Міс Всесвіт• 21 октября в 09:29
Яка школа у Бучі краще?
Порадьте будь ласка, чиї діти вчаться.
Бідося• 21 октября в 09:43
Ответ дляСМСница
Але ж беруть по прописці, гарні 5, 9,4
ніякої прописки)))шо за бред. і моя,і сестрина дитина ходять не по прописці. пішли,попросилися і взяли.
Міс Всесвіт
• 21 октября в 09:44
Ответ дляСМСница
Але ж беруть по прописці, гарні 5, 9,4
Південна 2А.
Це третя школа? Як вона, не знаєте?
Замріяна• 21 октября в 09:54
Ответ дляБідося
Ну це добре, що взяли, але не всіх беруть, а по прописці
СМСница• 21 октября в 09:57
Ответ дляЗамріяна
Мабуть добре попросили
Замріяна• 21 октября в 09:59
Ответ дляСМСница
Мабуть добре попросили
Та то ж зрозуміло
Але ж така ділова тут - що за брєд, пальці віялом
СМСница• 21 октября в 10:02
Ответ дляМіс Всесвіт
Південна 2А.
Це третя школа? Як вона, не знаєте?
Якщо ви живете в тому районі, то вам самим буде не зручно бігати через колії чи стояти на переїзді, який в час пік часто буває закритим. Багато шкіл в Бучі працюють в 2 зміни. Окрім 5 напевно.
Знайомі вчились в 3 школі, наче непогана. Підіть на екскурсію, відчуйте атмосферу. Якщо 1 клас, важлива сама вчителька. Підпишіться на новини школи.
Міс Всесвіт
• 21 октября в 10:03
Ответ дляСМСница
Дякую. Ми переселенці, 7 і 9 класи
СМСница• 21 октября в 10:09
Ответ дляМіс Всесвіт
Дякую. Ми переселенці, 7 і 9 класи
Тож напевно доведеться добиратись самим, на мою думку краще, та, що поруч школа. Щоб діти не бігали через колії. 4 і 5 ще більш менш територіально підходять, але я не думаю, що в них щось набагато краще за третю.