Ms. Похвала• 21 октября в 12:24

Аура без мігрені

Сьогодні трошки афігела, бо спіймала ауру (як на фото) без мігрені. Єдине що трошки зверху як давить голова, шумить у вухах і підтрушує тіло. Тривало хвилин 30 від того моменту, як помітила.
У кого було? Це одноразова акція чи воно тепер періодично буде повторюватися?
У когось криза 40+: йога, ретрити, купити мотоцикла, пригнути з парашутом, а умене отце-во...обідно...
Яичница с беконом• 21 октября в 12:49
Ответ дляЗолота орда
У меня такое уже лет 20. Бывает несколько раз в год, бывает пару лет нету. Лечения этому не существует. Окулист тут не причём. Врачи разводят руками. Поначалу врачи говорили что это паническая атака, так как чувство страха и проходит само.
так и есть это ПА
Золота орда• 21 октября в 12:50
Ответ дляЯичница с беконом
так и есть это ПА
Нет) потому как уже давно нет чувства страха) я просто пережидаю этот момент, мне уже пофиг)
Золота орда• 21 октября в 12:52
Мне помогает расслабится, секс, массаж и самомассаж шеи)
Директриссимо• 21 октября в 12:55
Ответ дляMs. Похвала
це зрозуміло. але мрт робили Вам?
Так, обовʼязково , так і діагноз поставили
120-120-120 (не худею)• 21 октября в 12:56
Ответ дляЯнка-угомонись
Дякую. Бо в мене відшарування скловидного тіла і наче сіра тінь перед оком, то виникає, то щезає. Лікар сказав спостерігати, щоб відшарування сітківки не пропустити
а, да, это у меня тоже есть:(
автор Ms. Похвала • 21 октября в 12:58
Ответ дляЗолота орда
Вы пациент-мечта частных клиник))
Знаю. Тривожники вони такі.
автор Ms. Похвала • 21 октября в 13:01
Чекаю на автобус і ловлю панічку.
Найпростіше - одноразова аура без нічого на фоні неврозу.
Найгірше аневризма.
Отаке собі натривожила.
Золота орда• 21 октября в 13:11
Ответ дляMs. Похвала
Чекаю на автобус і ловлю панічку.
Найгірше аневризма.
Отаке собі натривожила.
Автор у вас есть парень или муж?
автор Ms. Похвала • 21 октября в 13:21
Ответ дляДиректриссимо
Я робила МРТ у червні. Мала доброякісну пухлину мозку 9 років назад прооперована.
автор Ms. Похвала • 21 октября в 13:25
Ответ дляЗолота орда
Автор у вас есть парень или муж?
Чоловік
Янка-угомонись• 21 октября в 13:28
Ответ для120-120-120 (не худею)
а, да, это у меня тоже есть:(
Як давно це у вас? Мі лікар каже, що за 12-18 місяців може минути. Ця пляма може опуститися нижче лінії по якій ви бачите, і це перестане турбувати
Янка-угомонись• 21 октября в 13:29
Ответ дляMs. Похвала
Чекаю на автобус і ловлю панічку.
Найгірше аневризма.
Отаке собі натривожила.
А що страшного у чеканні автобуса? Тривожитесь що запізнитесь?
120-120-120 (не худею)• 21 октября в 13:58
Ответ дляЯнка-угомонись
ну, наверное уже больше 10 лет
Кофр для ноги• 21 октября в 15:27
Ответ дляЗолота орда
Це у вас так і не в очах справа, а у автора може бути інакше.
Янка-угомонись• 21 октября в 15:54
Ответ для120-120-120 (не худею)
ну, наверное уже больше 10 лет
А вам не пропонували операцію? Чи ви вже звикли і воно вас не сильно турбує?
автор Ms. Похвала • 21 октября в 15:58
Перевірила зір. Все добре. Ніякий проблем з сітчаткою немає.
Далі невропатолог мабуть.
Директриссимо• 21 октября в 16:06
Ответ дляMs. Похвала
Далі невропатолог мабуть.
Хай в Вас все буде добре!
автор Ms. Похвала • 21 октября в 16:17
Ответ дляДиректриссимо
Хай в Вас все буде добре!
Дякую
120-120-120 (не худею)• 21 октября в 16:58
Ответ дляЯнка-угомонись
когда я была последний раз у офтальмолога, то он сказал про то, что изобрели уже такую операцию. рассказал мне суть, я подумала и не согласилась. к сожалению, уже привыкла к этом веточкам в глазах.
Янка-угомонись• 21 октября в 18:21
Ответ для120-120-120 (не худею)
А у вас за рахунок травми це трапилось чи само по собі? Я головою дуже сильно вдарилась, аж іскри з очей посипалися як то кажуть. І відразу з´явилася ця пляма на оці
120-120-120 (не худею)• 21 октября в 18:22
Ответ дляЯнка-угомонись
да, меня ударили по голове.
Янка-угомонись• 21 октября в 18:28
Ответ для120-120-120 (не худею)
да, меня ударили по голове.
Суть цієї операції, що достають скловидне тіло і замість нього наповнюють око спеціальним гелем. Це називається вітректомія.