Глаза_в_3_карата• 21 октября 2025

Вступ до Словаччини

Тільки мій досвід. Вирішувати вам. Минулого року ми вірішили, що син буде вступати до ТУКЕ( Кошице), сама за кордоном теж, я працюю на 2 роботах, тому звернулись до певного агенства. Education Agency. Паралельно я самостійно займалась підготовкою доків до 2 інших країн. Це не антиреклама, ми активно спілкувались з багатьма батьками. Більшість мовчить, бо просто переживає за дитину плюс агенство обіцяє куратора у Словаччині.
Лизочек• 21 октября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Словакия самая бедная в ЕС
А что тогда Болгария?
ХвостПистолетом• 21 октября 2025
Ответ дляЛизочек
А что тогда Болгария?
Там море и климат хороший, нет проблем с языком
Лизочек• 21 октября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Я про бедность
автор Глаза_в_3_карата • 21 октября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Едукейт мошенники и кидалы.
Много лет работают в этом бизнесе и каждый год одно и тоже.
Очень вам сочувствую автор.
Пишите везде негативные отзывы. Ставьте злые смайлмки под их Фейсбук публикациями.
Этих тварей нужно останавливать только оглашением их мошеннических действий.
Пару лет назад, они не просто детей прокидали с общагами, а ещё и угрожали и им и родителям.
Там отзывы хвалебные нон-стоп. Большая контора. Меня давно заблочили)
ХвостПистолетом• 21 октября 2025
Ответ дляЛизочек
Я про бедность
Ну такие же бедные,как и словаки и греки,вы меня хотели удивить чем-то? Знаниями типа из чата джиминай?
КонхфЭдкаТузик• 21 октября 2025
Автор, а можна деталі. Ваш син вже навчається? Які інші країни вибрали? Та як з мовою навчання - це ж там іноземна, скільки готувався? Який рівень потрібен для вступу? І по атестату - то він влітку 2025 закінчив та одразу поступив? Чи закінчив школу в 2024? Чи як ви середній бал порахували наперед? Чи просять при вступі результати ЗНО? Дякую за відповідь.
Дівчата, все реально, залежить від країни. Син вступив до 2 країн, потрібно дізнаватись про умови, збирати доки, їх багато. Я просила надати ключ до електронного кабінету у травні-ні. А якого хріна я маю писати до універу?
Попразендовна• 21 октября 2025
Ці компанії нічого не роблять. Відправити доки можна самому. І розуміли, що там особливо нема чого робити, і син так само відмінник, вступив куди б захотів, але захотілось спокою і впевненності, а отримали одні нерви. Дівчата подавайте документи самі, вся інформація є на сайтах закладів, автоматичний перекладач все переведе, ви справитесь й самі, не годуйте цих дармоїдів.
Вишневий цвіт• 21 октября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Ну у меня один поступил на бюджет. Какой опыт? В Словакии недоразвитой пожить?
Онлайн учиться в военной Украине и на выходе получить диплом который не признается ни в Европе, ни в США?
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ірландія, тех.універ, створення штучного інтелекту. Програма Erasmus для українців закрита, подавали на SUSI грант. Подавати треба кожного року. Подавали результати НМТ, здавали тут, додавали призові місця з укр олімпіад і МАНів. Я офіційно працюю, додавала всі справки з доходами. Зараз він найменший на курсі, 17 років.
Вишневий цвіт• 21 октября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
А зачем туда ехать?
Получить хорошее европейское образование, жить в развитой стране где нет войны, учиться оффлайн - это как минимум)
ХвостПистолетом• 21 октября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Про США смешно
Вишневий цвіт• 21 октября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я не знаю як в Словаччині. Просто бачу їх обіцянки і вже нудить. Все, що вони зробили-доки відправили. У сина атестат біля 11 балів. Призові місця в Україні. Це я була тупою куркою, що повелась. Нічого вони не вирішують.
