Апофиозная• 24 октября 2025
Накипіло... Зарплата((
Живемо в невеликому населеному пункті, 2 дітей старшокласників - виховую сама..(
Отримую чистими 13000- і просто ні на що не вистачає, не зводжу кінці з кінцями, купуємо лише найнеобхідніше , комунальні- і все: на одяг просто немає коштів .
А наближається час вступу для дітей- я просто в розпачі, непогано вчаться, але розумію якщо доведеться платити за навчання- просто не зможу, і від цього так погано на душі що просто капець (
Щодо зміни роботи , то без варіантів- село невелике, і так вважається ця робота непоганою
Порадьте можливо якийсь реальний підробіток в інтернеті , бо просто вже не знаю що робит
Дама_из_рекламы• 24 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
В этом году принимают 120+ грн/кг живого веса. Почти в 3 раза дороже, чем в прошлом году. Так что уже прибыль.
А вы в городе цены на мясо не заметили, как выросли?
Речь о свинье для себе а не продажах на мясо на свиноферме. Вы не считаете трудочасы вокруг скотины? Если что можно было бы на удалёнке подработать в несколько раз выгоднее...
Танцепесенная• 24 октября 2025
Ответ дляПочемучка
І буде дитина працювати десь в глибокому селі на мінімалку після такого навчання
Яке село, яка мінімальна? Ви хоча би маєте розуміння якого рівня спеціалісти випускаються такими ЗВО? Після бакалаврату всіх працевлаштовують, зп 30-55 тис грн, залежить від департаменту. Для бажаючих навчатися далі - безкоштовна магістратура.
ЛеньГуглить_правда• 24 октября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Если есть удаленка. А если нет, и работы оф-лайн тоже нет? Тогда трудочасы.
2-3 свиньи - это не свиноферма. 2 сдал, одну себе. Конвертация зелени и корнеплодов в деньги в некотором смысле. Не одним же зерном свинью кормить.
ЛеньГуглить_правда• 24 октября 2025
Ответ дляТанцепесенная
Це куди, наприклад, так працевлаштовують? А чому тоді середня по країні з/п = 2 мінімальних? То вже більшість би пішла перевчитися і влаштуватися
куркулиха• 24 октября 2025
Ответ дляТанцепесенная
Напишіть назву цього чудо закладу.
Танцепесенная• 24 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Куди ви підете?)) ви лише нити звикли на форумі))
Послушная• 24 октября 2025
Ответ дляПарасюха
Знаете жизнь штука такая, непредсказуемая. Я получаю алименты аж целых 2тыс грн! Т к бм оформлен на минималку. А когда жили вместе, то прямо люблю-люблю, все для дочки. Развелись- и все, стал бывшим папой. Кто бы мне сказал в жизни бы не поверила
У меня аналогичная ситуация
Танцепесенная• 24 октября 2025
Ответ длякуркулиха
Напишіть назву цього чудо закладу.
Вам він не потрібен. Кому треба, той самостійно знайде
Почемучка• 24 октября 2025
Ответ дляТанцепесенная
Це ви про військових? Я б такого своїй дитині не побажала ніколи
Без образів• 24 октября 2025
Ответ длякуркулиха
Напишіть назву цього чудо закладу.
А вам разве не приходят смс от работодателей? Я так понимаю только туда
Байрактара• 24 октября 2025
Я за трудову міграцію.Все життя так жила і я,і мої батьки.
Де платять,там і я.
куркулиха• 24 октября 2025
Ответ дляТанцепесенная
Автору потрібен.
Танцепесенная• 24 октября 2025
Ответ длякуркулиха
Автору потрібен.
Мені теж потрібно було - я самостійно знайшла. І автор знайде.
куркулиха• 24 октября 2025
Ответ дляБез образів
Блокую, а вони знову приходять.
Дякую. Краще нехай в село вернуться на мінімалку, чим такі роботодавці
Organic• 24 октября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
В кожній такій темі оце - виховую сама
Десь ті папи діваються, що навіть 10 -15 тис грн на двох дітей перекинути не можуть ?
Де вони беруть таких пап ? Ще й народжують їм не одного, то ще можна зрозуміти, а зразу двох !
У мене такий самий. Сльози на очах, на продукти з трудом вистачає. А він, сволота, ще одного з новою жінкою зробив. А цим нічого, ні аліменти, нічого. І ніхто нічого зробити не може. Працює неофіційно, нерухомість переписував на когось. Адвокати руками розводять, тільки гроші витратила на консультації. Виконавча списати на аліменти не може тих нещасних 4800 у місяць, бо немає за чого. Поліція також не шукає. Вот і тягну сама.
НуКаНаКа• 24 октября 2025
Ответ дляАпофиозная
з чого відкладати- 3 12000?
