А ось і я• 24 октября 2025
Перемога!!! Ну коли я вже це тут прочитаю?
Саме від вас я дізналась про тривожний чемоданчик, саме тут я прочитала саме страшне - почалась війна! І саме тут я чекаю тему - перемога!
Вже на протязі 11 років мій ранок починається з листання топових тем на порадниці
Пам´ятаю той ранок, встала, зробила ранкову каву, взяла цигарку і усілась листати порадницю перед ранковими зборами в садок та на роботу... І тут ті страшні теми... А потім перший в моєму житті взрив...
Тепер, кожен ранок відкриваю цей сайт в надії прочитати - все кінець, війни більше не буде
Агент Пинкертона• 24 октября 2025
Ответ дляА ось і я
Я просто понити...
Можно вопрос? А какие Вы видите предпосылки для нашей ’перемоги’?
Агент Пинкертона• 24 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Кінець війни та перемога це у нашому випадку різні речі.
Лучше и не скажешь.
задумчивая мордочка• 24 октября 2025
Ответ дляА ось і я
Звичайно
позавчора кацапські кондоми розхерачили нам і тец і гес. не чекаємо вже ні світла ні тепла. добре що хоч канал рядом, то хоча б така вода буде.
СпайдерВумен• 24 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Навіть кінець війни це поняття дуже розмите в нашому випадку.
Вони від нас не відчепляться приблизно ніколи
На жаль, це буде як в Ізраїлі. Перманентна війна
Маска-0b9f• 24 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Потужный сказал,что перемога это Россия не выиграла,а Украина не проиграла.Понимайте как хотите.
А ось і я
• 24 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Нажаль ніяких, я ж написала, що просто понити
Але дуже хочеться вірити в краще
Я только за!• 24 октября 2025
Стесняюсь спросить - вы в 4 утра сели кофе пить? Потому что взрывы начались в 4.
А у вас они после кофе
КараПузовна• 24 октября 2025
Ответ дляСтефанія
В 2032 году.
Почему вдруг в 2032году это все закончится. Или правильнее спросить чем в 2032 году это все закончится?
Додаю напруги• 24 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
А у вас они после кофе
Я так само почитала і не зрозуміла.
Агент Пинкертона• 24 октября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Нет, в Каквизраиле не будет, просто потому, что мы не Израиль с его мировым лобби и хорошей армией. Ну и, про коррупцию вселенских масштабов в Украине, я просто промолчу.
Я только за!• 24 октября 2025
Ответ дляДодаю напруги
Я так само почитала і не зрозуміла.
А вы где?
Потому что я в Одессе с 4 утра не спала от взрывов. Звоню куме в Краматорск - а она уже тоже не спит - слушает грохот
СпайдерВумен• 24 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Ви взагалі не зрозуміли, що я хотіла сказати.
Ну ок.
А ось і я
• 24 октября 2025
Ответ дляСтефанія
В 2032 году.
В 23 чула таке, тоді думалось що такого не може бути, а зараз дивлячись на реалії ... але все одно, я так не хочу! Хочу тут і зараз ( і так ножкою топ)
задумчивая мордочка• 24 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
А у вас они после кофе
не у всех взрывы в 4 начались. украина большая.
язззззь!!!• 24 октября 2025
В 2022 г. Родственница сказала, что это минимум до 2027 г.
Только спорила с ней до хрипоты, казалось невероятным преувеличением, даже бредом, а сейчас рассматриваю это как сдержанно-оптимистмчный вариант.
Из Виа-гры• 24 октября 2025
Ответ дляА ось і я
Я просто понити...
Перемога? Мабуть ніколи. Хоча для мене перемога була б просто кінець війні на будь яких умовах. Зараз маньки набіжать розкажуть які ми незламні патріоти. А ради чого незламні? Я вчора спілкувалася з родичем, який помирає від онко. Кажу йому ще хто зна кому більше повезло тобі чи нам. Ми в повному звіздєце живем уже 6 років, ще з ковіду. І ще хто зна скільки житимемо. І чи доживемо до нормального життя невідомо. І чи потрібне таке життя, як зараз, взагалі? Цієї зими у більшості буде повна срака .... Світло, опалення, обстріли... І всі вже на стільки звикли що взагалі не колише.. мабуть на це й розраховано. Схожа на якийсь жахливий експеримент.
Агент Пинкертона• 24 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ух ты, потужно, да. А мне, вообще, интересно, в каком информационном вакууме жила и живёт Автор, если про все новости узнавала на Советчице?
Стефанія• 24 октября 2025
Ответ дляКараПузовна
Ничем хорошим ни для Украины, ни для параши, к сожалению.
Я только за!• 24 октября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
У тех, у кого они были в тот день - они начались в 4 утра.
Стефанія• 24 октября 2025
Ответ дляА ось і я
Так все так хотят.
Маска-0b9f• 24 октября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Как в Израиле не может быть.Их враг ни в какое сравнение не идёт по силе и мощи с нашим врагом.
Агент Пинкертона• 24 октября 2025
Ответ дляА ось і я
Але дуже хочеться вірити в краще
Верьте в действительность, адаптируйтесь к ней и принимайте её. И это, как бы так мягче сказать: краще не будет.