Благоуханочка• 22 октября в 12:18

Бронирование на работе

Муж нашел вакансии с бронированием на заправке.Интересно, действительно ли там безопасно можно получить бронь?И почему этих вакансий так много...Как думаете?
Фіфачка• 22 октября в 14:05
Ответ дляПирожкиня
С бронью любого могут забрать в любом месте.
И держать пока не подпишет документы в добровольцы
Та ну. Если бронь настоящая, то можно и за границу ездить в отпуск и командировку.
Кстати, моего мужа первый раз не выпустили. Сняли с автобуса. Но никуда его не забрали на границе. Проверили доки и отпустили.
На следующий день другая смена выпустила.
ПриснитсяЖЕ• 22 октября в 14:07
Ответ дляЗ вишневого садка
А если он умрёт не увольняясь?))
Речь вообще то шла о другом,а именно о возможности бронирования до конца мобилизации и военного положения.Такая возможность реальна на некоторых предприятиях.
Навіть для ДТЕК немає такої можливості,а ви все не можете заспокоїтися. Нащо несете цю нісенітницю?
ПриснитсяЖЕ• 22 октября в 14:08
Ответ дляЗ вишневого садка
Невіруючим вже показали і Резерв,і паперовий документ з печаткою. Але все одно кажуть що такого не може бути.
Нащо ви у Резерві замазали термін бронювання?
З вишневого садка• 22 октября в 14:10
Ответ дляПриснитсяЖЕ
То ви не можете заспокоїтися, що таке буває. А що таке ДТЕК? Там працюють спеціалісти, які проходили навчання за кордоном і мають відповідні сертифікати?
Підприємство підприємству ’рознь’.Хтось вміє тільки силові установки лагодити та кабелі тягнуть,в хтось мікроелектроніку виробляє
З вишневого садка• 22 октября в 14:12
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я ж написала, що до 4.11.25,потім продовжується автоматично.
Паперова відстрочка до кінця,без терміну дії.До кінця весни/початку літа було на півроку.
З вишневого садка• 22 октября в 14:14
Ответ дляПриснитсяЖЕ
У вашому фото з Резерву написано тільки,що людина заброньована і все
Заброньована до 4.11.25,продовжується автоматично. Паперова-безстрокова з цього року
ПриснитсяЖЕ• 22 октября в 14:17
Ответ дляЗ вишневого садка
У всіх, хто не втратив критичність, продовжується далі автоматично, без участі співробітника. А у паперовій вказана відстрочка, а не бронювання, чи знову не розумієте?
З вишневого садка• 22 октября в 14:19
Ответ дляПриснитсяЖЕ
В резерві написано відстрочка:бронювання.
Чи знов не розумієте?
Вам шашечкі,чи їхати?
Мова була про можливість мати бронь до кінця військового стану і мобілізації.Вона є,що я і довела.
ПриснитсяЖЕ• 22 октября в 14:19
Ответ дляЗ вишневого садка
Заспокойтеся вже,всі вже зрозуміли що ви дуже раді що ваш чоловік має бронювання. Але і в нього воне термінове, навіть якщо його дружина галасує як навіжена.
ПриснитсяЖЕ• 22 октября в 14:20
Ответ дляЗ вишневого садка
Чи знов не розумієте?
Вам шашечкі,чи їхати?
В Резерві написано бронювання і стоїть дата, яку ви намагалися затерти
З вишневого садка• 22 октября в 14:21
Термін 4.11.2025,вказаний лише для того, що саме в цей день переглядається ця відстрочка.
Тобто якщо людина мала відстрочку і звільнилася ,ніхто її статус до 4.11.25 переглядати не буде.
При звільненні паперовий документ здається воєнкому.
З вишневого садка• 22 октября в 14:23
Ответ дляПриснитсяЖЕ

Ви смішна.
Я вам вище розжувала і в рот поклала.
Затирала не я,а співробітник який дав скрін.Зараз дасть без затирання,для невіруючих.
З вишневого садка• 22 октября в 14:28
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Тримайте,пані інспектор.
ПриснитсяЖЕ• 22 октября в 14:50
Ответ дляЗ вишневого садка
Тримайте,пані інспектор.
І? Бронювання до 04.12.2025, все як і у всіх.
Молчунья• 22 октября в 16:01
спросите у работодателя :
1) какой у него % бронирования, его в дие на 2 странице процесса бронирования показівает система.

