IQ 80• 27 октября 2025

Брату кажуть потрібно оновити данні у ТЦК. Одного не випускають

Зараз він на роботі. Але злетіла бронь. Кажуть потрібно прийти та оновити власні данні, щоб отримати бронь знову. Один з його колег пійшов учора, досі не прийшов додому. Власне, я дуже переживаю, саме завдяки цьому інцеденту. Чому не випускають колегу його і нічого не кажуть родині? Існує страх за брата. А якщо і він піде і не повернеться?
П´яна вишня• 27 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А як він в армію потрапив з інвалідністю?
Добровольцем пішов у 2022 році
Рассказница• 27 октября 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Кто что терпит? Вам известно количество СЗЧ? Думаете, оно будет уменьшаться? Вся эта хрень рано или поздно посыпется.
Ключевой фактор «рано или поздно»
Рано - уже все, значит - поздно.
Но вы дальше можете мечтать. Это не вредно. Даже полезно.
П´яна вишня• 27 октября 2025
Ответ дляЛюблю джаз
А ще працівників освіти, енергетики,транспорту, зв´зку,медики та фармацевти, IT фахівці. Не дякуйте
Та у цих якраз і ´злітає’ бронь, коли план горить. Не дякуйте
Маска-0b9f• 27 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
У нас навіть не всі дні тижня прийомні, в середу немає прийому громадян.
А вот и работники ТЦК.В среду выходной и всем мужчинам можно ходить спокойно по улицам городов?
Рассказница• 27 октября 2025
Ответ дляМне без сахара
Коли вже почнуть мобілізувати войовничо налаштованих патріоток?
Спочатку «всепропальщіц» я так думаю треба.
Марс атакует• 27 октября 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Дивлюся, ви гарно розбираєтеся у розкладі тцк
І що тут такого? Нормально розбираюсь, бо брат записався на середу на сайті і прийшов поцілував замка. Запис є, а прийому нема.
Марс атакует• 27 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
У Вас не всі вдома?
Маска-0b9f• 27 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
Добровольцем пішов у 2022 році
Контракт підписав?
Редиска Я• 27 октября 2025
Ответ дляПосле 18
Девочки, а вы часто за коллег мужа переживаете так, что аж га форуме писать надо?
А вы прочитанное понять не в силах?
Рассказница• 27 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
Тс мені нема чого тріскати, тріскають тут боти і жона тилових щурів, випихаючи всіх замість свого тилового кнура
Навіть якщо і тиловий з вашого слова «кнур», то все ж більше робить, чим ваш, який лиш на балкон покурить виходить.
Редиска Я• 27 октября 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Бо тоді історія для теми не складеться, хоча ТЦК відношення до бронювання немає ніякого
Та да. Тцк прям вообще нигде не при делах.
Маска-0b9f• 27 октября 2025
Ответ дляРассказница
Вмсепропальщиц и ждуних можно выпустить из страны вместе с их мужчинами ухилянтами.И тогда в Украине останутся одни патриоты и никто уже не будет им мешать дать жару русне.
ФФФФристайла• 27 октября 2025
шансы не выйти из ТЦК равны 100%
Рассказница• 27 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Я согласна на все 110%. Только не в Германию или загнивающий запад, а ДНР/ЛНР, рашастан. Хочу, чтобы там для вас всегда были открыти двери.
Маска-0b9f• 27 октября 2025
Ответ дляРассказница
Да хоть и туда.Оттуда есть свободный выезд
П´яна вишня• 27 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Контракт підписав?
Ну а як інакше?
ФФФФристайла• 27 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
тыл тылу рознь, если Вы не в курсе.
насколько я понимаю, то полно, как вы пишете ’тыловых крыс’, которые находятся на ЛБЗ и занимаются логистикой, поставками продовольствия, транспорта и прочее. Без этих тыловых ’крыс’ невозможна работа на 0
Рассказница• 27 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Вот вы и спалились Все же не хотите там жить, «выезд» вам нужен.
Э нет, дурачков мало. Выехали живите с путькой
Розумна Губка• 27 октября 2025
Ответ дляПосле 18
Читать не умеете ?
П´яна вишня• 27 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Та вона якраз із них, рване першою, ще й відвертих всепропальщиць затопче))) особливо коли замаячить перспектива її типовому щуру піти туди, куди інших посилав він і його жона
Маска-0b9f• 27 октября 2025
Ответ дляРассказница
Это уже не ваше дело с кем нам жить.
П´яна вишня• 27 октября 2025
Ответ дляФФФФристайла
тыл тылу рознь, если Вы не в курсе.
Погано понімаєте. Якраз перелічені Вами і йдуть і розхід, коли у тцкунів горить план. Ба більше, ні вони самі, ні їх рідні , так само як і добровольці чи їх рідні, нікого не обливають ухилянтами і не посилають замість себе
Розумна Губка• 27 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
Именно так, снимают сейчас массово брони и заманивают обновить данные в тцк, хотя по правилам это делается в резерве. Не могут наловить на улицах нужное по плану количество и приходится изощряться вот такими способами, чтоб самим на фронт не поехать
Розумна Губка• 27 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
тцк сейчас 24/7 работают, особенно на отлов
П´яна вишня• 27 октября 2025
Ответ дляРозумна Губка
+1, ось наочний приклад, як тцкуни міняють дані
Учителя тернопільської школи мобілізували без ВЛК і попри чинну відстрочку https://share.google/0c3dZWPNVvlQ3mFi2
Куратор дебошей• 27 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Автор,вот что нашла на фб. Как раз по вашей теме
https://www.facebook.com/share/v/19J9r4GBtS/
І що корисного вона там розказала? ´Подбайте про себе завчасно´ і все. А це як, де алгоритм цього ´завчасно´? Це вона так натякає про її платні адвокатські консультації?
Мне без сахара• 27 октября 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Це означає, що кожні 3 або 6 місяців багатодітний має приносити довідку, і бронь продовжують, якщо він не вчасно приніс довідку або який ’збій’ в роботі ’резерва’, галочка що чоловік багатодітний і в нього є бронь злітає, і його мобілізують. А потім вже дуже важко та довго ’списатись’.
Яке ’приносити довідку’ якщо відстрочка для багатодітних автоматично поновлюється в резерві?
Мне без сахара• 27 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
А став ’у розшуку, не оновлено дані’, типу, ’нема’ якогось там ще одного папірчика
Ок, у розшуку, але відстрочка ж таки є. Мобілізувати не можуть, максимум штраф
Розумна Губка• 27 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
Мало того, у человека бронь, они останавливают на улице и говорят, что в розыске, в эту же минуту снимая ему бронь.
Если кто-то ещё не понял, то происходит геноцид и пока они не перебьют нужное им количество мужчин, не остановятся. Дальше издадут бандитскую постанову вламываться в жилье, потому-что на улицах уже не получается план выполнить.
Кто-то скажет незаконно? А границы закрытые преступной постановой, что противоречит конституции, это законно ? Закон давно не действует в этой стране, с тех пор как конституцию отменили. А люди никак не очнутся от морока
Розумна Губка• 27 октября 2025
Ответ дляМне без сахара
Вы прикалываетесь?