IQ 80• 27 октября 2025

Брату кажуть потрібно оновити данні у ТЦК. Одного не випускають

Зараз він на роботі. Але злетіла бронь. Кажуть потрібно прийти та оновити власні данні, щоб отримати бронь знову. Один з його колег пійшов учора, досі не прийшов додому. Власне, я дуже переживаю, саме завдяки цьому інцеденту. Чому не випускають колегу його і нічого не кажуть родині? Існує страх за брата. А якщо і він піде і не повернеться?
Люблю_смаколики• 27 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
І що тут такого? Нормально розбираюсь, бо брат записався на середу на сайті і прийшов поцілував замка. Запис є, а прийому нема.
Я думала бо ви там працюєте)
Люблю_смаколики• 27 октября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
То мабудь давно було. Зараз не пускають навіть адвокатів
Ні, це у Луцьку було, може тижня 3 назад
Редиска Я• 27 октября 2025
Ответ дляРассказница
А шо, тебя думаешь, защищаю?
А она просила ее защищать?
Люблю джаз• 27 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
Та у цих якраз і ´злітає’ бронь, коли план горить. Не дякуйте
У вашій уяві злітають, в реалі особисто я не зустрічала таких, вчителі-чоловіки в школі як працювали так і працюють.
Редиска Я• 27 октября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Спокійно ходити всім в середу не вийде.
Але це означає, що пропавший колега у тцк у неділю поїхати не міг, бо в кабінеті нема працівника, який вправі надати консультацію і прийняти документи. У будь-який час приймають лише добровольців з речами. Куди він поїхав у неділю???
Так все пойманные - потенциальные добровольцы. Разве есть ’принудительно мобилизованные’?
Марс атакует• 27 октября 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Я думала бо ви там працюєте)
Не приведи Боже)
П´яна вишня• 27 октября 2025
Ответ дляМне без сахара
Ок, у розшуку, але відстрочка ж таки є. Мобілізувати не можуть, максимум штраф
ото наївна)))) там вище дала посилання, як ’не можуть’
П´яна вишня• 27 октября 2025
Ответ дляФФФФристайла
Какое отношение тцк имеет к тем, кто является, как вы пишите ’тыловой крысой’.
Я что то не правильно поняла?
Или Вы про переводы?
Пряме, вони ними і є
П´яна вишня• 27 октября 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Удалено администрацией...
df364tye3• 27 октября 2025
забавно , слетела ,,,
,,,как с белых яблонь дым,,,
Рассказница• 27 октября 2025
Ответ дляРедиска Я
А она просила ее защищать?
А чего она постоянно здесь пишет, ой ракеты, ой света нет. Дайте то, дайте се.
Свет есть, шахед не прилетел еще, значит пользуется защитой. И не выделывайтесь.
Крихітка на всі• 27 октября 2025
хотите брата потерять , не верьте этим уродам для них кажд человек мясо , проданное за деньги , мы в рабстве теперь мы современные рабы евросоюзов за которых платят зеленым , а Украина для них колония рабов , это все будет продолжаться мужчин много еще можно их продавать на мясо годами , потом мальчики молодые подрастут их тоже так же само будут продавать чтоб воевали с кацапней и получать за них кровавые миллиарды все поставлено на поток , потом и до тцкак очередь дойдет когда все закончатся даже у кого отсрочка и бронь их тоже продадут на последок фондерляйнам , макронам и чарлзам , даже если будет залужный он такой же самый из слуг народа , помните конец фильма там нет людей никого нет только неизбранный президент который всех угробил
Люблю джаз• 27 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
Удалено администрацией...
Ну і що , в Україні тисячі шкіл в яких викладають тисячі вчителів, а бути хамкою як мінімум ознака бидла.
Маска-0b9f• 27 октября 2025
Ответ дляРассказница
Будем вместе в одной лодке, ой а шо там у россиян, мопеды уже? Будем вместе с вами на мопеде на Берлин, юхууу.
Я в вашу лодку не садилась,поэтому юхухайте без меня.
100%• 27 октября 2025
Ну піде служити. Він же чоловік, в чому проблема?
Качка в тапцях• 27 октября 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3777545

Вчерашняя тема похожая.Никуда не идти и сидеть дома пока не будет брони !!
Борщик• 27 октября 2025
Ответ дляПосле 18
В воскресенье пошел
Що Ви регочете?
Живу поруч біля клініки куди звозять бусами на комісію. Туди везуть нещасних чоловіків цілодобово і без вихідних.
Іще тцкуни приїжджають до цієї клініки на теслах та інших дорогих автівках.
Нафаня Маня• 27 октября 2025
Ответ дляДивне створіння
А почему он не может обновить через Резерв?
У адвоката права есть об этом. У адвоката Марченко Полины есть об этом, и много практических случаев обращений на консультацию.
Не могут обновить, якобы какая-то ошибка в резерве.
Или в последний рабочий день приходит человек за расчетом и тут же у него пропадает бронь, а тцк уже ждут прямо под зданием. И людей, которые еще даже повестку не получали, загребают прямо с рабочего места.
Дивне створіння• 27 октября 2025
Ответ дляНафаня Маня
Кошмар .
Админко• 27 октября 2025
Доброе утро, Вы спали? В смысле ’чому’?
Люблю_смаколики• 27 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Не приведи Боже)
Отож тому так і прокоментувала
П´яна вишня• 27 октября 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Ви похвально самокритична, аж нажалілись, аби вашому хамству не муляла правда тому тримайте свої ознаки при собі, приємного апетиту
Админко• 27 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
У багатодітних не бронь,а відстрочка. І не злітає вона.Відстрочка багатодітним продовжується автоматично
Ага, расскажите
Марс атакует• 27 октября 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Це означає, що кожні 3 або 6 місяців багатодітний має приносити довідку, і бронь продовжують, якщо він не вчасно приніс довідку або який ’збій’ в роботі ’резерва’, галочка що чоловік багатодітний і в нього є бронь злітає, і його мобілізують. А потім вже дуже важко та довго ’списатись’.
У нас в місті кожні 2 місяці. Брат ходить раз на місяць до тцк, один раз подати на подовження, другий забрати код. Уже замахали.
Люблю джаз• 27 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
Навіщо жалітися? Своїми коментарями ви характеризуєте тільки себе як не виховану людину, нажаль в суспільсві таких багато.
Я б такое не носила, но продаю• 27 октября 2025
Ответ дляСіточка
А если без оснований, то сейчас выход из ТЦК 100 тыс грн. Это прямым текстом озвучивают. И до следующего патруля людоловов.
Откуда ценник, они с сума посходили
В танке• 27 октября 2025
Коллега уже на подвале тцк и влк прошел,телефон забрали.
Советничаю тут• 27 октября 2025
Ответ дляРассказница
Ключевой фактор «рано или поздно»
Рано - уже все, значит - поздно.
Но вы дальше можете мечтать. Это не вредно. Даже полезно.
Мечтайте вы, мне всё равно, я просто констатирую факт.
В танке• 27 октября 2025
Ответ дляКлептоманка
Ну от запхали чоловіка в бус у неділю? То куди його везуть?. Чи до понеділка 8ми годин там возють
завезут на подвал тцк,а потом будет все остальное.
Сіточка• 27 октября 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Откуда ценник, они с сума посходили
Нет, они примерно знают кредитные лимиты на картах. Хочешь выйти - быстро бери кредит 🤷‍♀️