Шкала Радощів• 24 октября в 10:53

А як вам ім´я Маріетта?

Панна Кота• 24 октября в 12:23
Ответ дляпані Солоха
Таїсами і Нінами зараз називають дівчаток. Колись і Свєтами-Юлями знову почнуть.
або не почнуть. Євлампії і Векли так і не повернулися в моду, а я знала реальних бабів із такими іменами.
Да ладно• 24 октября в 12:48
Маріетта Іванівно, коли світло буде?
Можу брикнути• 24 октября в 14:03
Ответ дляЦвірінь
даю в качестве намека продолжение логического ряда: Зоя Воскресенская, Мария Прилежаева
Впервые слышу эти имена
Куратор дебошей• 24 октября в 16:49
Ответ дляПанна Кота
це дуже, дуже дивна історія. мабуть, вона десь на параші відбувалася.
мені зустрічалися Олександри, ніяких проблем вони не описували. дійсно, звичайне ім´я, хоч і не затаскане.
Це було за часів совка. В мене багато цікавих спогадів. Наприклад як мене зненацька в церкві якась незнайома баба поцілувала, а я з переляку ляснула їх по обличчю. Ну і звісно мені читали потім лекцію, що треба старших поважати.