Тут как тут• 22 октября 2025
Яким пристроєм по сонячній зарядці Ви задоволені?
Для освітлення щось,для зарядки телефона?
З ТЕМУ
andrey_spec• 22 октября 2025
Думаю, що будуть задоволені ті, у кого весь дах в панелях. Тих ,хто задоволений пластинкою 5 см на пауербанку ви не знайдете.
Тут как тут
• 22 октября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
В смысле? Вы контроллер подбираете ?
Щось купити собі ,як джерело енергії
Тут как тут
• 22 октября 2025
Ответ дляandrey_spec
Навіть для лампочки?
Тут как тут
• 22 октября 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Питання не зрозуміло. Сформулюйте інакше.
Та щось на підхваті аби було,щоб зарядити телефон,або лампочка якась трохи світила.
Типу павербанк сонячний
Тут как тут
• 22 октября 2025
Ответ дляIshoy
С Тему ничего толкового на солнечной энергии Вы не купите. Доя освещения берите на аккумуляторе или батарейках (батарейки лучше)
Дякую.
Поки що гірлянди працюють.
Надворі,але скільки-не знаю.
Кожен вечір гарно горять
Поки що гірлянди працюють.
Надворі,але скільки-не знаю.
Кожен вечір гарно горять
Тут как тут
• 22 октября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
На розетке море панелей, под любой кошелек. Можно купить, поставить на лоджии и радоваться. У меня свет в квартире разведен с панелей
Чудово!
А яка ціна питання?
Не вмію заміряти• 22 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Типу павербанк сонячний
Лампочки є акумуляторні аварійні. Працюють як звичайні.поки світло є заряджаються. Світло вимикається, вони автоматично включаються. Телефон і банку можна заряджати просто від сонячної батареї. А можна електростанці.
Дякую_аж_підскакую• 22 октября 2025
а на стіну зовнішню одну панель можна повісти в багатоквартирному будинку? Якщо південна сторона на вікна? Не для того аби повністю ’електрохарчуватися’, але мати хоча б освітлення чи зарядити телефон
Альфред Шнитке• 22 октября 2025
Ответ дляandrey_spec
у мене в батька панелі, ьипу міні електростанція. Взимку потужність порівняно з літом в раз 10 менше .. коли хмарно і менше сонця, то взимку воно набагато менше світла дає
Альфред Шнитке• 22 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Щось купити собі ,як джерело енергії
сонячна сторона?
Альфред Шнитке• 22 октября 2025
Ответ дляТут как тут
Типу павербанк сонячний
павербанк той дивіться скільки годин на сонці має заряджати ще й за умови що сонце є і воно яскраве.
Краще хороший павербанк взяти від мережі.
Альфред Шнитке• 22 октября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
теоретично можна.
Тут как тут
• 22 октября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Это надо чтобы вы рассказали у вас квартира или дом. Сколько места под понесли можно выделить, есть ли выход на южную сторону, в какую сумму хотите уложиться..
Я перепрошую за некомпетентність,але одна лампочка аби світила.
Тут как тут
• 22 октября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Дякую.
Маю хороший
Тут как тут
• 23 октября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Вы в квартире живёте или в доме ?
Дом.два етажа
Тут как тут
• 23 октября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Откуда тогда странное желание включать одну лампочку ? Мне интересно,если не секрет, где она будет светить? Кухня, спальня , туалет,ванная, прихожая, кладовка, чердак?))
Дедушке.
Ми собі порадимо)