Чучело-Мяучело• 28 октября в 14:05
Риніт у дитини
Дитина вже пятий раз хворіє за осінь, і майже постійно соплі , педіатр дала направлення до алерголога, говорить алегія скоріш за впе, дуже рекомендувала конкретного,каже краще почекати, але до нього запис аж в січні, в іншого є віконце в цьому місяці, то чи є сенс чекати, і хворіти всю зиму, чи все таки вже сходити до іншого. Клініка одна і та ж
Чучело-Мяучело
• 28 октября в 14:07
Ответ длякурасаны
Давайте антигістамінне і побачите, алегічний то риніт чи ні .
Вже давала 10 днів, то пройшло, потім три дні не давала, на четвертий знову соплі, педіатр знову призначила антигістаине на 7 днів та дала направлення до алерголога
курасаны• 28 октября в 14:11
Ответ дляЧучело-Мяучело
А що зробить алерголог? Ми ходили у 4 роки до алерголога, бо теж постійні соплі були, нічого вона не знайшла. Поки аж не потрапили до нормального лора,який призначив Назонекс для приглушення
аденоїдів, на ньому і виїхали без видалення.
Чучело-Мяучело
• 28 октября в 14:12
Ответ длякурасаны
Ну пробы возьмет, я не знаю что они там еще делают, сама не обащалась никогда, к лору направление тоже есть, но в первую очередь хочу к алергологу
Фиона Шрековна• 28 октября в 14:13
Хороший лор по цвету слизистой тоже может определить.
Здайте назоцитограмму, иммуноглобулин е, хоть с чем-то идти к тому аллергологу.
Чучело-Мяучело
• 28 октября в 14:14
Ответ дляФиона Шрековна
Ну я так думаю, что это аллерголог должен сказать , что сдавать
Фиона Шрековна• 28 октября в 14:14
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ну покажет аллергию на пылевого клеща, назначат асит, а там может вообще глисты вызывают перекрестную реакцию. Аллерголог тоже не панацея.
Чучело-Мяучело
• 28 октября в 14:15
Ответ дляФиона Шрековна
Ну я ж и хочу чтобы что-то назначил, вопрос был в том идти сейчас или стоит подождать
курасаны• 28 октября в 14:16
Ответ дляЧучело-Мяучело
Иммуноглобулин Е точно нужно, нас после этого анализа педиатр и отправила к аллергологу.
Фиона Шрековна• 28 октября в 14:16
Ответ дляЧучело-Мяучело
Сейчас идите, найдите вообще другого.
Скажу, что мнение нескольких тоже полезно.
курасаны• 28 октября в 14:17
Ответ дляФиона Шрековна
Да, нам кровь на все виды глистов аллерголог назначала. Ничего не нашли.
Ответ дляЧучело-Мяучело
Вы здали аналіз ? Чого гадать. Я розумію що без алерголога в в дєбрі залізти не зможете. Але є ig E. Він неуточнено просто скаже да/ні.
Дозвольте поцікавитися який у дитини вік?
Ответ длякурасаны
Да. Назонекс/флікс
Флікс місяць!
Бо є у мене мами…пшикають 4 деі і до побачення. А потім дивуються. Соалі круглий рік, аденоїди хірургія. Мрак.
Флікс місяць!
Чучело-Мяучело
• 29 октября в 08:15
Ответ дляTeonaa
2,6 г