Гомосноб• 27 октября 2025

Як ви відноситесь до бездітних жінок за 40?

Дую на вітер• 27 октября 2025
Пофигу, их личное дело
Безлім на все• 27 октября 2025
Ответ дляШукаю стакан
Меняйте круг общения, бо мамки вас затюкают. Мне 48, большая половина моих подруг без детей, у остальных дети уже взрослые и живут отдельно. Не помню чтоб мы когда-то общались про детей, это не наша тема. А с родственниками уже можно и самой разобраться. У вас есть муж, это главное
У меня круг общения большинство мамки) никто меня не трогает, причем три из них с тремя детьми, одна в 40+ третьего родила. Вот с ней один раз зашёл разговор, сказала, что уже не планирую рожать, она мне ну как это? Ответила четко: так, это моя жизнь и моё решение. Больше не было таких разговоров
ЖенаАйтишнеГа• 27 октября 2025
Молодцы.

У меня двое. И я всем говорю - зачем рожать? но вы меня не слушайте, потому что у меня сын и дочь.

А вообще реально нормально отношусь к тем, у кого нет детей. Строят карьеру, учатся, путешествуют, с личной жизнью все ок.
Я живу тоже хорошо, с отцом детей мы развелись. Но все равно у меня есть страх за детей, переживания. Я и себя должна держать в руках, и ответсвенна за них. А могла бы жить для себя
Молчалка• 27 октября 2025
У меня две сотрудницы по 40,одна замужем,с ней все хорошо,а другая не замужем и не была,все время повторяет что она выглядит на 17,ей по 100 раз в день мама названивает,она в общении ужасна и с ней тяжело.
Статус Ква• 27 октября 2025
Ответ дляШукаю трусики
99?🤡 це називається - проекція. Якщо в один потяг вже застрибнути, то може, і в інший заскочите - до психолога хорошого? Особливо, якщо у вас донька.
Это бесполезно. Мне тут запомнилась одна участница на сайте, она жаловалась, что ей очень не повезло с дочерью, она страдает от того, что дочке уже лет 20(точно не помню), а она уже называет себя асексуалом и сказала, что лучше бы с 12 лет носила стринги и интересовалась мужчинами, чем ТАКОЕ. Мне вот честно, плакать захотелось, это ж как девочке с мамкой не повезло... Я пыталась объяснить, но это бесполезно, это пропащие люди. А самое страшно, что они гробят своих детей и навязывают стереотипы своей напрочь больной головы.
Полтавська галушка• 27 октября 2025
Их дело и их жизнь!
Физрукая• 27 октября 2025
Ответ дляНаверняка
Поки молода так, а старість буде страшна.
яка страшна?) в мене у будинку живе бездітна жінка 90 років. Щось жодного разу не помітила щоб у неї була страшна сарість.
Ноу коммент• 27 октября 2025
В мене сестра не хоче і не народжує, їй скоро 35, щасливо одружена 9 років. Я ніколи її не питала чого не хочеш? То їх справа. І подруга є - були нюанси зі здоровʼям, еко не хотіла. Ніколи не спілкуємося про дітей, вона дуже цікава людина, має чудову карʼєру, з чоловіком ідилія.
Ноу коммент• 27 октября 2025
Ответ дляФизрукая
В мене теж сусіди були без дітей, обоє померли після 90, жили чудово. Якісь племінники час від часу приїжджали.
ЛісАпетная• 27 октября 2025
В мене є знайомі які хотіли і не могли завагітніти( вже всі завагітніли, хтось з допомогою еко) , є ті, кому не щастить з чоловіками і вони хочуть дітей, але це для них болюча тема і є ті, кому і так прекрасно жити.
До всіх в мене ставлення хороше, це їх життя. І дуже часто, воно складніше, ніж нам хотілось би.
Там все розмивчато• 27 октября 2025
Нікому нема діла до чужих дітей і їх кількості. Зараз всім все одно є діти в когось чи нема. Кожен вирішує це питання виключно для себе.
75В• 27 октября 2025
У меня три подруги бездетные. Жаль их потому что страдают. Одна вообще с 20 лет бредила семьёй и детьми
Поддакиваю иногДА• 27 октября 2025
Мені 47, є діти, бажані. У моїх трьох подруг 45+ дітей не має. Ми спілкуємося, разом вже багато років, ще з часів навчання в університеті. Гарні, розумні, веселі жінки. Є у шлюбі, є розлучена.
Все нормально між нами. Одна дітей дуже-дуже хотіла, але великі проблеми зі здоров´ям ( Племінники, похресники - завжди біля неї двіж.
А інші просто не хотіли. І чудово живуть.
