НашлаПерепискуМужа• 23 октября 2025

Не сійте паніку з цим світлом

так. будуть відключення і про це попереджали.
ми який рік живемо у війні і до вас ще й досі не дійшло, що не можна в морозилку напихувати купу продуктів. що треба робити запаси іншим чином, сушити, сублімувати і тд.
Невже ви і досі не запаслись екофло, генераторами, паверами та ліхтарями ???
Мені це дивно.
Київ. В мене екофло на 512 , пару ламп, пару павербанків, родина 5 людей. всім вього вистачає.
з приводу холоду в квартирі. та камон +18-20 градусів. це нормально.
якщо вже дуже прохолодно, то руханка активна на коврику для йоги 10 хв і я вже спітніла.
так, ще маю хатинку з грубкою. дровами запаслась ще влітку.
ну це вже коли зовсім буде зимно,то своїх туди перевезу.

чим ви всі думали і думаєте?
Тримаю свічку• 23 октября 2025
Автор а чего же сами домик в селе з пічкою не купите? Вы ж маме придумали эту идейку. Или ей можно всякое советовать, а я в белом пальто)))))
Зоя Жорівна• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
мені оці ’бідні нещасні пенсіонери ’ - не треба. нагадують мою маму. квартира в києві, кажу купи будиночок з пічкою. війна , на хрін тобі квартира. НЄ, не хоче.

не фанатка абсолютно нікого. я вмикнула здоровий глузд, здраво дивлюсь на речі. якщо вже я лишилась в Україні і працюю тут, то треба убезпечити себе та свою родину.
а ви всі і далі жуйте соплі, пишіть хейтерські коменти, ненавидіть владу, робіть вигляд що війни нема

до речі будинок під Києвом можна придбати за 20-30 тис доларів. так це не 5 зірок, але я принаймні впевнена, що не змерзну
Какой тупой тролль. Где вас понабирали таких??
Миллениалка• 23 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Будь якій броні бува уривається терпець)) Я нечасто пишу, більше мовчу, тут вирішила прокоментувати. Форум зараз кардинально інший аніж раніше. Нажаль
Я тут з заснування. Як на мене тільки при Chicco він був іншим.
Безпринципова• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
є газовий балон, вже заправила. купити редуктор і все. грубка з комфорками
Ну, відразу ж видно, що пише троляка, ще й у білому пальто
Не танцую- но пою• 23 октября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
В чем она подбала? Вы точно ее бред внимательно прочитали? Два павера и две лампы на 5 человек, если света нет весь день, вы серьёзно? Лампы сядут уже через 2 часа. Паверы - только телефоны зарядить. А работать весь день удаленно как? У меня для этого экофлоу в 2 раза мощнее, чем у нее, хватило на ноут на 8 часов работы, и осталось 30%.
Как поможет павер и лампа приготовить еду и нагреть чайник, если дом на электро? А в высотках ещё и воды нет при отключениях света, потому что не работает насос. Куда она павер прикладывает?
’Как поможет павер и лампа приготовить еду и нагреть чайник, если дом на электро? А в высотках ещё и воды нет при отключениях света, потому что не работает насос. Куда она павер прикладывает?’
В мене електробудинок. Перед планованим відключенням світла наповнюю термос та термопот- гаряча вода є до наступного включення світла. Коли є світло відварюю кастрюльку яєць та картофелю в мундирі - це все довго зберігається теплим. Розігріваю їжу на туристичній плитці з балончиком на лоджії. На подачу воли на верхні поверхи осбб ще минулого року поставило окремий генератор.
Завжди можна знайти вихід, якщо не лінитися. Принаймні поки що
Безпринципова• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа

Мар´яна Володимирівна, ви вже й на Совєтчіці поради роздаєте?
ГугелП@лАмался• 23 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Яка молодець, піріжочок із картоплею вас чекає. Скільки будинків з генераторами 20-50? Це десь 3-5 відсотка, у нашому теж хотіли поставити, але не знайшлося і 60 відсотків, що мають змогу дати 5 тис і ще потім кожен раз купувати дизпаливо, бо люди обідніли і не мають змогу навіть ці кошти відділити, тому я їх і не засуджую. а так як підготуватись, води не має гарячої, бо не має тиску і вода з бойлера не поступає, плюс холод, на туристичній плиті розігріваємо і чай, ну працює світло і холодильник. І що мені це дало що підготувались.
Зоя Жорівна• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
От 100% згодна з вами!!!! Замовлення всі відпрацьовують.
Т.е. вы реально считаете, что всем все отлично на самом деле, а такие темы - это просто замовлення? Вы там совсем куку на фоне войны? Замовлення - это тема автора, причём бездарная и тупая
Не танцую- но пою• 23 октября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
В нас осбб отримало генератор за державної програмою від адміністрації. 70 відсотків платили вони, 30 відсотків з рахунку осбб.
Радуга-дуга• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа

