Прилипало• 28 октября в 21:36

Болит кишечник

Ем что попало, последние дни много мучного, живот болит, распирает
Поможет Креон? Может поголодать пару дней? Или наоборот овощей поесть?
Хомо_сапиенс• 28 октября в 21:37
Креон вроде как для поджелудочной больше. И принимают его во время еды.
tereska• 28 октября в 21:40
Може це повітря в кишківнику, тому і болить?
Морковку дай• 28 октября в 21:45
Если болит, попейте пару недель омез, утром на тощак.
Сосиска_Втесте• 28 октября в 21:56
То на кефірчик сідайте і пройде
Сосиска_Втесте• 28 октября в 21:59
Ответ дляtereska
У вас є досвід як з цим боротися ? В мене якраз варіант харчування/нерви і страшне здуття. Таблетки були усякі, лікарі призначали. Але не допомагають. Панкреатин, Омез щось для жовчного і дієта строга. І може через місяць попустить. А так задовблася(
Женя• 28 октября в 21:59
Ромашково_календуловий чай робить чудеса
Додаю напруги• 28 октября в 22:07
Ответ дляСосиска_Втесте
У меня сейчас тоже самое(
Господи, каждое утро просыпаюсь и молю чтобы день был без вздутия 😰 как я устала((
Куча таблеток, детская диета ( по рекомендации врача)
И все равно…
Сосиска_Втесте• 28 октября в 22:13
Ответ дляДодаю напруги
У меня сейчас тоже самое(
И все равно…
Те саме(, в мене і ад були тіки додали головні болі. Лікарі тикають як пальцем в небо, давайте спробуємо, а воно до одного ісця
І що дивно часто жирні магазині торти нічого не визивають
А причину не знайшла..
tereska• 28 октября в 22:39
Ответ дляСосиска_Втесте
Починайте контролювати харчування, приберіть усі газоутворюючі продукти (капуста в сирому виді, квасоля, горох, перець, гарбуз), їсти більше круп, овочі печені усілякі, самі робіть йогурти.
Ну в вправи, щоб повітря виходило.
Мені навіть еспумізан не допомагав, поки не налагодила харчування, бо полюбляла усе абсолютно.
Пийте на ніч чай с ромашкою, фенхелем та мʼятою.
Додаю напруги• 28 октября в 22:40
Ответ дляСосиска_Втесте
А причину не знайшла..
Я тоже причину не нашла((
А работа у меня физическая.
Как вздует…как жаба хожу
Как я устала от этого((
Мама Карло• 28 октября в 22:42
Ответ дляДодаю напруги
Я тоже причину не нашла((
А работа у меня физическая.
Как вздует…как жаба хожу
Как я устала от этого((
Хлеб, макароны, выпечку исключите. В есто хлеба, если очень хочется - сухарик. И жареного поменьше
tereska• 28 октября в 22:42
Дівчата, уважно слухайте свій організм, бо надмірне в здуття і аномально видовжені частини кишківнику приводять до непроходимості, він же запороти, кишківника. А він в перші дні не болить, некроз наступає за пару днів зі страшенним вздуттям і все, добре ще якщо встигнуть довезти по швидкій з низесеньким тиском, перитонітом та сепсисом. А там видалення частити кишківника, виведення калостоми і привіт погана якість життя з огроменним обмеженням(((
Бережіть себе!
Додаю напруги• 28 октября в 22:44
Ответ дляМама Карло
Так я не ем жареное, жирное, мучное
Хлеб ем на закваске и то только с бульоном
Не пью кофе. Не пью газировки.
Сладкого ем очень мало.

То что я ем:
Каши, яйца, куриное филе, запечённая рыба, пару ломтиков сыра могу съесть, овсяное печенье, зефир.
А дует жесть..((
Сосиска_Втесте• 28 октября в 22:58
Ответ дляtereska
Бережіть себе!
Дякую, на жаль рік дієти. І я так і не розумію нічого((
Проня_Прокоповна• 28 октября в 23:06
Ответ дляДодаю напруги
У меня сейчас тоже самое(
И все равно…
А пробиотики есть?
Йогурт, квашеные огурчики, лактулоза
Додаю напруги• 28 октября в 23:06
Ответ дляПроня_Прокоповна
А пробиотики есть?
Йогурт, квашеные огурчики, лактулоза
Нет
Проня_Прокоповна• 28 октября в 23:08
Ответ дляДодаю напруги
Нет
Попробуйте включить. У меня лет 10 было сильнейшее вздутие и боли каждый день.
Начала пить лактулозу и йогурт в капсулах. Стало намного легче.
Додаю напруги• 29 октября в 06:32
Ответ дляПроня_Прокоповна
Спасибо