НашлаПерепискуМужа• 23 октября 2025
Не сійте паніку з цим світлом
так. будуть відключення і про це попереджали.
ми який рік живемо у війні і до вас ще й досі не дійшло, що не можна в морозилку напихувати купу продуктів. що треба робити запаси іншим чином, сушити, сублімувати і тд.
Невже ви і досі не запаслись екофло, генераторами, паверами та ліхтарями ???
Мені це дивно.
Київ. В мене екофло на 512 , пару ламп, пару павербанків, родина 5 людей. всім вього вистачає.
з приводу холоду в квартирі. та камон +18-20 градусів. це нормально.
якщо вже дуже прохолодно, то руханка активна на коврику для йоги 10 хв і я вже спітніла.
так, ще маю хатинку з грубкою. дровами запаслась ще влітку.
ну це вже коли зовсім буде зимно,то своїх туди перевезу.
чим ви всі думали і думаєте?
Мені це дивно.
чим ви всі думали і думаєте?
Аль де Барановна• 23 октября 2025
Ответ дляNathalie27
У Вас відвалюється плитка?
у меня пока нет, просто все влажное, даже обычная бумага А4 лежала в спальне на рабочем столе и влажная. А вчера зашла к соседке и у нее отвалилось уже 7 плиток на кухне, все вещи влажные. Хотя она постоянно проветривает квартиру. Это просто ужас. Я тоже уже миллион раз пожалела что не купила стиралку с сушкой, раньше была, это просто класс, хоть так можно было вещи досушить, сейчас уже неделю ни на балконе, ни в квартире не сохнут и это после отжима 1200 оборотов+дополнительный отжим.
Valentina shop2020• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
мені оці ’бідні нещасні пенсіонери ’ - не треба. нагадують мою маму. квартира в києві, кажу купи будиночок з пічкою. війна , на хрін тобі квартира. НЄ, не хоче.
не фанатка абсолютно нікого. я вмикнула здоровий глузд, здраво дивлюсь на речі. якщо вже я лишилась в Україні і працюю тут, то треба убезпечити себе та свою родину.
а ви всі і далі жуйте соплі, пишіть хейтерські коменти, ненавидіть владу, робіть вигляд що війни нема
до речі будинок під Києвом можна придбати за 20-30 тис доларів. так це не 5 зірок, але я принаймні впевнена, що не змерзну
Так их нужно иметь,30 тыс долл,и чем обогреть тот домик,для пенсионера одинокого дом в селе это тяжёлая ноша
ТаПрямТам• 23 октября 2025
Ответ дляНу шо не так?
так давайте ще років з 10 будемо так жити ?? нафіга нам лакшері життя , ми далі будемо гнити під керуванням зеленоі влади , які тільки пизь….. катаються по закордонах , гребуть гроші лопатою , нічого не роблять не захищають енергетику , розкрали все що могли і далі будуть красти бо війна дуже вигідна , і це вже всі усвідомили давно ,
ну як це нічого не роблять?? А любима іграшка- відеоряд?? - Єдинмарахвон,де розказузують як вони потужно захистили світло, та 3000 ракет зробили.
Воздух в банке• 23 октября 2025
Ответ дляТаПрямТам
’В звʼязку та можливими проблемами з опаленням взимку через російські обстріли, ми підготували для вас низку порад, які допоможуть вам зігрітися в холодну пору.
▪️Еміграція. Спробуйте тимчасово переїхати кудись у теплі краї. Іспанія, Тайланд, Балі, південь Італії, тощо. В усіх цих регіонах температура не опускається нижче 15 градусів, а тому пожити там 3-4 місяці буде вельми комфортно.
▪️Автономність. Купіть будинок з власною системою опалення та електропостачання. Це рішення має певні незручності, адже заради нього доведеться переїхати з комфортабельного ЖК в центрі, кудись у примістя. Проте є й плюси - в приватному будинку можна зробити власний хамам, баню сауну і термальний басейн, що значно ліпше одного спільного басейну на даху ЖК.
