Наполеон Бонапарт• 22 октября в 15:56
У кого широкая нога подскажите анатомическую обувь?
Ищу ботинки на зиму
Эт вернячОк• 22 октября в 16:00
Скечерс, екко. Ще туристичні різні. Міряю обов´язково, високий підйом, широка ступня.
Наполеон Бонапарт
• 22 октября в 16:07
Ответ дляЭт вернячОк
А фирмы не подскажете туристских. Зимние надо . Экко не походит может отдельные модели
Околовита• 22 октября в 16:17
В мене також широка стопа, ще й кісточки. Ношу Екко, Скечерс, Rieker, КК (дутіки), Лакоста, Кларкс. Але треба дивитись, яка ширина вказана в описі моделі.
Эт вернячОк• 22 октября в 16:37
Ответ дляНаполеон Бонапарт
The north face, trezeta. Ще маккінлі з епіцентру
Котомафия• 22 октября в 16:57
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Salomon гляньте. Я собі купую. У них багато моделей на широку ногу.
Котомафия• 22 октября в 16:58
Ответ дляЭт вернячОк
Trezeta ж на вузьку ногу в основному.
Я в жодні не влізла, а синові знайшла.
Котомафия• 22 октября в 16:59
Ответ дляБавовнятко
Беру на размер больше
До лампочки. Навіть якщо на три розміри більше взяти, будуть вузькі, а ще й незручно через зайву довжину.
Наполеон Бонапарт
• 22 октября в 17:04
Ответ дляОколовита
А яку ширину треба брати, це якась буква?
Наполеон Бонапарт
• 22 октября в 17:04
Ответ длямистерЛяпсус
Мерле, харківський бренд
І як задоволені?
Наполеон Бонапарт
• 22 октября в 17:04
Ответ дляКотомафия
Дякую
Околовита• 22 октября в 17:07
Ответ дляНаполеон Бонапарт
W ( Wide) - широкий
мистерЛяпсус• 22 октября в 17:10
Ответ дляНаполеон Бонапарт
І як задоволені?
так.
це флагман анатомічного взуття в Україні, почитайте в існта - купа відгуків.
в них є і barefoot, але це треба бути в темі
Эт вернячОк• 22 октября в 17:51
Ответ дляКотомафия
Trezeta ж на вузьку ногу в основному.
Я в жодні не влізла, а синові знайшла.
Я чоловічу модель значить, носила, люблю синій. Бо вибирала, щоб не рожеві
Котомафия• 22 октября в 18:28
Ответ дляЭт вернячОк
Я теж синій люблю, але мого розміру все було вузьке.
Правда, я дивилася лише зі знижкою взуття, могли банально розібрати.
Авторе, ще можна Keen глянути, у них теж чимало взуття на широку ногу.
КаРаКаТиЦа• 23 октября в 17:03
Я ношу наше анатомічне та босоноге: Хорьок, Мерле, Туто взуто.
В мене дуже широка лапка при невеликому розмірі стопи, тому майже нічого магазинного не підходить.