рукиЖимолости• 22 октября 2025
Мігрень знову затягнула мене в свої огидні тенета
Як ви? дівчатка
рукиЖимолости
• 22 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Співчуваю. А мене тривожність довбана.
Це теж є, в мене тривога 24/7
Дуже дуже вумна• 22 октября 2025
Ответ длярукиЖимолости
Це теж є, в мене тривога 24/7
В мене перша половина дня і в надвечір´я. Думала, вже не повернеться - антидепресанти дуже допомогли в цьому. А тут - на тобі (
рукиЖимолости
• 22 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
В мене перша половина дня це жах просто(
Співчуваю і Вам 😭
Все буде• 22 октября 2025
Почала багато рухатися, то ніби норм. Намотую за день 20-22 тис. кроків на свіжому повітрі. А ще, коли займаюся в залі, то помітила, що приступів менше. Це, звичайно, паралельно поєдную з дієтою.
Дуже дуже вумна• 22 октября 2025
Ответ дляВсе буде
Так, спорт рятує. Але в мене якраз спину прихопило, та ще й місячні((
Все буде• 22 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Місячні - це катастрофа для мене. Останній раз попала в лікарню. Був такий напад, що нічим не могла купувати. Хоча я на превентивному лікуванні ( приймаю Топіромакс), але бувають феєрверки.
Дуже дуже вумна• 22 октября 2025
Ответ дляВсе буде
Офігєть! Типу, кровотеча? Чи такі спазми були?
рукиЖимолости
• 22 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
мігрень
Мудрецыха мира• 22 октября 2025
В мене в суботу була востаннє. Прокинулася опухша, як з перепою, голова тріщить. Чуть свідомість не втратила, але випила таблетку, полежала і в другій половині дня прийшла до тями
Все буде• 23 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Такий спазм сильний. На фоні головного болю почалася рвота, яка не припинялася декілька днів, піднявся тиск.
Перша на селі• 23 октября 2025
Ответ дляВсе буде
А Церукал пробовали пить против рвоты?
рукиЖимолости
• 23 октября 2025
Ответ дляПерша на селі
У меня голова покруживается последние несколько дней
да((((( ужас тоже