▪️Внутрішня еміграція. Відправтесь в Буковель на 4 місяці та регулярно ходіть в чани. Єгермейстр та гаряча вода в чанах - найкращий порятунок від морозів.
▪️Мобільність. Придбайте собі Rolls-Royce Cullinan. Ця машина має комфортні задні сидіння для відпочинку, хороший обігрів та товсті двері, які не дадуть холодному повітрю потрапити всередину.
Не дякуйте за ці поради. Користуйтесь на здоровʼя.’
Не было бы так смешно, если бы не грустно..
Собак уже все продали
МаксХмара• 23 октября 2025
Павербанк это прекрасно. У меня есть на 12 часов работы компа. НО его зарядка занимает 12 часов. Т.е. мне нужно найти место, где свет есть 12 часов… в режиме жестких отключений это непросто. Да, у меня офис с генераторами, поэтому я еду в офис и заряжаю все там до упора. Привожу мужу и он работает. Но вы ж понимаете , что такая схема не у всех возможна.
НашлаПерепискуМужа
• 23 октября 2025
Ответ длявре_Динка
о, розкажіть як ви сублімуєте? чим?
сушу с сушці для овочів. в мне проста.
філе/нежирну свинину відварити, перекрутити і на сушку.
насушила овочів і мяса. окропом залив і суп буде
Ластоноша• 23 октября 2025
Ответ дляНу шо не так?
Не в деньгах счастье
ВільнаНазавжди• 23 октября 2025
Ответ дляДжонсонюк
допис від фанатки зелі😎
Предполагаю, что и Зеля и его фанаты, без отопления и света не сидят...
Воздух в банке• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
В нас теж дві доби не було, чи в 22, чи в 23 році.
У нас 3-4 доби не було, і не один раз. І майже до лютого без опалення зовсім. І з газом проблеми, але до грудня хоч газ нормалізували. Це просто жах, як згадаю. У 2022. Але ж не підряд постійно, як зараз
Тримаю свічку• 23 октября 2025
10 хв йоги спітніла, потім прохолола і захворіла
Ну будьте на позитивчику.
Я не така. Мені хочеться світла і тепла. Щоб можна було зварити їжу, поїсти гарячого. Помити голову і висушити одразу феном.
Ну будьте на позитивчику.
Мама Чели• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
А на айфони є ж. За 4 роки вже всі думаючі люди щось зробили для того, щоб пережити блекаути.
Чому ви вважаєте, що люди з Айфоном і автори жалісливих постів про світло одні й ті самі?
Пургену мне• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
ні, не рієлтор
Я вам розкажу, що зробили батьки мого першого чоловіка поки були молоді і на керівних посадах.
Захерячили в будинок під Києвом майже 300 тис.бо пішли на пенсію і захотілося їм на природу зі столиці.
У 2022 році, після деокупації київщини, до їхнього селища кацапи не дійшли, але були в полі зору, вони кидають на хрен свій будинок з усіма зручностями, трьома санвузлами, гаражами, качелями і яблуневим садочком і переїджають назад в Київ, зараз живуть в квартирі сина, мого колишнього чоловіка, а мій колишній живе в моїй квартирі (я з діми живу в окремій).
Тому не хрєн підбурювати свою маму, продати житло в Києві і.купувати їй хатинку за 30 тисяч, бо вона ту хатинку з віком не потягне ні фізично, ні морально. А ви, як дочка, врядчи їй знову купите на її бажання нову квартиру в столиці.
Тому не умнічайте, сушіть ще сухарі, бо з енергетикою поки жопа, але не повна.
