Апофиозная• 24 октября 2025

Накипіло... Зарплата((

Живемо в невеликому населеному пункті, 2 дітей старшокласників - виховую сама..(
Отримую чистими 13000- і просто ні на що не вистачає, не зводжу кінці з кінцями, купуємо лише найнеобхідніше , комунальні- і все: на одяг просто немає коштів .
А наближається час вступу для дітей- я просто в розпачі, непогано вчаться, але розумію якщо доведеться платити за навчання- просто не зможу, і від цього так погано на душі що просто капець (
Щодо зміни роботи , то без варіантів- село невелике, і так вважається ця робота непоганою
Порадьте можливо якийсь реальний підробіток в інтернеті , бо просто вже не знаю що робит
Мамина корзиночка• 24 октября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Мои родственники в селе продукты вообще не покупают. Только коммуналку платят
У них ферма и три поля? И батраки?
Мамина корзиночка• 24 октября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
В кожній такій темі оце - виховую сама
Десь ті папи діваються, що навіть 10 -15 тис грн на двох дітей перекинути не можуть ?
Де вони беруть таких пап ? Ще й народжують їм не одного, то ще можна зрозуміти, а зразу двох !
Если папа в том же селе, вы думаете он больше автора зарабатывает? В селе 15 тысяч, это шикарная зарплата, а за нее надо еще еду купить, коммуналку заплатить.
Мамина корзиночка• 24 октября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
А мої батьки все купують в селі. Дощів немає, засуха, нічого не родить
Вы больше слушайте, вам тут не то расскажут.
Доль Чекомбана• 24 октября 2025
в селе продукты свои и плюс паи земельные.автор имеет свой дом.алименты.зарплату .родителей своих и мужа.наследство от бабушек дедушек.молода здорова.все у нее хорошо
Доль Чекомбана• 24 октября 2025
дети пойдут на плиточника электрика водителя строй специальности отдедка выучаться и по 2 тыс дол иметь будут дома.абы здоровье
Доль Чекомбана• 24 октября 2025
ой такие плакальщицы потом смотришь -машину купила.
ДеньгиНеСдаю• 24 октября 2025
Ответ дляКусман Сиру
И посылки тяжелые носить нужно?
Ну конечно. Они же разгружают машины.
Христя в тiстi• 24 октября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Одежда/ обувь для подростков у них в огороде или в сарае растет, а сараи кормит кто и с каких паев и за что куплена с/х техника?
автор Апофиозная • 24 октября 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
якраз ви помиляєтесь- паїв немає, бо батьки і дідусь з бабусею працювали не в колгоспі; аліментів теж, бо бч немає офіційної роботи. з дітьми відносини не підтримує і не допомагає. З батьків в мене тальки мама- пенсіонерка, з батьками чоловіка після розлучення не підтримую зв’язок ( внукам не допомагають)
А взагалі, так- все в мене добре. Молода, нп знаю, правда.... 49 р.
Забризкана водою• 24 октября 2025
Ответ дляХристя в тiстi
За деньги куплена техника. Бесплатно никто не даёт
Тріль!• 24 октября 2025
Ответ дляПочемучка
А що вас тримає у вашому селі? Виїжджайте за кордон, для дітей , які добре вчаться - освіта безкоштовна і багато можливостей
всім пакувати валізи і на виїзд! хто останній, вимкніть світло і віддайте ключі росіянам, нам ця країна точно не потрібна. Так, да?
Тріль!• 24 октября 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
єдиний розумний комент
Почемучка• 24 октября 2025
Ответ дляТріль!
Країна не моя власність, я відповідаю лише за свою сімʼю
Доль Чекомбана• 24 октября 2025
Ответ дляАпофиозная
50 лет прожили и собачью будку не построили ?
Тріль!• 24 октября 2025
Ответ дляПочемучка
то не підбурюйте інших покидати Україну, будь ласка. Це загалом невдячна робота, а у тяжкі часи ще й тягне на держ.зраду. і я не іронізую.
Почемучка• 24 октября 2025
Ответ дляТріль!
А як же свобода слова? У людей завжди має бути вибір
Небоброїдка• 24 октября 2025
Ответ дляпалка-копалка
Макарони, крупи, цукор, олію не купують? Борошно самі мелють? Та навіть посадити картоплю,вигодувати свиню - по вашому це ніяких затрат? Якщо що, я виросла в селі і знаю про що говорю.
+1, прочитала той опус і враження, що писала людина.... якби то пом´якшення сказати...
Небоброїдка• 24 октября 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
О, манькамвключила бульбулятор))))) мань, а твій чого не йшов ’на плиточника электрика водителя строй специальности отдедка выучаться и по 2 тыс дол иметь’, а чкурнув з липовий довідкою студента за кордон?
Небоброїдка• 24 октября 2025
Ответ дляАпофиозная
Так то манька-зекацапобот, не звертайте уваги
Шкала Радощів• 24 октября 2025
Ответ дляАпофиозная
якщо чоловік не працює аліменти нараховують від прожиткового рівня. так що.. не свистіть, про його працевлаштування. Зара державі пофіг, здируть з усіх.

карту вже додавали тут для допомоги?
Папина дочка• 24 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Звичайно зможуть, діти швидко вчать мову , є інтеграційні класи для іноземців
Ну да, особливо старшокласники.
Папина дочка• 24 октября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Посадить картошку и вырастить свинью - это не затраты, а прибыль)
У них 5 коров и свиньи на мясо)
Не жалуются на материальную сторону жизни - от слова совсем. Но еб@шат всей семьей
Свині прибуток - це коли паї є і ячмінь безкоштовний. Або зі шкільної столовки об’їдки є можливість носити. Нюанси тут всі знають, можете не співати басні. Автор одна і при єб’’енні цілими днями їй це мало що дасть.
Папина дочка• 24 октября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Не чудите)
Все, что вы перечислили не покупают.
Даже баба 78 лет не покупает молочку в селе т к имеет козу)
ТО ж я бачу, як в селах магазини молочкою не торгують.
Почемучка• 24 октября 2025
Ответ дляПапина дочка
Ну да, особливо старшокласники.
Так, вони добре мотивовані
Замулена ріка• 24 октября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
А какая это в селе коммуналка? Свет и газ - вот и вся комуналка
Папина дочка• 24 октября 2025
Ответ дляАпофиозная
це які наприклад?
Ось у нас відкривають військовий ліцей. Повне забезпечення.
Голова колгоспу• 24 октября 2025
Ваш шанс выбраться из нищеты себе и главное Детям- вывезти их! Дайте им хоть это
Допоможіть знайти• 24 октября 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Вы опять со своими шоколадно мертвечуковскими методичками
Борщичок• 25 октября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Как это не покупают? А крупы, например, сахар, соль и т.д.?
Борщичок• 25 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Вчиться в ліцеї , їй 17 років. В нашій країні система освіти дуже відрізняється, тому нема поняття вступила чи не вступила
А в какой стране вы? И когда поступают?