Мені однаково, я ціную людину не за наявність дітей.
ЯспАкойнаЯ• 27 октября 2025
Ответ дляНаверняка
Я така, напевно обговорюють знайомі за спиною.
Оце ще робити нічого, тем для розмов вистачає, повірте. В моєму оточенні таких жінок більшість. Швидше я із своїми 2 дітьми не вписуюся. Добре, що вони в мене вже повнолітні і у мене немає потреби жалітися на безсонні ночі через дітей. А то б обговорювали як раз мене
ЯспАкойнаЯ• 27 октября 2025
Ответ дляНаверняка
Чому страшна? Взагалі не залежить. Он вчора провідала свекруху, іноді заходжу до неї, бо поруч живе. Бачу як вони із свекром здали, якщо вони зляжуть, я не знаю хто буде дивитися за ними. І у них 3 дітей. Мій чоловік воює, інший син зрідка дзвонить, дочка взагалі болт на них забила. І це всі живуть поруч. Моя бабуся жила в іншому місті, її найбільший страх був-це померти в квартирі і лежати там самій. Власне, приблизно так і сталося. Ніхто ні в чому не застрахований
Муркошечка• 27 октября 2025
Ответ дляГомосноб
Мені на днях буде 40, бездітна, в молодості дуже хотіла дітей, тепер ні, багато генетичних проблем і в мене, і в чоловіка, крім того я й так все на собі тягну, з дитиною б загнулася взагалі, ще й ця грьобана війна все перепаскудила
Чужим все одно, а от полруги і рідні вже так заї....ли, що словами не передати, через це спілкування з ними обмежила до вітання з НР і ДР
У всс какое-то быдло в друзьях чесслово. Мне 42, и мои близкие не интересуются такими вещами. Как-то говорила, что не хочу детей, этого хватило умным людям
Обнемашечка• 27 октября 2025
Почитала коментарі, в такий висновок - наявність чи відсутність дітей не робить людей щасливими, а нещасні люди злі...
Будьте добріші і кожен сам обирає собі свій шлях, колись комфортно з дітьми і це супер, комусь без, і це теж супер...це вибір кожного
Кнопус• 27 октября 2025
Ответ дляНаверняка
В чому страшна?
Хіба наявність дітей щось гарантує?
Бубль Гум)• 27 октября 2025
Я коли йду вулицею, то не знаю, хто має дітей, хто - ні, всі ми люди, тому до всіх ставлюся по-людськи
Файна_зупка• 27 октября 2025
Ответ дляНаверняка
Абсолютно нет.
Есть у меня такая коллега, ей 45, никто ничего не обговаривает.
Цибулька зла• 27 октября 2025
К бездетным - отлично. А вот к незамужним за 40 плохо. Почему то лезут к моему мужу
Ондатрова шуба• 27 октября 2025
Для меня это несчастные люди, мне их очень жалко. Ну, разумеется тех, кто хочет, но не может.
Раздражевская• 27 октября 2025
Мне все равно, сколько у них детей и почему. Особого отношения нет
Дона Ко Ко• 27 октября 2025
Ответ дляМолчалка
Потому и замуж не вышла
Сложный человек
Садоводница• 27 октября 2025
Співчуваю їм, але ніяк це не виражаю
asjaua• 27 октября 2025
Ответ дляНаверняка
На мій погляд страшніше коли діти по світу, а старі як неприкаяні лишаються самі з втомою від життя та тугою в очах. Я таких багато бачу бо працюю з людьми і вчора кільком таким переводила час на кнопкових телефонах. А те, що якісь люди свідомо обирають не народжувати, я вважаю прекрасним, тому що батьківство не всім потрібно, а ще поважаю тих, хто знає чого хоче і не піддається соціальному тиску.
Сиреневая цапля• 27 октября 2025
Нещодавно відпочивала з подругою, у якої немає дітей. Я вона і моя дитина. Зрозуміла що ми просто на не те що на різних планетах, на різних галактиках живем. І діти міняють мислення і віднодшення до життя дуже сильно. не знаю як пояснити.
Для себе зрозуміла, що хоч діти це в не моє (не дуже кайфую від батьківства) , але і без дитини вже жити б не змогла.
Бентливуман• 27 октября 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Жалію їх подумки. Бо 99% з них хотіли дітей, але з різних обставин не змогли. Я сама була такою, вскочила в останній вагон в 36.Їх відчуття я добре знаю.
😁😆😆
тогдалия• 27 октября 2025
По настроению, иногда думаю норм иногда, что они пустоцветы
Кавуся• 27 октября 2025
Ответ дляЗначит надо
Кошмар у многих это сознательный выбор. Материнство - это ноша
Да конечно сознательныц....Нем получается,вот и косят под сознательный выбор