Аноним_818• 19 марта 2014

российская продукция

есть такие, кто принципиально не покупает российскую продукцию?
KROX@• 19 марта 2014
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
пока переориентируем, что будем делать? металлургия это не пищкомбинат. разницу чувствуете?
Эта дама будет всех кормить и лично металлургию поддерживать финансово!

Ксюша-Ксюшенька• 19 марта 2014
Ответ дляKROX@
Ну конечно, только вы имеете право на мнение и доказательство каких то фактов, опять которые же подкреплены вашим каким-то опытом и догадками. Видимо право на слово только у вас есть, а остальные должны рты прикрыть?
при Майдане на это и надеялись, что Юго-Восток рот прикроет и промолчит, итог очевиден...
Вчера Герман выступала, очень правильно говорила: почему власть не едет на Восток? боится? нужна федерализация для сохранения целостности Украины.
Ксюша-Ксюшенька• 19 марта 2014
Ответ для4мама
Радикали у влади потрібні Путіну, аби йти і ’захищати’ усіх і вся. Щось ці радикали якость дуже підозріло і хтозна звідки з’явилися і крім провокацій у стилі проститутки Фаріон мало корисного роблять. Я перша не допущу таких до влади (на виборах)
а че на Майдан допустили? факельные шествия оправдывали? Тягнебока и Ляшко баготворите? помятника русским солдатам с ребенком сносите?
taevka• 19 марта 2014
Покупала и покупаю все к чему привыкли и любим.
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Ви мене з кимось плутаєте
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Ви зовсім не зрозуміли філософію МАЙДАНУ, шкода
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляKROX@
Я ГОТОВА, працюю і працюватиму чесно і прозоро задля РІДНОЇ землі і людей, що мене оточують.
KROX@• 19 марта 2014
Ответ для4мама
Куда нам до вас, умной и единственной во всем правой.
4мама• 19 марта 2014
Все, дівчатка, я сама себе баню, бо роботи багато, а я тут ляси точу - давайте будемо терпиміші один до одного, любові і взаємоповаги усім. І МИРУ на нашій землі!

sun_days• 19 марта 2014
я бы очень хотела НИКОГДА НИЧЕГО РОСИЙСКОГО не покупать. В общем то это даже не сложно - потому как это только продукты питания и медикаменты. С продуктами все ясно. Но вчера столкнулась с медикаментами - аналогов просто нет. Пришлось купить от безвыходности. Тем не менее я верю что я - капля в океане и если таких капелек будет много - будет результат!
KROX@• 19 марта 2014
Ответ для4мама
Тысячи работников и их семьи кормить будите?
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляKROX@
і Вам всього доброго
Ксюша-Ксюшенька• 19 марта 2014
Ответ для4мама
вот у всех спрашиваю, ответ против Яныка и коррупции. Так в чем же философия?
Ксюша-Ксюшенька• 19 марта 2014
Ответ дляsun_days
мда...
taevka• 19 марта 2014
Ответ для4мама
знаю більше, ніж Ви!
Мне мои товарищи, который за майдан, тоже так отвечают, а еще любят загадочно молчать.
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
ну і при чому тут Тягнибоки, радикали і т.п.? Я що - винна в тому, що всякі горлопани примазалися? А коли ’кулі в лоба’ летіли - де ВСІ ВОНИ були?
Чого Ви все докупи змішуєте?
Я як зачула, що Турчинова обрала - вже перша почала готуватися до нового Майдану - але не на часі - треба зараз, щоб МИР був.
Ксюша-Ксюшенька• 19 марта 2014
Ответ для4мама
Чого Ви все докупи змішуєте?
так а философия то в чем?
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляtaevka
Я не можу сказати що то таке ’за Майдан’.
Я проти деребану бюджету, корупції, проти відкатів - бо я з тим кожет Божий день стикаюся і мені гидко від того. Я точно знаю, що в Росіє то все є і процвітає, а в Європі того нема. Тому хочу в Європу до геїв - там, де нормальні школи, ВУЗи, працевлаштування, суди. І я бачу, що МІЛЬЙОНИ людей прагнуть цього і я ВІРЮ, що це можливо зробити на УКРАЇНІ - тільки треба відірватися від старшого брата - бо він пияка і наркоман і нас за собою тягне.
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
так а философия то в чем?
постом вище написала

KROX@• 19 марта 2014
Ответ для4мама
Чого Ви все докупи змішуєте?
А вы надеялись, что после Яныка честные люди к власти придут? Сейчас всю Украину Турчинов и его шайка распродадут, что глазом маргнуть никто не успеет. Думаете что он на Крым никак не отреагировал, ему просто не до этого, его кошелёк сейчас важнее. Он набьет его, а потом беззаботно в Европе жить будет.
KROX@• 19 марта 2014
Ответ для4мама
Почитайте про Европу, там такая же коррупция, только её нигде не освещают!
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Я би сказала, що філософія в трансвормації самосвідомості громадян. То тільки у казках буває - помах чарівної палички - і все помінялося. В житті, на жаль, не так. Але потрохи до того йде!
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляKROX@
Мені не треба читати - ми маємо тісні партнерські стосунки з європейськими і американськими фірмами з 2008 року (відколи росіяни нас тупо ’кинули’). Я ми дуже часто зустрічаємося, ведемо переговори. І коли говоримо про відкат, як складову у собівартості продукції (бо в нас без відкату ніхто з держпідприємств не працює, нажаль), то вони роблять страшенні круглі очі і кажуть, що то треба якось інакше озвучити, бо то кримінал, бо так немислимо, це не можна і т.п.
Тобто якщо ТАМ воно і є, то у таких масшьабах, що на пересічного громадянина впливу не має. А в нас - повсюди - від дитячого садочка і до похоронного бюро.
4мама• 19 марта 2014
вибачте за помилки - щось пальці не туди попадають
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляKROX@
і до нього доберемось
Та Юлька і Турчинов з тим Путіним так тісно грошима пов’язані - що ой-ой. Я взагалі спершу гадала, що Майдан юлька і організувала через своїх москальських посіпак. Але зараз бачу, що то кишка затонка.
KROX@• 19 марта 2014
Ответ для4мама
і до нього доберемось
Юлька не с Путиным, она уже давно Германии продаётся.
4мама• 19 марта 2014
А насправді я не знаю де то дійсно взяти чесних людей у владу. Треба взяти розумних - а чесних поставити контролювати тих розумників. Я тому в усі ті вибори не вірю - бо коли немає важелів тиску і контролю - то все без толку. Того і сподіваюсь, що тісніша інтеграція з ЄС якость той контроль організує. Ну ж не крадуть так мадяри та поляки!
Чайка19• 19 марта 2014
Ответ дляKROX@
В точку!!!
Для них самое главное сейчас, успеть продать Украину, потому, что их дни сочтены!!!
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляKROX@
та воно просто проститутка - такі усім продаються, хто гроші дає
4мама• 19 марта 2014
Ответ дляЧайка19
В точку!!!
Не вбивайте ту крихітку надії!!!
Я щось в такому депресняку - бо бачу, що так воно і є, як Ви пишете, але так хочеться ВІРИТИ!!!