Тихомандражная• 27 октября 2025

Отакої. Втеча бортів стратегічної/тактичної авіації з московських аеродромів — 2

Втеча бортів стратегічної/тактичної авіації з московських аеродромів — 2 серія.
Вибухи лунають на підступах до москви просто зараз і це другий день поспіль.

В ролях:
⚠️ українські дрони, які бомблять;
⚠️⚠️ російські корита, які рятують своє нікчемне існування тікаючи з ае «Кубинка» та «Жуковський».

Росіянє, ви теж не сидіть склавши руки — рийте укриття.
Kidstaff Bot• 27 октября 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Incol• 27 октября 2025
Такі новини звісно не можуть не радувати, але сьогодні в новинах представник наших військових сказав, що у Москви саме сильне кільце ПВО і нажаль шансів його прорвати фактично немає, тільки кошмарити аеропорти, типу Жуковського і всих, які до кільця.
Karina_B• 27 октября 2025
Всегда возникает вопрос. Что должно быть в голове у женщины, чтобы создавать такие темы? Про авиацию какую-то и т.п.
чаревна• 27 октября 2025
Ответ дляАнонім Перший
Маня - це тригер місцевих кацапок і ждуніх, всі, хто криво пише про кацапів, стають Манями
Мне тоже нравится как она их валит
Манула• 28 октября 2025
Зараз туші активно передислокувуються до енгельсу та оленів з далекого сходу, причина і наслідки напевно зрозумілі всім ... Але можна і далі собі радіти зі стартпоста теми ...
Манула• 28 октября 2025
Ну і які там результати нічної атаки? Співмірні?