Зубачистка• Изменено 23 октября в 07:59
Треба переклеїти обої. Сама не вмію, майстри не хочуть
Прозвонювала, кажуть що беруть об´єкти на яких можна заробити. Мені треба поклеїти обої на кухні 6.3. кв.м і коридор 6.2. кв м. , житло під оренду. Обої здерла і сижу і не знаю, що його робити, допомогти нема кому( Мені треба переїджати і нема часу, ще блін вчора с 8 до 21 було світло 1 годину.
Можливо у вас є такий майстер? Київ
Аліса-90ae• 23 октября в 08:45
Ответ дляПАЦАНКА О
Всю жизнь советские люди клеили сами обои и линолеум сами клали
У вас стремянка есть или стол устойчивый?
До чого порівняння з мамонтами?
Не стесняюсь• 23 октября в 08:46
Ответ дляЗубачистка
А грунтовка обов´язкова? В квартирі +16, чи просозне вона? Переживаю, що я як поклею, то все відпаде))
Краще клеїти коли тепло, тобто почекайте опалення
ПАЦАНКА О• 23 октября в 08:50
Ответ дляАліса-90ae
До чого порівняння з мамонтами?
Какими мамонтами? Это опыт моих родителей, бабушки и мой собственный
Неробименінерви• 23 октября в 08:59
Ответ дляЗубачистка
Борщагівка. Шпалери не знаю які, в кухню напевно миючі, в коридор якісь рельєфні, щоб нерівності скрити
Яка вартість оренди передбачається ? Якщо до 10к, просто пофарбуйте.
Але і фарбувати треба не в +16
Зубачистка
• 23 октября в 09:00
Ответ дляЧерный Ловелас
Пока холодно, сыро и нет отопления лучше не проводить этот ваш ремонт. А если еще и без света то все будет косо криво оно вам надо.
Сдавати без шпалер?
Колупалочка• 23 октября в 09:26
Ответ дляЗубачистка
Сдавати без шпалер?
Обігрівачі.
Ідіть на 10 на шпалерний ринок і шукайте майстра, там їх повно.
Пополняю_Карму• 23 октября в 10:59
Я роблю дрібні ремонти, в мене хоббі таке. Цього року зробила собі трикімнатну свою, але декоративною штукатуркою. Подрузі клеїла шпалери в коридорі. З власного досвіду хочу вам порадити.
Готувати перед поклейкою стіни обовязково грунтовкою. Без неї шпалери будуть відвалюваватися. Загрунтувати можете самі, берете валік та грунтовку, вони недорогі. На таку площу вам вистачить 1-2 літри. Але, треба щоб гарно просохло. В звичайних умовах добу, в теперішніх без опалення я би тримала три доби.
Після того як висохне грунтовка можна клеїти. Автор, ось ви пишете, мені треба дешево і без підготовки... А скільки ви платите, навіть цікаво?
Ви ж розумієте сподіваюся, що поклейка шпалер це не така проста справа як особисто вам здається? І коли вам хтось зробить поклейку без грунтування стін- ви ж перша будете висувати претензії, коли воно все рулончиками скрутиться на підлогу. Або вам не сподобається якість поклейки, але ж стіни криві, то, відповідно ідеального результату добитися важко. Знаю, скільки я мучилася з двома кривими стінами, коли полотно просто гуляє по стіні..
Самоклеючі шпалери категорично не рекомендую, бо дуже важко попасти на нормальну якість. Дешеві відпадають.
Ну і звісно карще дочекатися коли дадуть опалення, питання тільки чи дадуть ? Або взяти фарбу та валік та просто пофарбувати стіни. Але, я також маю досвід у фарбуванні, то скажу - без грунтовки фарбувати також не можна. І після фарбування на нерівну поверхню абсолютно всі нерівності та недоліки буде видно.
Простецкая• 23 октября в 11:37
Заліковий троль• 23 октября в 12:41
Ответ дляЗубачистка
Когда найдете мастера, он сам Вам посоветует тип обоев. Ему вначале нужно увидеть особенности Ваших стен