НашлаПерепискуМужа• 23 октября 2025
Не сійте паніку з цим світлом
так. будуть відключення і про це попереджали.
ми який рік живемо у війні і до вас ще й досі не дійшло, що не можна в морозилку напихувати купу продуктів. що треба робити запаси іншим чином, сушити, сублімувати і тд.
Невже ви і досі не запаслись екофло, генераторами, паверами та ліхтарями ???
Мені це дивно.
Київ. В мене екофло на 512 , пару ламп, пару павербанків, родина 5 людей. всім вього вистачає.
з приводу холоду в квартирі. та камон +18-20 градусів. це нормально.
якщо вже дуже прохолодно, то руханка активна на коврику для йоги 10 хв і я вже спітніла.
так, ще маю хатинку з грубкою. дровами запаслась ще влітку.
ну це вже коли зовсім буде зимно,то своїх туди перевезу.
чим ви всі думали і думаєте?
Мені це дивно.
чим ви всі думали і думаєте?
Хачапууури• 23 октября 2025
Ответ дляКіна не буде
Та шо там світло, деякі люди хочуть дах на будинку, вікна та стіну цілу між сусідами..- ото ’запроси’
Мда..і сміх і сльози
Це точно... Наглі люди стали, капець.
Наші слуги народу все на війну спишуть, от тільки не хочуть називати війну війною, бо не вигідно, їхній бос зразу втратить владу...
Для влади нажива, а для простих людей страждання... Так і живемо
неДоЖиру• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
А їздити із села не варіант? Так і робить дуже багато людей. Ніяких проблем. Он чоловік з офіса вчора приїхав працювати в село, бо там ні світла, ні тепла немає.
Нет,не вариант,маршрутка стоит 50 грн и нужно вставать в 5 утра,чтобы до той работы добраться без пробок
неДоЖиру• 23 октября 2025
Ответ дляХачапууури
Нєгодяї такі..ішь удумали , нормале життя захотіли...
Война у нас, яку вже четвертий рік наші можновладці не можуть назвати війною, иіко воєнний стан який продовжують стопійсят разів.
А люди неблагодарні, захотіли світла...
Всіх на передову, там хм буде світло. Да і жінок з грудними дітьми також, бо оце ниють про те світло, коли в нас світло одне - наш преЗЕдент
А люди неблагодарні, захотіли світла...
Если у нас будет объявлена война,все здешние домохозяйки пойдут на завод детали изготовливать,у вас отберут машину или квартиру на потребности фронта
Кубик Рубика• 23 октября 2025
миле, у нас багато людей за межею бідності, одного бажання купити екофло - мало, треба ще й гроші. Я просто уявляю, як ті ж жіночки з укрпошти чи пенсіонери його собі купляють
Пишу з калідору• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Автор, підтримую. В нас війна, а вони лакшері життя захотіли.
Іроди
хочуть жити , як слуги
Пишу з калідору• 23 октября 2025
Ответ дляХачапууури
Це точно... Наглі люди стали, капець.
Не порохоботничайте
а то сбу з тцк і гетманцевим вже йдуть до Вас
Принцепесочка• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Всі хочуть, як потужник
Чи в нього не має війни ? Йде регоче на відео
Моська-слон• 23 октября 2025
ЕС в 19-м пакете санкций запретил поставки в РФ: трёхколёсные велосипеды, самокаты, игрушечные педальные автомобили, коляски для кукол, куклы и головоломки.
Пишу з калідору• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Їх же ніхто не змушував таке купувати, правда. Вони ж круті в таких квартирах, щось придумають.
А можна було просто ква-ква)))) ото радість вам настала, правда?
Пишу з калідору• 23 октября 2025
Ответ дляПринцепесочка
Думаю, что у автора заказная тема
Но, не так давно, до последнего большого обстрела, была тут тема
Где только заикнись про Чернигов, никому не интересно.
А если спроси, а если выключат Киев - все дружно отписали не первый раз Киев без света, все нормально, все подготовлено, прорвемся
Оказывается, нет
Интересно, много ли украинок з других областей передали хоть что-то в Чернигов при их блэкауте
Тёплые одеяла, вещи, да хоть батарейки. Вот нигде не видела инициатив. Напомню, что ситуация там намного хуже Киева
Оказывается, нет
До нас їдуть наші друзі ще з часів Майдану, 2 родини, жінки з дітьми. Чоловіки лишаються пильнувати житло і мають роботу... якось так...
