кнопкодав• 24 октября 2025
Хожу на работу через силу, вечером просто лежу и смотрю в потолок.
Как из этого выбраться?
МЧСница• 24 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я уволилась. Жизнь заиграла
А деньги теперь где берете?
Аристократка-тунеядка• 24 октября 2025
Ответ дляМЧСница
А деньги теперь где берете?
Есть подработка (это 30т), есть зп мужа. Вакансия висит 2й месяц , всегда можно вернуться или найти подобную , там оплата 150грн/час
Секретница• 24 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я уволилась. Жизнь заиграла
А живете на что? У меня нет работы сейчас, нет денег ни на что и просто ничего не хочется. Ищу и не могу найти. Не знаю что лучше, как у автора или так как у меня
Секретница• 24 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так это не подработка, а работа. Вы работаете, просто имеете приемлемый график
Аристократка-тунеядка• 24 октября 2025
Ответ дляСекретница
Это 2-3 часа в день, просто с нормальной почасовой оплатой
МЧСница• 24 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
А, ну с подработкой в 30 000 можно уйти.
Дідова баба• 24 октября 2025
Теж ходжу на роботу через силу,але увечері ще не плюю в стелю,просто читаю в Інтернеті всяку дурницю або відео на ютуб дивлюся,або якусь роботу хатню роблю.
Відпустки не допомагають,я ненавиджу цю роботу,але на що інше поміняти немає можливості,бо живу в маленькому містечку.
Можна просто не працювати,але я так не звикла,у мене мають бути свої гроші,хоч і невеликі.
Фрекен бок• 24 октября 2025
А де всі ті, хто пише про самореалізацію і що без роботи, то деградація жінки як особистості? Підтримайте людину, замотивуйте.
Співчуваю, авторе. Коли в житті ніщо не радує, робота ще безрадісніше сприймається.
Секретница• 24 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Тут можно сказать, что вы молодец, раз умеете так зарабатывать. Но это все равно работа. Не всем так доступно, если автор бросит работу, то скорее всего будет совсем без работы.
Секретница• 24 октября 2025
Ответ дляФрекен бок
Точно.
Секретница• 24 октября 2025
Ответ дляДідова баба
Ким працюєте?
Дідова баба• 24 октября 2025
Ответ дляСекретница
Ким працюєте?
Бухгалтер,який не повністю бухгалтер(не роблю проводки,бо не вмію і не веду оці всі журнали регістрів,а 1С у нас немає),а так всяка всячина, типу ПРРО,участь в тендерах,вся кадрова робота,звіти,платежі,ведення ФОП то все я)
Аристократка-тунеядка• 24 октября 2025
Ответ дляСекретница
Подработка была всегда , зарплата -слезы. Просто сдерживало вот это вбитое в головы стаж, трудовая.
Чарочка діда• 24 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не поділитесь, чим займаєтесь?
Я теж звільнилась і шукаю роботу. В моїй провінції вакансії для шукача з ВО, досвідом роботи, знанням англ. мови - ЗП 20 000 грн., так само, як і для 18-річних барист без освіти і досвіду. Задовбало
Аристократка-тунеядка• 24 октября 2025
Ответ дляЧарочка діда
Не поділитесь, чим займаєтесь?
Репетитор. Работаю только онлайн
Чарочка діда• 24 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Репетитор. Работаю только онлайн
Іноземна мова?
Невидимка Майя• 24 октября 2025
Ответ дляФрекен бок
Коли я дійшла у війну до стану, що нічого не радує (через численні стреси і втрату житла), то робота - це як віддушина, на роботі я живу (я лікар), а от після - як автор, нічого не могла і не хотіла. Але я вище написала, я почала приймати ад