Ну автор, ви оце дарма.
Ви молодець, питань нема.
Але зараз ви танцюєте на біді. Звісно, якщо ви ще минулим літом тут писали, щоб всі думали про зиму, а вас обкладали подяками, то може, вам і хочеться показати всім носа.
Я теж періодично просила знайомих подбати зараз про те, що може статися за півроку, а тепер чую стінання. Але мене вони не радують.
І казати ’аяжказала’ мені не хочеться.
Хто думає про майбутнє - той давно все собі облаштував. А хто не хоче (або не може реалізувати через різні причини) - тому ваші розумні рішення зараз ну точно ніяк не допоможуть. Але роздратують.
У нас і так забагато поганих емоцій, нащо їх збільшувати?
Зоя Жорівна• 23 октября 2025
Ответ длямаска Ілона
А не секрет, кем херячите?
Та какой секрет, троллякой ’не сийте панику’
ГугелП@лАмался• 23 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Щоб вам їх колись компенсували, їх потрібно витратити, тобто спочатку придбати генератор за кошти жильців, а потім колись вам компенсують. У нас не змогли навіть 60 відсотків здати, бо потім ще потрібно купувати дизпаливо щомісяця, а такі трати не всіх по карману.
Зоя Жорівна• 23 октября 2025
Ответ дляТаПрямТам
’В звʼязку та можливими проблемами з опаленням взимку через російські обстріли, ми підготували для вас низку порад, які допоможуть вам зігрітися в холодну пору.

▪️Еміграція. Спробуйте тимчасово переїхати кудись у теплі краї. Іспанія, Тайланд, Балі, південь Італії, тощо. В усіх цих регіонах температура не опускається нижче 15 градусів, а тому пожити там 3-4 місяці буде вельми комфортно.
▪️Автономність. Купіть будинок з власною системою опалення та електропостачання. Це рішення має певні незручності, адже заради нього доведеться переїхати з комфортабельного ЖК в центрі, кудись у примістя. Проте є й плюси - в приватному будинку можна зробити власний хамам, баню сауну і термальний басейн, що значно ліпше одного спільного басейну на даху ЖК.
▪️Внутрішня еміграція. Відправтесь в Буковель на 4 місяці та регулярно ходіть в чани. Єгермейстр та гаряча вода в чанах - найкращий порятунок від морозів.
▪️Мобільність. Придбайте собі Rolls-Royce Cullinan. Ця машина має комфортні задні сидіння для відпочинку, хороший обігрів та товсті двері, які не дадуть холодному повітрю потрапити всередину.
Не дякуйте за ці поради. Користуйтесь на здоровʼя.’
Вы забыли главное!!! Дышать по схеме!
Бесбардак• 23 октября 2025
Спітніли а миєтесь в холодній воді чи ходите і воняєте?
Яке щастя що у вас 20 градусів, а в декого 16. Лежачі хворі, вологість зашкалює, а так да , ви молодець, відривайте іншим надірваний ніготь.
Подмигашка• 23 октября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Девчата, реально шины палят под КМДА.

У меня свет с 13 до 21 по графику не будет, значит поеду греться туда.
У меня за сегодня с 13 до 17 только будет, так что в 18 присоединюсь к греющимся у КМДА.
Сама купляю квіти• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
еко фло це не панацея. є аналоги.
я свій купила ще в 2022 році. близько 20000 грн, але він того вартує
а як у вас з емоційним інтелектом?))
Ви не замислювались над тим, що люди потребують не озвучування очевидних рішень, а просто поділитись своїми думками і переживаннями?