Кіна не буде• 23 октября 2025
Ответ дляМоська-слон
Мда...мабуть кацапи ракети роблять з ляльок..
Сяду на шию, дорого!• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
бісить бо хтось чогось досяг а ви ні ?
я херячу як папа карло, аби в мене щось було.
А де херячете ? Не в секс
індустрії?
ИМХОля• 23 октября 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
100%. Тільки він зі своєю скумбрією без світла в холоді не сидить
скумбрия сказала. что мы можем 2-3 года без света сидеть по ее опросам.правда ни меня ни знакомых никто не спрашивал. мы не хотим например. пусть дадут возможность выехать семьями кто не согласен и потужно та незламно сидят в землянках и мечтают про кофе в крыму
Молода і нерозважлива• 23 октября 2025
Ответ дляКіна не буде
То ж запрет на лакшері життя. А нам розповідають, шо лакшері то світло, вода та тепло
Молода і нерозважлива• 23 октября 2025
Ответ дляИМХОля
Так уже почти 4 года. 2-3 давно закончились
ИМХОля• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
є газовий балон, вже заправила. купити редуктор і все. грубка з комфорками
феерично, на 20+этаже грубку с редуктором и чтоб потужно рвануло (у нас в соседнем жк балон рванул мини
ИМХОля• 23 октября 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
еще 2-3 года к этим .у скумбрии все по кругу
Вподобайден• 23 октября 2025
вау
яка вумна
16 поверх, електроплита, електронасос в будинку - тобто води немає вище 6 поверху
Давай розказуй шо там твоє екофло підживить?
яка вумна
Вподобайден• 23 октября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Руханка на 10 минут и вы вспотели? Отличная идея. А у кого климакс, тем и без руханки огонь, да?
Екофло на 512 и всем хватает? Кому всем? Холодильнику на 4 часа? 18-20 градусов да отлично, но и за окном не минус и даже не 0. Как же вы достали с тупыми советами и таким же тупым желанием самоутвердиться за чужой счет.
а тут кто-то писал в предыдущие отключения, что в первый раз радовалась побочкам климакса))
УжеВотДа• 23 октября 2025
А я нівроку• 23 октября 2025
Ответ дляПлакулька
грузини вижили, і ми виживемо
Вони 3 дні виживали
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Авто теж не варіант, тоді все з вами зрозуміло!?
А я нівроку• 23 октября 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Во дожились при потужном ,прям не жизнь а малина, а говорили при злочынний влади януковича плохо жилось
Катимся в каменный век и ради чего? Кого? Блин реально Украина богатая страна, с ресурсами, землями людьми, и что стало за эти 6 лет
Ненавидела порошенка, сегодня вспомнила про него и его слова, в подаалах сидеть будете, вот думаю а при нём мне офигенно жилось, блага цивилизации все были, шахеды ракеты не летали, самолёты летали, он всё разруливал, хотя при нём тоже армия РФ возле границ стояла, он ввёл вп помню.
Ща придет кукукнутая маня и расскажет про ’шоколадно-мертвечуковскую ботню’. Вы правы, но до сих пор у этих зомбированных зелёной мочой, Петя - враг, а зеля - хороший. Я не понимаю это тупость или особенности психики как у тех кто подвержен влиянию религиозных культов?
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ дляПишу з калідору
Ні, мені не радість, теж дискомфорт - приходиться прати і і посудомицкусвмикати не тоді, коли хочу, а коли є можливість, так же з душем.
А я нівроку• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Як це ви вперше забаните, тут скільки мразоти сидить, я аже десятків 2 забанила ждуних, сепарш, просто скотиняк.
Це ті хто клоуна зеленого терпіти не можуть? Ну-ну
Покорительная• 23 октября 2025
автор.во многих наших городах нет никаких отключений вообще.а если будут-давным давно подготовили всяких прибамбасов.так что плевать
А я нівроку• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Шапіто окремо, а страждаємо ми тому, що 11 років тому на нас напала рашка, не може нажертися ніяк.
Так він же ж обіцяв війну зупитини! Я особисто чула. Що ж так, ’2 тижні’ Пороху й досі згадуємо, а цього остолопа виправдовуємо?
неДоЖиру• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Не у всех есть авто,вы в курсе?