Скажіть будь ласка кому робили біопсію шийки матки ? Це дуже болить? До чого готуватись? Мене чекає це через 2 тижні
На кольпоскопіі якісь йод негативні ділянки, після лікування свічками пройшли , кольпоскопія була чиста, а от через 5 місяців знову появились, я не розумію що це за фігня
В кого було по біопсії все ок якщо кольпоскопія мала плями такі ?
Дякую ((((
Попа как у Кардашьян• 25 октября в 19:47
Вам следовало прямо спросить у врача- насколько повторное появление пятен опасно. Иначе, вы просто гадаете на кофейной гуще, спрашивая у чужих людей, как было у них
Леди_на_драндулете• 25 октября в 19:53
Як це на кольпоскопіі йод негативна ділянка і ви питаєте чи це боляче ?
Можливо вам робили цитологію ? Окрім реакції йодом, мали ще мазок взяти . Брали ?
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Це не боляче, будьте певні, взагалі не відчувала. Робили цю процедуру перед лікуванням ерозії шийки.
Трошки кровушки було, але взяття взагалі не відчувається. Головне розслабтеся і не нервуйте 👌🏼
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Питала
Чіткої відповіді не дала, а сказала що краще зробити біопсію і не гадати…
Ответ дляЖенщинас
Запалення є? Яка кількість лейкоцитів в мікроскопії? Є зппп?
Впл немає, зппп немає, лейкоцитів на все поле зору, постійне запалення
І мен цікаво що після свічок поліжинакс ті плями зникли
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мені ще не робили біопсію, а мають тільки, і питаюсь чи дуже боляче
Леди_на_драндулете• 25 октября в 20:00
Ответ дляОлена-677b
Якщо я не помиляюсь то кольпоскопію для цього і проводять , щоб виявити підозрілу ділянку та одразу взяти біопсію . Тому і перепитала в вас . Не хвилюйтесь , не боляче .
Шикаю і викаю• 25 октября в 20:03
Ответ дляОлена-677b
Боляче чи ні , робити треба. То як дівчата питають, а роди , то боляче? І що їм відповісти? Все одно доведеться це пройти
Женщинас• 25 октября в 20:17
Ответ дляОлена-677b
Оте постійне запалення і дає вам поганий пап тест та погану кольпоскопію. Здайте плр мазок, фемофлор та бак посів з антибіотикограмою. Якась інфекція дає вам постійне запалення.
Як у вас з циститом? Є скарги по сечовикусканню?
долой_лама• 25 октября в 20:23
Я кілька різних неприємних процедур пройшла з маткою і грудями, але біопсія саме ця на їх фоні якось загубилася, тож переживати нічого
Ответ дляЖенщинас
Плр я ще чекаю результати, попередні рази то був аскус
Знаєте, в мене кожного місяця свербіж пару днів перед місячними і після них, кожен раз ці симптоми. Ніхто з лікарів на це дуже увагу не звертає і не може допомогти
І плюс, якщо після лікування свічками був норм плр і ті плями зникли , то чи може це бути тим запаленням? Чи дисплазія також зникає після свічок ?
Женщинас• 25 октября в 22:08
Ответ дляОлена-677b
Дисплпзія не зникне від свічок, аскус у вас може показувати або постійний запальний процес, або видозмінені клітки. А до того був цервіцит?
По факту вам треба пролікувати того збудника який дає вам запалення та аскус. Бо діла не буде. Якраз якась зпсш ка дає вам свербіж. Шукайте толкового гінеколога
Ответ дляЖенщинас
З тими гінекологами проблема
Я вже в багатьох була і ніхто не хоче копати глибше і шукати від чого постійно все в лейкоцитах і запалення
Цервіцит ніколи не ставили мені, хіба що вульвовагініт онкогінеколог висунув як ідею
Женщинас• 25 октября в 22:26
Ответ дляОлена-677b
З тими гінекологами проблема
То ви ’перескочили’ від вульвовагініту аж до аскусу. Ви маєте сама затребувати у лікаря перелік аналізів який хочете здати раз лікарі пасивні. Почитайте про збудників постійного запального процесу і затребуйте такі аналізи