Шкала Радощів• 24 октября 2025

А як вам ім´я Маріетта?

Панна Кота• 24 октября 2025
Ответ дляпані Солоха
Таїсами і Нінами зараз називають дівчаток. Колись і Свєтами-Юлями знову почнуть.
або не почнуть. Євлампії і Векли так і не повернулися в моду, а я знала реальних бабів із такими іменами.
Да ладно• 24 октября 2025
Маріетта Іванівно, коли світло буде?
Можу брикнути• 24 октября 2025
Ответ дляЦвірінь
даю в качестве намека продолжение логического ряда: Зоя Воскресенская, Мария Прилежаева
Впервые слышу эти имена
Куратор дебошей• 24 октября 2025
Ответ дляПанна Кота
це дуже, дуже дивна історія. мабуть, вона десь на параші відбувалася.
мені зустрічалися Олександри, ніяких проблем вони не описували. дійсно, звичайне ім´я, хоч і не затаскане.
Це було за часів совка. В мене багато цікавих спогадів. Наприклад як мене зненацька в церкві якась незнайома баба поцілувала, а я з переляку ляснула їх по обличчю. Ну і звісно мені читали потім лекцію, що треба старших поважати.