Советчица Года• 28 октября в 10:24

Принтер в садочок, хто купляв?

Привіт! Виникло питання, можливо хтось має досвід і порадить, щось. У садочку дитячому вихователі попросили придбати принтер для групи, щоб друкувати матеріали. Норм принтер коштує біля 10 тис. Це і задорого, деякі батьки не здають взагалі, а ті що здають, бубнять що багато. Із старшою дитиною ніякі принтері не купляли. Ваша думка із сторони, хочеться почути.
Ждушечка• 28 октября в 11:17
Ми давно закінчили садочок, я просто не в курсі це давно так? Меблі, газонокосарки для теріторії, плити та посуд на кухню - це все теж вже батьки купляють?
Як міряти?• 28 октября в 11:17
Ответ дляПоліцейський патруль
А чому це батьківський комітет вам щось купляв, якщо ви за те, що все має бути державний і безкоштовним??? Чи коли купляють вам- ви раді і двома руками За, а коли купити принтер своїм дітей, де інший вихователь, то там все це має бути зроблено за держ кошт
Ще раз, читайте уважно. В мене дитина ходила до садочку, здавались фонди групи. Вихователі в цьому садочку також постійно щось ’просили’ крім фондів, потім це все винесли просто, навіть стільчики, які купили замість зламаних, килимки теж зникли, бо після нас в цю групу знов збирали на килимок у роздягальні та на пилосос, щоб тихо прибирати поки малюки будуть спати. Це все толерувалось керівництвом садочку.
І є інший садок, в якому інші правила, бо завідуюча це не підтримує, і вихователі адекватні. Там чомусь не потрібні принтери, офісні оргайнзери дорогі. Батьки закривали лише поточні потреби
Просто звязда• 28 октября в 11:19
Автор - это наеб
Просто звязда• 28 октября в 11:22
Скорее всего принтер уже есть тк 10 тыс странная цена.
У нас так на ковер собирали.
С группы на окончание попросили новый ковер. Родители сдали.
Осенью на новвй ковер собрали у новой группы и дали им этот (подаоенный уходящей группой)
Просто звязда• 28 октября в 11:30
Ответ дляСоветчица Года
Хто це має робити? Я чесно не розумію. Від вихователів постійні прохання, щось та купити, бо нема нічого.
Міняти группу або садок.
У нас була одна жінка яка позіціонувала себе як дуууже закредитовану і білно і тихо ні на що не здавала. Їй пробочали хоч і шушукались.
Я пару разів конфліктувала - то мою дитину почали ложити спати під вікно взимку... Вона почала постійео боліти. Розмова з нянею відкрили все. Та попросила не скаржитися завідуючій бо переведуть у ясла (так наказували). Вона переложила дитину до сиіне де не було протягів.
Алеж бачите як вони можутб робити?
Просто звязда• 28 октября в 11:31
Ответ дляГалябалована
нах принтер, вас выгонят из садика? нет.
Дитину починають гнобити втиху.
В мене таке було але за інше
Просто звязда• 28 октября в 11:34
Ответ дляПоліцейський патруль
Ваш вихователь гарна людина. Дбає про розвиток ваших дітей. Може просто дати кубики і нехай сидять ті діти з ранку до вечора. А вихователь проявляє ініціативу. Хоче вкладати знання і навички в ваших дітей. Те, чим ви батьки, не займаєтесь. Але і знов все не так. Чи хто має принести принтер в садок і регулярно його заправляти? Беріть і займайтеся цим питанням через місто. Якщо є багато часу, звʼязків і бажання.
Вам треба зрозуміти, що принтер потрібен не для вихователя, а саме для ваших дітей. Не хочете, то так і скажіть вихователю «нас влаштують кубики з ранку до ночі». І питання буде закрито
У завідуючій прінтера нема?
Або батьківській комвтет не в змозі зробити це на місяц веперед?

Ви краще розкажить відверто яку схему подвійного отримання коштів це скриває.
Таку схему крутять багато директорів та завідучих. Ще фірми під це знаходять.
Просто звязда• 28 октября в 11:37
Ответ дляandrey_spec
Струйні принтери без внутрішньої СБПЧ - це тупо гроші на вітер. А Кенон з СБПЧ коштує 7-8к. Та й взагалі, якщо хтось думає, що буде на кольоровому принтері картинки друкувати, то ви помиляєтесь, бо розоритесь.
Ой ну не надо.
Прекрасно все заправляеться.
И фирм-заправщиков пруд пруди.
Карту открыли и вперел
120 грн раз в полгода у меня лазерник самсунг
Просто звязда• 28 октября в 11:38
Ответ дляПоліцейський патруль
Навіть розмальовка набагато цікавіша за піст й аркуш. А це вже 20-30 друкованих сторінок для групи. Тільки нетреба казати, що дітям краще пусті папірці. Це ж маячня
Хай кожна мама принесе ту розмальрвку
Просто звязда• 28 октября в 11:39
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви вихователька чі завідуюча з садика автора?
автор Советчица Года • 28 октября в 11:43
Ответ дляMs. Откровенность
Вы про принтер? Да, так и будет. Купили в сад и забудьте про него. Кто- то из работников домой потом утащил и начнется по новой. А сдайте туда, а сдайте сюда
Так воно і є, вихователі не перший рік працюють, кожні 3 роки нова група і нові нам потрібно
Ms. Откровенность• 28 октября в 11:49
Ответ дляСоветчица Года
Вот куда деваются предыдущие покупки? По домом растянули и давай по новой собирать с родителей
Блондинка в Законе• 28 октября в 11:51
Ответ дляПросто звязда
Міняти группу або садок.
Алеж бачите як вони можутб робити?
Из какой группы в ясли ?
Просто звязда• 28 октября в 11:51
Ответ дляСоветчица Года
Сейчас еще кидают приглашеннвх англичанок.
Заведующая зовет студенток иняза детя в сад преподавать с почасовойоплатоц.
И естественно с родителей собирает.
Через месяц выгоняет студенток и деньги оставляет себе.
У ребенка в унике одногрупницы так даром поработали.
Просто звязда• 28 октября в 11:55
Ответ дляMs. Откровенность
Да или перепродают.
Причем с новой группы тожк на это собирают.
Весной с одних собрали, осенью со следующих
Чеки не всегда смотрят да найти что то подобное несложно

