Эскиз бесконечности• 26 октября в 01:11

Я неліквід

Не пам´ятаю,коли останній раз була на побаченні, нормальні чоловіки зі мною не знайомляться, та вже й ніякі загалом, взагалі ніякої уваги від чоловіків на собі не відчуваю. А мені всього 32. Хтось дивується, чому я досі не заміжня, а хтось каже, що я страшна
Дайте подуться• 26 октября в 01:12
У вас були стосунки? Чому розійшлися?
Нетутешня• 26 октября в 01:12
Шо с макияжем маникюром одеждой?
автор Эскиз бесконечности • 26 октября в 01:14
Ответ дляДайте подуться
У вас були стосунки? Чому розійшлися?
Були, але нічого серйозного. Або з його сторони, або з моєї щось не клеїлось і так постійно. Потім просто все заглохло,взагалі ніякого особистого життя.
Нетутешня• 26 октября в 01:15
Знакомая есть - ходит а ля натюрель - полюби меня такой какая я есть. Офигенные ноги и блеклый фейс ещё и волос почти нет. Просто подчеркните достоинства и спрячьте недостатки
автор Эскиз бесконечности • 26 октября в 01:15
Ответ дляНетутешня
Шо с макияжем маникюром одеждой?
Немає нічого з цього, якщо чесно. Одяг просто зручний звичайний, бо вічно біжу кудись. А на макіяж і манікюр вже давно забила,бо що так що так мене не помічають.
Кусман Сиру• 26 октября в 01:18
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви сама себе не любите, тож хто Вас полюбе.
Змінюйтесь сама для себе, сподобайтесь спочатку собі.
Нетутешня• 26 октября в 01:18
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну поздравляю вас. Вы синий чулок. Меняйте себя
А_мій_самий_самий• 26 октября в 01:18
На сайті знайомств реєструйтеся, там пара знайдеться для кожного.
интайм_не_предлагать• 26 октября в 01:18
Ответ дляЭскиз бесконечности
ну так начните не забивать, а ухаживать за собой. наверное и депиляцию не делаете
Психологічка• 26 октября в 01:20
Ой, ну тут сейчас начнутся теории... А на деле никто точно не знает. Бывает, что ни маникюра, ни гламура, ни харизмы, ничего из вышеперечисленного, а мужики липнут и наоборот.
Танго утрьох• 26 октября в 01:21
Ответ дляА_мій_самий_самий
Там самооценка автора совсем рухнет
автор Эскиз бесконечности • 26 октября в 01:21
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну це гігієна, то вже занадто було б. З вусами не ходжу, якщо що)) Але так, ви праві....я давно забила на себе. Згадую , коли хлопець був, бігла купувати нову гарну білизну, з радістю на роботу їхала, і сама собі більше подобалась. Я себе сприймаю краще, коли зовні є підтвердження.
А_мій_самий_самий• 26 октября в 01:21
Ответ дляТанго утрьох
Там самооценка автора совсем рухнет
Чому, там різні люди сидять, шукайте людину свого рівня?!
Дона Ко Ко• 26 октября в 01:21
Полюбите себя, наряжйте. Нужно чтоб глаза горели и какая то радость от жизни, позитив. Солнечные и улыбчивые всех притягивают. Унылые и депрессивные, это как пример, нет. И ищите сама кого то, не ждите
интайм_не_предлагать• 26 октября в 01:22
Ответ дляЭскиз бесконечности
пока сами не начнете себя любить ничего не изменится. а вам всего лишь 32 года
автор Эскиз бесконечности • 26 октября в 01:23
Ответ дляПсихологічка
Додам ще й істеричний дурний характер,знаю таких. Не всі таке терплять, дехто потім тікає, але на гарне обличчя ведуться тільки так
автор Эскиз бесконечности • 26 октября в 01:24
Ответ дляТанго утрьох
Там самооценка автора совсем рухнет
Бувала там. Треба бути готовою гребти гівно лопатою, це важко морально
Танго утрьох• 26 октября в 01:26
Ответ дляЭскиз бесконечности
А, ну уже лучше. Я думала вы без опыта совсем
Тундиринда• 26 октября в 01:31
Ну і хто каже що ви страшна?!Просто цікаво хто таке може казати і що прямо в очі каже?))
куркулиха• 26 октября в 01:31
Если сайты знакомств не нравятся - тогда подумайте в какие круги общения вы могли бы попасть. Да хоть в спортивный зал на районе пойти. Там всегда ребята околачиваются. Ну и от вас многое зависит - не делать грустное недоступное лицо, немного улыбнуться кому-то, привет сказать.. способов много. Даже не знаю что вам еще подсказать.
куркулиха• 26 октября в 01:34
Тренируйтесь «на кошечках». Сначала просто с ребятами можно общаться, хоть с какими-то, просто с приятными вам. А там , может и уверенность ваша подрастет, сами дальше поймете что делать.
автор Эскиз бесконечности • 26 октября в 01:35
Ответ дляТундиринда
Перший хлопець колись кинув з фразою, що йому моє обличчя не подобається. А потім неодноразово чула, десь як між собою хлопці мене обговорювали, десь коли хтось просто від недостатнього виховання майже прямо говорив,не буду описувати. Та й загалом жінка розуміє, що вона гарна саме по увазі від чоловіків. У мене ще в юності хоч якось було, а років після 24 все, хіба якісь додіки алкашного виду намагались підкатувати
Дуже дуже вумна• 26 октября в 01:37
Ответ дляНетутешня
Шо с макияжем маникюром одеждой?
маникюр с ястребиными когтями мужчинами не приветствуется.
достаточно аккуратных, ухоженных ногтей.
ну и одета должна быть со вкусом, не вульгарная, не в леопёрдах.
Тундиринда• 26 октября в 01:40
Ответ дляЭскиз бесконечности
А ви не подумали про то що не всі всім подобатися можуть?!То шо ви чули від пари хлопців не означає що так і є. Я реально не один раз чула як чоловіки обговорювали жінок які є дійсними красунями і поливали їх брудом і повірте не тому що так воно є.
Шкідлива молекула• 26 октября в 02:03
Я собі колись вивела фомулу власних потреб, які хотіла б закрити, щоб почуватися на 100% задоволеною.

