НашлаПерепискуМужа• 23 октября 2025
Не сійте паніку з цим світлом
так. будуть відключення і про це попереджали.
ми який рік живемо у війні і до вас ще й досі не дійшло, що не можна в морозилку напихувати купу продуктів. що треба робити запаси іншим чином, сушити, сублімувати і тд.
Невже ви і досі не запаслись екофло, генераторами, паверами та ліхтарями ???
Мені це дивно.
Київ. В мене екофло на 512 , пару ламп, пару павербанків, родина 5 людей. всім вього вистачає.
з приводу холоду в квартирі. та камон +18-20 градусів. це нормально.
якщо вже дуже прохолодно, то руханка активна на коврику для йоги 10 хв і я вже спітніла.
так, ще маю хатинку з грубкою. дровами запаслась ще влітку.
ну це вже коли зовсім буде зимно,то своїх туди перевезу.
чим ви всі думали і думаєте?
Мені це дивно.
чим ви всі думали і думаєте?
Я_и_моя_собака• 23 октября 2025
Ответ дляМорковку дай
Я теж не розумію 100500 тем на одну й ту саму тему.
І зима, як ми бачимо, до декого прийшла в черговий раз несподівано і, о новина, у країні війна, що також стало несподіванкою для багатьох.
Война да да, фестивали концерты толпы на выходных, дворец спорта, аншлаг. З уровневая защита, рэбы, F16,дроны перехоплювачи, скоро 4 года, шахеды, ракеты один и тот же путь, траектория полёта, миллиарды на защиту, восстановление европа дала, итог мы видим
Ах ещё фламинги паляныци и тд тп вороватая, брехливая власть, вот причина всех бед, не так страшен внешний враг, как внутренний (
Ку ка ку ка ку• 23 октября 2025
Ответ дляМорковку дай
Казати просто: хто має змогу той купує собі та своїй родині комфорт, хто не має - виживає. Так було у всі часи (не лише у війну).
Хтось їздить на дорогому авто, а хтось не має коштів навіть на громадський транспорт.
Хтось живе у великому будинку, а хтось у гуртожитку в одній кімнаті з трьома поколіннями.
Люди споконвіків прагнуть до покращення свого життя.
І чому автора має хвилювати те, що у вашої сімʼї 60 тисяч на трьох? Це ваше життя, ви з чоловіком маєте дбати про свою дитину, а не заламувати руки: «ой, що ж робити?»
Думаю далі можна не продовжувати?
Та да вы еще крепостное право вспомните ...жесть совсем уже из ума выжили...
ВундерКИНГ• 23 октября 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Даже интересно как они живут, за что они живут ?
Может им на работу ходить не нужно, детей воспитовать не нужно , кто они эти люди ?
Пенсионеры. Живут: огород под дронами садят, рыбу ловят и пешком идут длинный путь чтобы продать, зарядить телефон, снять пенсию. Для тепла и готовки: буржуйка, с водой проблем нет (везде вода), даже баню себе сделали.
Леопардові панчохи• 23 октября 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
У меня просто на 0.5л, а вы столько всего описали, нужен на ведро :)
Ну да, у меня под это дело как раз ведро, на 3 л )))
Ку ка ку ка ку• 23 октября 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Понятно ...хорошо что есть что снимать..
Плакулька• 23 октября 2025
Ответ дляНаизнанку
Це поки газ є ви така розумна заспокоювати.
От то буде справжня трагедія
грузини вижили, і ми виживемо
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Какая вы жалкая и завистливая. В новобудовах уже давно автономные котлы
Жалкая і заздрісна ви якраз. Не всі живуть на висілках в шпаківнях 5 поверхових з котлами. В 25 поверхівках теж котли? Фантазерка далека від реалій.
Ms. Любмая жена• 23 октября 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Берете его и идете заряжать в АТБ. Вчера человек заряжал стрял. Но у него маленькая станция совсем
А у нас в центрах незламности нельзя заряжать флошки. И в магазинах тоже.
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Наявність води та електроенергії — це тепер називається «лакшері життя»?
А в кого електифіковані квартирні будинки, то взагалі. Навіть теплим чаєм не зігрітись. Без опалення, без електроенергії, часто без води, навіть холодної.
Їх же ніхто не змушував таке купувати, правда. Вони ж круті в таких квартирах, щось придумають.