По суті те, що ви і самі щойно зробили. Ви могли це про себе думати і знати, але вирішили аж цілу тему про це створити. Сподіваюсь, що ви розумієте, що нікому Америку не відкрили своїми порадами.
Манюнайтед• 23 октября 2025
Патриотический троллинг
Не танцую- но пою• 23 октября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Ні. В нас так не було. Осбб подало заявку і за пару місяців поставили.
Ми нічого не збирали. Все зписалося з рахунку осбб. Ми просто прийняли рішення про участь в цій програмі.
220В• 23 октября 2025
Плохо подготовились, автор. У меня на троих батареи с инвертором, которые на сутки запитывают квартиру, и бак на 300 литров с насосом, который подает воду в систему, когда нет воды. Только когда света нет больше суток, даже моих батарей не хватает, приходится подключать генератор. А вы со своим экофло и пауэрбанками точно раньше сдуетесь.
И я понимаю, что возможность установить это всё есть далеко не у всех, поэтому молчу себе и соседям фонари с телефонами заряжаю.
А она хвастаться пришла, блин
Бесбардак• 23 октября 2025
Ответ для220В
А она хвастаться пришла, блин
Хоч у когось ще тверезі думки є.
Леопардові панчохи• 23 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Так, а що толку говорити? Другий день в стрічці через тему про світло страждання.. Хто вас ту почує та врятує?? Теж не розумію цих волань, якщо чесно.
Я так само живу в електробудинку без газу в Києві, за 4 роки вже все придбано необхідне. Павери, автономне освітлення, термоси, плитка туристична з газом, грілки резинові, електропростирадла та ще купа всього.
Про мінусову зиму та відсутність опалення будемо думати вже тоді як прийде час.
Я просто теж не розумію для чого ці страждання саме зараз? А головне чим воно допоможе
Потому что есть люди в адеквате и не приносят в свои многоэтажки плитки туристические с газовыми баллонами. Постоянно новости о взрывах.
А иначе в электродоме не поесть. Люди голодные и холодные, несогласны незламно подохнуть, от это поворот.
ГугелП@лАмался• 23 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Ми це питання вивчали, спочатку купуєш, потім компенсація. У нашого осбб на рахунку було тільки 70 тис., але в нас осбб демократичне. Цих коштів не вистачить навіть на аванс. Ми невеликі кошти платимо на утримання.
Не танцую- но пою• 23 октября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Не буду коментувати навіть, бо ще одного срачу щодо плиток форум не витримає. Вже чубилися за них тут сто разів. Ну що ж, тоді харчуйтеся в закладах
Не танцую- но пою• 23 октября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Зрозуміла. В нас були кошти, тому все пройшло швидко
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Понимаю, но поздно. Мужчину арестовали. Причина пока неизвестна его протеста. Но быковня в лице муниципальной полиции от ктр. толку городу как от козлов молока, набежали и скрутили.

И мне вот лично непонятно:
В 2004 и 2014, и в промежутках можно было шины жечь как протест, а сейчас зюськи? как и на этих шинах кличко влез во власть.

Если будет повтор, я - с вами.
А то читаю сейчас оправдания кличка как он готовился к обогреву киевлян и одни нехорошие выражения приходят на ум, видя, как в последние три недели перерыли мой район и мы без горячей, причем все это перерывали в 2020 в ковид, укладывали новые трубы, когда горячей воды не было с апреля по ноябрь 2020, как и отопление включили тогда, когда заморозки сильные начались. И читаю все коррупционные скандалы с КМДА за его годы правления, особенно после 2022, и туже Демиевку, а с него как с гуся вода.
Значит мужчина не просто так запалил шины под его конторой, имхо.
Бутерброд з ікрою• 23 октября 2025
Это какая-то бомбардировка советчицы провластными ботами на тему: закройте рот и терпите.
Так хреново все у потужного идет?
Пошла волна народного гнева и нужно гасить)))
Уже не 22 год и незламная лапша больше не работает, огромный процент прозревших, пружина сжата уже до предела, который скоро наступит, как вы рты не затыкайте
Лиса Патрикевна• 23 октября 2025
Ответ длямаска Ілона
А кого своих перевезете? Вы прям мужик в юбке.
Тоже хотела автору сделать комплимент, что она классный мужик.

Надеюсь, не дойдет до такого, что это будет повально
сЛАдКОежКА• 23 октября 2025
Ответ дляВилами по воде
Автор , а мене нудить від вашої гри в незламні
мовчати
говорити неначасі?
Не мовчіть . Говоріть .Ідіть на Банкову .
Але ж ні 🙅‍♀️. Ніхто не йде ,а тільки на форумі теми за темами клепають .
Гадаю_По_шнуркам• 23 октября 2025
Блд,оце ж сидит авториця десь в Німеччині і строчить свої гімнотеми. Вийди на вулицю, зроби щось корисне
Лиса Патрикевна• 23 октября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Ага, и у всех пенсионеров экофлоу, подключили к ним обогреватели, сидят в тепле, ещё и ныть смеют
Боты такую дичь уже на вольную тему строчат, видать хозяева на методичках экономят, дали карт бланш на полный полет «мысли»
Ничё, по-автору, все пенсионеры будут руханкой греться!