Спорт мінімальний, але регуляний, щоб давав задоволення, а не стрес;
Правильне здорове харчування, щоб я наїдалася, а не закидалася фаст фудом та цукерками;
Одяг зручний і ефектний, а головне різноманітний;
Взуття лише анатомічне і комфортне, тоді хоч кілометри на день ганяй - не втомлюєшся;
Подружки - щоб було з ким банально вийти на каву;
Психологи, коучі - вирішити питання комунікації, закрити непропрацьовані травми, зрозуміти себе та власні потреби;
Здоров´я - профілактика та своєчасне лікування;
Гарний дохід - постійне навчання, розвиток.

І я вам скажу, що коли починаєш всім цим займатися, в тебе по перше нема часу скиглити, по друге - и вже не вважає себе непотрібом, а по третє - формується нове коло оточення, якому ти точно цікава і хто цікавий тобі.
Не любовница• 26 октября в 02:09
Ви прикалуєтесь?
автор Эскиз бесконечности • 26 октября в 02:12
Ответ дляТундиринда
Дякую, дійсно щось в цьому є. Просто мені оце ’вона страшна, як крокодил’ резонує з моїм відчуттям себе.
Покорительная• 26 октября в 02:21
Ответ дляА_мій_самий_самий
Заросшего бородатого чувака?
автор Эскиз бесконечности • 26 октября в 02:23
Ответ дляНе любовница
Ви прикалуєтесь?
Ні, просто накрило, на фоні всього вилазить. Чому ви так подумали?
А_мій_самий_самий• 26 октября в 02:26
Ответ дляПокорительная
Заросшего бородатого чувака?
Ні, людину аналогічного соціального статусу, простого чоловіка без високих вимог, який хоче створити сім´ю.