2) до когда действующая критичность.

заправкам думаю дадут новую критичность, иначе где все под генераторі будут топливо брать?

думаю єтот вариант нормальній
Бабця в мештах• 22 октября в 16:30
Чоловік пішов працювати водієм Розетки, бо обіцяли бронь.
Дали аж через 3 місяці.
Під час самої роботи машину то вільно пропускали, бо вона побрендована.
Але до роботи та з роботи своєю машиною доїхати треба було.
З вишневого садка• 22 октября в 16:56
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Бронювання до кінця військового стану і мобілізації(паперове,з печатками,які носять всі хлопці з собою)
В Резерві лише термін 4.11,по закінченні якого буде перевірено,чи не втратила людина свій статус(звільнилась з підприємства).
Тільки для цього він вказаний в Резерві.
Резерв буває глючить,не працює і т.д.Паперовий документ-основний.На основі нього,вносяться відомості в Резерв.Не розумію який ви інспектор.
Фея_3уровень• 22 октября в 17:18
Ответ дляПирожкиня
Что значит ’ безопасно получить бронь’?
Я вам могу очень подробно рассказать что это значит. Мой брат пришел в ТЦК со всеми документами на бронь, но его там же закрыли в кабинете, а потом отвезли на ДВРЗ. Они просто сказали ему, что так как у тебя еще нет брони, ты війсковозабов´язаний и ты должен пройти ВЛК и на этом все и закончилось. Никакой брони ему не дали, документы не приняли и не выпустили.
Додекаэдр• 22 октября в 17:23
Ответ дляТочу ляси
Я чоловікові коли шукала роботу . Практично всі компанії які пропонували бронь - надавали її
А вам нормально жить с мужиком, которому вы работу ищете?
Кому-то точно нормально под юбкой у жены
Пирожкиня• 22 октября в 17:44
Ответ дляФея_3уровень
Таких историй реально много(
Да_Я_ТакаЯ_• 22 октября в 20:03
Ответ дляКуратор дебошей
год назад друг искал работу с бронированием, так вот оказалось что среди массы работ у которых было указано что есть бронирование, по факту его не было. Либо ’мы скоро будем иметь бронирование, нашу контору рассматривают в переводе на критическую’ либо ´есть возможность бронирования 50% работников, но все места уже забиты. Но если вы у нас проработаете полгода, то мы рассмотрим, может освободится место для брони´ и прочее что льют активно в уши.
Так оно и есть по факту.
У нас теперь можно бронировать 100% сотрудников в свете последних изменений, которые касаются критических предприятий в прифронтовых городах.
ПриснитсяЖЕ• 22 октября в 21:09
Ответ дляЗ вишневого садка
У Резерв і внесені відомості,які мають термін. А хлопці можуть носити із собою все, що їм заманеться, навіть фото голої дівчини,але підтвердженням бронювання або відстрочки є виключно витяг з Резерву, який у вашому випадку, має термін дії
З вишневого садка• 22 октября в 21:16
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Мій чоловік не має бронювання.
Навіжених крім вас я тут не побачила.
Зате побачила який ви інспектор
З вишневого садка• 22 октября в 22:56
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ось ви і довели який з вас інспектор.
Головним є сам факт наявності законного права на відстрочку, яке фіксується в Єдиному державному реєстрі.
Електронний запис в «Резерв+» має таку ж юридичну силу, як і паперова довідка згідно з постановою Кабінету міністрів України № 559.