Не корите себя, Вы хотели подстраховаться чтоб сын точно поступил, повелись на рекламу…агентство с опытом( бывает( неприятно конечно, но это опыт
КонхфЭдкаТузик• 21 октября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Вітаю вас! Це круто! Успіхів у навчанні! А місто яке? Сину подобається там? Діти хороші попались? Мову якого рівня вони хочуть при вступі? Чи він там і в школу ходив, тому рівень мови підтверджувати не треба? Дякую.
Вишневий цвіт• 21 октября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Поздравляю)🥳
Ответ дляВишневий цвіт
Я в курсі. Просто написала для тих, хто шукає. Бачила списки дітей, сотні українців в Словаччині. Я вже навесні зрозуміла, що вляпалась) може хтось збереже гроші)
Попразендовна• 21 октября 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я не автор, але трохи напишу. Син вступив цього року, після 11 класу в Братиславу. Документи треба до квітня здавати, на сайті все є. Треба табелі з 8 класу та 1 четверть 11. На нашу спеціальність був іспит в червні, приклади були на сайті університету, також проходив тест на В2 від університету, не важкий. Мову вчив з жовтня у групі, двічі на тиждень. Мова не важка. ЗНО не треба. Зараз йому подобається, все розуміє, додому поки не хоче.
Подмигашка• 21 октября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ні, не ловила, вибила сину грант в іншій країні. Він не навчається в Кошице. 35 євро вийшлю плюс купа доків.
В який підскажить будь ласка!
Вишневий цвіт• 21 октября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
За это спасибо) думаю многим будет полезно узнать эту инфо
КонхфЭдкаТузик• 21 октября 2025
Ответ дляПопразендовна
Вас також вітаю! Це круто! Вважаю, що всі діти, хто підкорює іноземні вузи своїми силами, неймовірні молодці. Бо навіть мову з нуля - вивчити не так просто. Не те, що вчитися в незнайомому оточенні. Тому особисто для мене це як у космос полетіти. Дійсно, круте досягнення!
кураГАЛЯ• 21 октября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Зачем вы засоряете тему?
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Залежить від закладу. Він здав НМТ гарно, англ мова пройшла. Так, ходив до коледжу 2 роки. Паралельно і в укр.школу. Складно було. Багато наших навчається, начебто норм. Для Європи близько 4000 євро, для інших 12000 євро. Дуже дорого. Житло в студмістечку біля 500 євро.
Ответ дляПопразендовна
Так, в Словаччину треба табель, тут НМТ. З 8 класу по 1 семестр 11, потім надсилаєш 2 семестр.
Попразендовна• 21 октября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Якби всі одразу писали як є, бажано з назвами фірм. Нам вступ обійшовся на виході більше 3000 євро. Дуже жалкую, навіть не за гроші, а що підвели, наразі дитина в незрозумілому стані, безвіз закінчився, ВНЖ не зробили, навчання серйозне, ще й відволікатися треба на вирішення проблем.
Ответ дляПопразендовна
У якій Ви країні?
Попразендовна• 21 октября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
У якій Ви країні?
Словаччина, Братислава СТУ.
До речі, фото житла по 250 євро) Кому цікаво. Один стіл в кімнаті) 1000 євро, непогано, правда?)
Ответ дляПопразендовна
Словаччина, Братислава СТУ.
Що говорять? Ви слоти ловили? У нас, щоб слот зловити в укр посольство, місяці йдуть...жесть просто. До речі, словацьке посольство все зробило, агенство тупо забило на нас.
Попразендовна• 21 октября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Жах! В Братиславі в СТУ всі отримали гуртожиток, умови дуже достойні. Тільки зробили ремонт, в кімнаті у кожного стіл, шафа, тумба. Новенкі душ та туалет. Вартість 106 євро
Пупс• 21 октября 2025
Ответ дляПопразендовна
так а студ. визу или защиту там нельзя оформить?