За ким я буду?• Изменено 21 октября 2025
В музичних школах опалення зараз нема?
Завжди вважала, що в музичній школі ( як у садочку,, у загальноосвітній школі) опалення вмикають раніше, ніж у будинках. Але виявилося, що ні. В нашій холодно. Опалення обіцяють не раніше, ніж ввімкнуть будинки поруч. А може і пізніше(!). І це звичайна практика.
У вас так само в школі?
Иванка Бур• 21 октября 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Нема ніякого гумдепу, є департамент освіти і департамент культури в міськраді.
У нас Департамент гуманітарної політики.)
Атятя_тётя• 21 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Женщина, не позорьтесь
Це правда, мужшколи відносяться до департаменту культури, а не освіти.
Лапка• 21 октября 2025
Ответ дляТелепузик
По яким селам? Миколаїв, обласний центр. Ніде ніякого опалення. Минулого тижня вчителька сказала, що в класі тепло, 18 градусів... Всі батьки осьо так
Вчора сказала, щоб одягали дітей потепліше, градуси вже не озвучила, то якщо 18 тепло, важко уявити скільки вчора було і сьогодні
Ну бо 18 не холодно
Не стесняюсь• 21 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В данной ситуации не важно, так как автор спрашивает как во всех музыкальных школах.
Ви думаєте, автор гастролює по музичним школам країни?
Не стесняюсь• 21 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Наш мер сказав, що усі заклади освіти підключені до тих самих котелень, що і будинки. Тому ніякого окремого опалення не буде. Тож чекаємо на листопад. У нашій школі ще більш- меньш нормально. Але писали, що є школи, де в класі +10.
Ну коли народ безграмотний, то вони так і ведуться на будь-яку брехню
Телепузик• 21 октября 2025
Ответ дляЛапка
Ну бо 18 не холодно
Ну то було минулого тижня, і по словам вчительки - тепло. А цього тижня температуру не озвучує, лише, щоб вдягали тепліше дітей. Так розумію, що 12-14, бо минулого року дітки в куртках вчилися (опалення почали включати 1 листопада), цього року так саме схоже буде
Лапка• 21 октября 2025
Ответ дляТелепузик
От біда. То тримайте вдома
Протру пилюку• 21 октября 2025
Ответ дляТелепузик
В нас сьогодні вже в куртках діти на уроках сиділи.