Ну то це зараз. А раніше? Декретні, нвприклад. Я на декретні в 2010 році купила злиток золота у 20 грам. Спочатку відклала першу суму, а потім щомісяця відкладала. Ніхто їх не проїв. І в кінці купила. Бо ціна тоді доступна була. А далі підкуповувала по 1чи 2 грами. Банківське. Ви подивіться тепер на ціну золота. Я теж була без чоловіка з народження. Зп мала. Бо держслужбовець районний. Вони мали малі зп завжди. Але накопичила за роки. Звичайно, що зараз вже все. Зараз я сама не відкладаю.бо нема з чого. Все колишні накопичення
nabludatel• 24 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Це військові або правоохоронні вузи.
Непогані спеціальності. Не обовязково бути умовним поліцейським після вузу. Можна бути адвокатом і т.д.
Весела пiсенька• 24 октября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Цікаво, і яка ціна банківського золота? А ще ж треба якась експертиза, якщо ці злитки лежали у вас вдома?
Те, що при купівлі в банку дорого, то зрозуміло.
НуКаНаКа• 24 октября 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Експертизи не треба.якщо упаковка не вскрита і маєте чертифікат.а його дають усім. Яка ціна? Відкрийте сайт фінанси юа і подивіться. Я його купувала за 7500.
НуКаНаКа• 24 октября 2025
Ответ дляГореотума
Как бы человек спросил про работу в интернете, а не совета , с какого периода отклыдвать деньги на образование детей
А зараз вже пізно. Яка порада. Ніяка. Ще везіння.
Почемучка• 24 октября 2025
Ответ дляnabludatel
Це військові або правоохоронні вузи.
Адвокатом за направленням після державного замовлення?
Амелі на мілені• 24 октября 2025
Автор, не має нічого страшного, якщо діти будуть мати робочу спеціальність. Я з чоловіком вчилися в ПТУ, потім вчилася заочно, сама оплачувала. І таких дуже багато. Поїдуть в велике місто, там є купа роботи, підробіток.
nabludatel• 24 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Не всіх готові працевлаштувати.
Я працюю на пром підприємстві. Мій колега-юрист закінчив такий вуз.
Почемучка• 24 октября 2025
Ответ дляnabludatel
Не всіх готові працевлаштувати.
Це не адвокат
nabludatel• 24 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Це не адвокат
Це людина, яка закінчила спеціалізований вуз для підготовки поліцейських з казарменим режимом і не працює в поліції.
ЛеньГуглить_правда• 24 октября 2025
Ответ дляАпофиозная
Який напрям навчання буде оптимальним в нашому випадку- щоб в майбутньому можна було знайти пристойну роботу?
Якщо що- дитина не знає що саме обрати і до чогось конкретного душа не лежить( та і баче скрутне становище фінансове що теж накладає певний відбиток)
Тоді закінчує школу і йде на першу роботу, на яку візьмуть. Власне, їм обом треба йти працювати якомога раніше і розраховувати на себе, якщо такі обставини. В найближчому місті, офіціанти, барісти, прибирання, продавці, склади. З цим впораються
Швабристка• 24 октября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Я вас розумію. Але про навчання треба думати раніше. З народження. Я відкладала гроші з народження. Купувала банківські злитки.пепеводила в валюту. І в мене 1 дитина.і я теж сама. Ми теж вступаємо в наст.році. зараз репетиторів винайняла.або закордон треба було виїжджати з початком повномасштабної. В мене 32 тис зп . І то.якби не заощадження. Їх тримаю на вступ.
’ Ми вступаємо..’))
вАлнуюся сильнА• 24 октября 2025
Ответ дляАпофиозная
Хай ідуть у коледж або ПТУ на виробничі спеціальності, якщо розуму немає здати нормально ЗНО. До речі автослюсаря. газосварщики заробляють хороші гроші. Сподобається вчитися, буде бажання - продовжать. Дівчинка може іти поваром, закрійницю, парикмахером - це грошові спеціальності. Чого всі так пруться у вищу освіту, а потім рахувати копійки?
Головний кошак• 24 октября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
А жили вы с ребёнком на что, если на декретные золото скупали?
Помидорина• 24 октября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Вряд ли дети-старшеклассники смогут так же хорошо учиться на иностранном языке
Моя дочь приехала в Германию в 6 классе. Ни одного года не пропустила, сейчас в 10 классе и планирует учиться дальше в школе, здесь, если оценки низкие, то в следующий класс не переводят. Она очень старается, но и первые два года были поблажки, учила язык, сдавала математику и английский, спорт и музыку. По остальным предметам оценивания не было. С третьего года - на общих основаниях. Младшая была в первом классе, ей конечно, немного легче. Но, если дети мотивированы - нет ничего невозможного. Также знаю детей, которые приехали в 10-11 классах, они получили украинские аттестаты, пошли на языковые курсы и уже получают образование. Все не так страшно, поверьте.