, не агентство
Лика-прилипка• 21 октября в 06:58
Ответ дляУспокойся_Успокойся
боже та все оттуда едут куда то на зароботки.там местным нет работы с двумя дипломами.
Едут потому что в той же Германии зарплаты выше, в Чехии не настолько как в Германии, но тоже выше, в Австрии также, а не потому что работы нет.
Лика-прилипка• 21 октября в 07:04
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Каких денег? Образование в Словакии бесплатное. А есть и пить везде надо,цены на продукты на многие как в Украине уже, на что то выше, но не так чтобы на много. Общаги дороже чем в Украине разве что.
Вільний митець• 21 октября в 07:22
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Учеба в Украине тоже не дешевая, а диплом нигде не признают
Шукаю стакан• 21 октября в 07:22
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Это вам так хочется, среди моих знакомых у всех доход высокий, никто не заработки не ездит, все прекрасно живут в Словакии. Автор, а по теме реально с этими помогаторами лучше не связываться, делать все самим. Дешевле и спркойнее
Престидижитатор• 21 октября в 07:30
Ответ дляГлаза_в_3_карата
І так. Документи. Абсолютно нуль допомоги, мною було самостійно зроблено все. Підписано всі доки у січні 25 року. Оплата всього за свій кошт. Переклад також, за найвищими оцінками. Але то все фігня. Агенство на етапі підписання клянеться, що допоможе із гуртожитком, куратором і міграційними питаннями. Що ми отримали у серпні. Гуртожиток не отримав державний ніхто, було запропоновано койко-місце по 250 євро на 4 ліжка. Зняли вебінар, де мила дівчинка пояснила, що міграційні питання складні і фактично треба ловити слоти.
У знакомой сын поступил и картина другая. Общагу дали
Престидижитатор• 21 октября в 07:32
Ответ дляХвостПистолетом
Из какого города уехал парень?
Не знаю как у автора , а вот у знакомой сын в группе где он из Харькова, 1 девочка из Москвы, 1 местный мальчик остальные Ужгород Ыранкивськ Львов
owner• 21 октября в 07:33
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Залежить від закладу. Він здав НМТ гарно, англ мова пройшла. Так, ходив до коледжу 2 роки. Паралельно і в укр.школу. Складно було. Багато наших навчається, начебто норм. Для Європи близько 4000 євро, для інших 12000 євро. Дуже дорого. Житло в студмістечку біля 500 євро.
А можно питання.
Навіщо, живучі в Ірландії, поступати в Словаччині? Я так розумію у сина в Ірландії тимчасовий прихисток? Щоб вчитись в іншій країні, від ірландського тоді треба відмовитись.
Престидижитатор• 21 октября в 07:36
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Дівчата, все реально, залежить від країни. Син вступив до 2 країн, потрібно дізнаватись про умови, збирати доки, їх багато. Я просила надати ключ до електронного кабінету у травні-ні. А якого хріна я маю писати до універу?
А какие страны выбрали?
Престидижитатор• 21 октября в 07:37
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ірландія, тех.універ, створення штучного інтелекту. Програма Erasmus для українців закрита, подавали на SUSI грант. Подавати треба кожного року. Подавали результати НМТ, здавали тут, додавали призові місця з укр олімпіад і МАНів. Я офіційно працюю, додавала всі справки з доходами. Зараз він найменший на курсі, 17 років.
Он и словацкий и английский знает?
owner• 21 октября в 07:37
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Що говорять? Ви слоти ловили? У нас, щоб слот зловити в укр посольство, місяці йдуть...жесть просто. До речі, словацьке посольство все зробило, агенство тупо забило на нас.
В яке українське посольство? Щоб отримати або прихисток, або зробити студентське ВНЖ (яке робиться тільки після вступу в навчальний заклад) треба на словацькому сайті поліції ловити терміни. Якщо у вас немає словацького номеру телефону без помогаторів ви його не зловите.
Так, зараз терміни дуже важко отримати. Люди і з помогаторами по два-три місяці ловлять.
Ясамаякрасивая)• 21 октября в 07:54
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ні, не ловила, вибила сину грант в іншій країні. Він не навчається в Кошице. 35 євро вийшлю плюс купа доків.
напишіть будь-ласка ще в які дві крахни ви подавалися. Заранні вдячна
Вільний митець• 21 октября в 07:56
Ответ дляХвостПистолетом
Так кипятком теперь писать,что в ЕС
Обоссались сначала на майдане за этот ЕС, а когда дулю показали теперь обсираем
Аристократка-тунеядка• 21 октября в 08:00
Ответ дляКидстаффовка
Уе в якому місті? В Празі з житлом не так добре)
Кидстаффовка• 21 октября в 08:02
Ответ дляАристократка-тунеядка
В Плзні дочка , племінник у Ліберець
Аристократка-тунеядка• 21 октября в 08:07
Ответ дляКидстаффовка
В Плзні дочка , племінник у Ліберець
Тоді зрозуміло. В великих містах складніше з житлом. А студентське ВНЖ - то норм продовжувати і в Празі - якщо не зловив термін, то можна і в живу чергу піти і потрапити до спеціаліста.