Вообще ковры, оргтехника и перестилка линолеума в классах - просто рай для доп заработка директоров школ и заведующих.
У нас в школе еще и с покупки униформы зарабатывают
Учителей напрмер еагибают что б все в классе сдали ....
Просто звязда• 28 октября в 11:57
Ответ дляБлондинка в Законе
Из какой группы в ясли ?
Няню или воспитательницу заведующая в наказание за что то переводит в ясли. Это плохая работа в яслях, хуже чем в обычной группе с 3х летками. Там же попы мыты надо, понимаете?
Потішаюся• 28 октября в 12:04
Окрім самого принтеру ви будете ще регулярно купувати фарбу для заправки картриджів та папір/фотопапір.
У вашій групі має бути батьківська каса, куди регулярно здають кошти і з цих коштів виділяти гроші на обслуговування.
Врахуйте і це також.
Потішаюся• 28 октября в 12:08
Ответ дляЖдушечка
Моя дитина вісім років тому ходила у один садок, в якому не було сучасних туалетів (були дірки в підлозі). І, уявіть, це питання мали вирішувати батьки, включаючи заміну труб під сучасні унітази.
Ми пішли з того садка по іншим причинам і я не здавала, але була мʼяко кажучи здивована, що про ці побори знало не те щоб керівництво садку, а й департамент освіти. Вони відповідали, що коштів немає і якщо хочете комфорту для своїх дітей - робіть це самостійно.
А у інших групах дійсно здали і зробили за кошт батьків.
LediBlac• 28 октября в 12:09
Ответ дляКрем для арбуза
Я бы поговорила с директором, пусть и другие группы скинуться. Не думаю что у кого либо есть цветной принтер от государства
А потом будет ежемесячная статья расходов на обслуживание принтера и заправку картриджа.
Потішаюся• 28 октября в 12:09
Ответ дляПросто звязда
У нас так на ковер собирали.
Це стандартна «схема» у багатьох садках і навіть школах
LediBlac• 28 октября в 12:11
Ответ дляВесела пiсенька
Canon PIXMA у меня дома был. Цена вопроса - 2к, отработал кучу лет, еще до сих пор включается, но картриджи высохли, тк никто не печатал. Печатать надо или выпендриваться в том садике?
Кто за теми головками следить будет? Ровно до первого высыхания картриджей. У меня такой гробик стоит, хоть и старалась , как рекомендовали, хоть 10 листов в нелелю печатать, всё равно полетел...а менять головки - дешевле новый купить
Просто звязда• 28 октября в 12:12
Ответ дляLediBlac
И садик в доле с фотомайстернею.
Вы реально думаете детям дадут ФОТОБУМАГУ. Это вредно.
Кстати вполне возможно такое.
Директирса школы моего ребенка имела так же онлайн магазин техники и турагентство (поездки школьников ага) А потом еще и кафе появилось где праздновали выпускные
автор Советчица Года • 28 октября в 12:14
Ответ дляПросто звязда
Да или перепродают.

Вихователі просять вже принтер їм принести, це батькам самим ще його купити,
Просто звязда• 28 октября в 12:17
Ответ дляСоветчица Года
Б/У
Почему они просят ОПРЕДЕЛЕННую модель?
Не лазерник?
Там явно идея заработка и коллаборации еще с кем то.
Напрмер альбомы выпускные делатб вам будкт по 700 грн
НА ВАШЕМ ЖЕ ПРИНТЕРЕ.

Не забывацте что садики очень общаюсться с фотомастерами.
ЯяяКакаджамбо• 28 октября в 12:29
Котрі не здають- молодці. А які здають, тупі лохи і бидло.
Лгин• 28 октября в 13:17
Ответ дляЛюблю кетчуп
Тоесть дети ещё совсем маленькие ?
Накуя им принтер? Они студенты ?
Пусть учат животных, цвета, предметы по карточках, книги есть

Сколько он с той бумажкой просидит? 3 минуты ? Я в шоке с запросов
А как мы выросли без принтеров ?
МЫ без много чего росли. Но не потому что это не было нам нужно, а потому что этого просто не было. Перестаньте использовать эту отговорку.
andrey_spec• 28 октября в 13:46
Ответ дляПросто звязда
Ой ну не надо.
Прекрасно все заправляеться.
И фирм-заправщиков пруд пруди.
Карту открыли и вперел
Не вміємо читати, не вміємо зрозуміло писати. Не розуміємо, що витрати тонера рахуються сторінками, а не місяцями. Не хочемо розуміти, що за ціну в 120 грн вже мало де заправлять. Але ж звязда. Типовий КС.
Крем для арбуза• 28 октября в 13:47
Ответ дляLediBlac
Ну так это же для ребенка распечатки, с черно белыми картинками не интересно