Тракторні війська• 23 октября 2025
Все верно вы говорите, меня удивляют эти вопли про всепропало. Глупые люди
Чижик Пижик• 23 октября 2025
Ответ длязаварний look
Купите мне домик в селе? а? Я живу на сьемной квартире, за которую плачу 1/3 зп. + ребенок, которого надо накормить, одеть, обуть. Паверы, фонарики это вообще не о чем, если не будет ни света, ни газа и за бортом будет -10. Чем обогреть квартиру? Свечами? Это сейчас у вас +20, а при -10 мороза я на вас посмотрю)
Такие как правило даже не в Украине
Ластоноша• 23 октября 2025
Ответ дляАль де Барановна
Плесень появляется?
Млинець Мій• 23 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Мені здається, що в морозилку треба більше запхати, щоб вона довше розморожувалась під час відключень. На добу-дві має вистачити.
На скільки Вам вистачає Екофлоу? Працюєте вдома?
Я б ще порадила б купити термос тим, у кого все на електриці.
Абзац із руханкою і хатою з грубою - це якесь знущання.
І термоелементів чи просто пляшок з солоною водою на кожну поличку.
Моська-слон• 23 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
Да скоро автор тоже начнет стонать, где зарядить экофло, то она еще на дурном позитиве стрибае.
Аль де Барановна• 23 октября 2025
Ответ дляЛастоноша
Плесень появляется?
пока нету, но думаю что это ненадого
Тримаю свічку• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Простите вы волшебная д..
Какая пічка в обмен на квартиру в столице?
А в больницу ей как вдруг что ехать? Естественный отбор или как?
Если человек прожил всю жизнь в квартире, она не будет дрова рубать и носить и топить. Тем более если нет деда.
Миллениалка• 23 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Не знаю, в мене так не працює. Як зайдеш сюди, начитаешся, так взагалі погано стає.
Не заходьте.
Мені подобається спілкуватись. На негатив звикла не звертати уваги. Фільтрую.
Не танцую- но пою• 23 октября 2025
Ответ дляМиллениалка
Не заходьте.
Я тут вже років десять. Не можу не заходити. Звичка
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 октября 2025
Цієї зими буде найскладніший опалювальний сезон за весь час, – мер Києва Віталій Кличко.
Авторко, вы со своим шефом часом не играете в плохого и хорошего полицейского?
Кстати, что горит под КМДА сейчас? Благодарные жители моего славного Киева уже костры развели для сугрева?
Трусиковед• 23 октября 2025
Ми думаєм, що ми не хочемо більше воювать, якщо це зачіпає наш комфорт.
Зоя Жорівна• 23 октября 2025
Ответ дляШвабристка
Не у всех есть возможности покупать экофло и не у всех есть частные дома с грубками. Автор, вы какая-то волшебная
Удалено администрацией...
Мама Чели• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Вони ж всіх, хто в хрущах і старих будинках жив висміювали, хейтили, своїми новобудовами хизувалися.
Пам´ятаю це добре. Якраз нещодавно читала хвалькуватий пост про те, як поєздато жити в закритому ЖК, який там контингент (три ха-ха
). І доки я в своєму цегляному хрущику на 1 поверсі спокійно користуюся газом 24/7, хвалькуваті чапають пішки на 11-й поверх в повністю електрифікований будинок. Ще й десь в дупі світу, ні метро, ніц немає поряд (Київ). Зате новобудооооова татусина 💸🤣
Nathalie27• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
сушу с сушці для овочів. в мне проста.
А як той суп на смак? Чи це тільки теорія?
Зоя Жорівна• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
є газовий балон, вже заправила. купити редуктор і все. грубка з комфорками
В квартиру приперли газовый баллон?
КарамбОлька• 23 октября 2025
Автор, або ви ботяра зелена, або совісті у вас нуль. 18-20 градусів? посидь в хрущовці, не в усіх є гроші на новострой. Екофло - ну да, для пенсіонерів (недавно були статистичні дані, що більше 56% живе на пенсію менше 5 тис.) Ви бізсовісна. Але, як кажуть, від тюрьми і суми не зарікайся
Пургену мне• 23 октября 2025
Ответ дляМама Чели
І ворота в гаражах і виїзд з території на електриці