Птица Говоруша• 27 октября 2025
освіжувач повітря
Порадьте освіжувач повітря з сильним активним запахом, так шоб вдихнув і воно прям носа пробивало, шоб аж сльози з очей) Бо походила по магазинам, то всі такі ніжні, піони, ромашки, морські бризи. Тьху карочє.)
ПС -не важкі, не приторні не солодкі.
младокошкина• 27 октября 2025
Автор явно интересуется не освежителем, а бдсм. И нос пробило, и слезы из глаз
Птица Говоруша
• 27 октября 2025
Може якийсь гранат чи вишня концетрована? активний апельсин?
Nathalie27• 27 октября 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Так, не відхиляємось від теми. Давайте про освіжувачі)
Якщо вже по темі, то найкраще освіжає відкрите вікно. Пшикалки і пахучки всього лиш маскують неприємний запах до моменту його вивітрення. А ще можуть викликати алергію, дерматити та інші неприємні болячки.
Ну і запит у Вас дуже дивний: щоб ніс пробивало і сльози з очей.
Птица Говоруша
• 27 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Мені не для мети свіження. Я хочу перевірити звідки мені сквозняк надуває. В одному приміщенні побризкати, а в іншому понюхати чи проходить звідти повітря. Коли освіжувач легкий то він розсіюється і нечутний. Треба шось концетроване.
Луноходик_Ик• 27 октября 2025
Ось. Не те щоб освіжувач, це дезінфектор. Ним тре набризкати і провітрювати. В нас квартира після бабусі стояла 3 роки зачинена, то справився з запахом затхлості.
Птица Говоруша
• 27 октября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Вишня, даже перебила запах прокуренного балкона
яка конкретно вишня? бо у різних виробників різні вишні)
Птица Говоруша
• 27 октября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
мені треба шоб інтенсивний запах був
ЛюблюДевчонок• 27 октября 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Я шо помню яка? Якась
Луноходик_Ик• 27 октября 2025
Ответ дляПтица Говоруша
мені треба шоб інтенсивний запах був
Тут запах очі виїдає. Розпиляємо, ставимо на провітрювання і виходимо
Птица Говоруша
• 27 октября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Дякую. Подивлюся.
Хата на мати• 27 октября 2025
Ответ дляПтица Говоруша
спробуйте з цих. Дуже економний, ціна смішна. Доволі стійкий. Правда я брала ваніль, хоч і не люблю солодкі, але мені сподобався.
Хата на мати• 27 октября 2025
Вишню ось такий брала в Варусі, він класний. Немає отого дешевого і жахливого, важкого залишку після вивітрювання.
Птица Говоруша
• 27 октября 2025
Ответ дляХата на мати
Він інтесивний чи такий легенький?
Хата на мати• 27 октября 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Він інтесивний чи такий легенький?
Інтенсивний, але не важкий