Молода і нерозважлива• 23 октября 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Ого. Ну у него реально маленькая коробочка. Может просто еще не увидели. То ему повезло
Я_и_моя_собака• 23 октября 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Во дожились при потужном ,прям не жизнь а малина, а говорили при злочынний влади януковича плохо жилось
Катимся в каменный век и ради чего? Кого? Блин реально Украина богатая страна, с ресурсами, землями людьми, и что стало за эти 6 лет
Ненавидела порошенка, сегодня вспомнила про него и его слова, в подаалах сидеть будете, вот думаю а при нём мне офигенно жилось, блага цивилизации все были, шахеды ракеты не летали, самолёты летали, он всё разруливал, хотя при нём тоже армия РФ возле границ стояла, он ввёл вп помню.
Молода і нерозважлива• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Правильно. Каждый сам за себя. Надеюсь к вам такое же отношение
Ms. Любмая жена• 23 октября 2025
Комментарии огонь. Спасибо девочки, немного повеселилась. Сижу без света. В частном кстати доме. Имею екофлоу, но не большой, только на роутер и ноут работающего мужа. Дом старый и присоединить станцию к своей проводке на весь дом я бы не смогла. Генератор нужно топливо. У нас нет машины. Ходить с крафчучкой каждый день за бензином я не готова плюс расходы. Отопления без света нет. Дом остывает быстро и не успевает прогреться. В прошлые года без света и 10 градусов было дома. Костер во дворе спасает, но во первых дрова купи, сложить их где чтоб сухими были. Ну и больше двух часов у костра не простоишь. По опыту. Считаю надо всеми путями искать способ остановить войну. Очень далеко зашло и дальше как то не хочется.
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ дляМорковку дай
Удалено администрацией...
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Удалено администрацией...
ЗаведУющая• 23 октября 2025
Автор, проблема не в світлі, в в опаленні. Дуже холодно. 10 градусів в мене на роботі зараз. Обігрівачі не можна, бо це бюджетний заклад. Кожен день на градус нижче температура. І який вихід?
Якщо не дадуть опалення, то скоро й в квартирах буде те ж саме.
ЗаведУющая• 23 октября 2025
Ответ дляМорковку дай
Холодно, замерзаємо, тому й теми такі. Що в кого болить, то й про те й говорить(народна мудрість).
Чучело-Мяучело• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Які круті?! Звичайні пенсіонери старенькі.
14-поверхівки радянського та пострадянського періоду. Там за технікою безпеки газу немає. Ви взагалі про таке щось чули?
І ви ще когось скотом високомірним називаєте?!
Яка ви безсовісна…….. це дууууже мʼяко сказано.
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ дляЗаведУющая
В нас в муз.школі скоротили уроки до 30 хв, бо ні світла, ні опалення немає.
неДоЖиру• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Все должны были хрущи покупать?
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Зараз в усіх +/- однакова ситуація, в когось краще, в когось гірше
Наизнанку• 23 октября 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
И не говорите ох...
Эко флу она купила, прям каждый себе может позволить купить экофлу, чтобы все квартиру греть ...
Обігріть квартиру він і не поможе особо
Чучело-Мяучело• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Удалено администрацией...
Вітаміни косметика• 23 октября 2025
я так і бачу що у вас зп 10 тисяч. Рада за вас але 50% українців не можуть собі усаі ваші поради дозволити
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Не прикривацтеся пенсіонерами, всі зрозуміли про яку я категорію писала, от ті скотиняки. А так в наших пенсіонерів життя казкове, от лише світла і опалення немає, це взагалі феномен як вони на 50-100 євро на місяць виживають (((( 😭😢
Тут пенсіонери не стогнуть, а стогнуть елітні тьолки з елітних жк )))), дружини тцкашників і корупціонерів
Ку ка ку ка ку• 23 октября 2025
Ответ дляНаизнанку
Обігріть квартиру він і не поможе особо
Есть те что могут, ну конечно если система отопления позволяет, это тоже нюанс...
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Удалено администрацией...
Як це ви вперше забаните, тут скільки мразоти сидить, я аже десятків 2 забанила ждуних, сепарш, просто скотиняк.
Чучело-Мяучело• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я пишу про конкретних людей, приклад з життя, а не прикриваюся вигаданими пенсіонерами!
Ви ж підтримуєте владу? То до них питання щодо корупції та ТЦК.
Понаобирали, а страждати усім.