Не боюся осуду• 29 октября 2025
Хто розбирається в техніці- гарний ноутбук для студента?
НеГолосую• 29 октября 2025
В свое время выбрала не тбук с диагональю 11, ни разу не пожалела за 10 лет, очень удобно и пользоваться, и носить с собой, сейчас бы взяла планшет с клавиатурой, тоже небольшой
КарамбОлька• 29 октября 2025
Авторе, у вас дивне питання. Студенту для яких цілей? Які параметри мають бути? От вам вище пише людина, якій просто з собою треба таскати, їй точно не для особливих якоїсь цілей потрібно, тому що вона акцент робить на розмірі, на зручності з собою, і поняття не має що в більшості обирають по параметрах, і для чого він саме потрібний, а не по розміру.
Неновая почта• 29 октября 2025
Этого ноутбука с головой хватит под все стандартные офисные/учебные задачи не связанные с графикой. Графической подсистемы хватит на видео или простенькие игры. При желании можно подключить к внешнему монитору. Подсветка позволяет комфортно работать в темноте
Неновая почта• 29 октября 2025
Ответ дляКарамбОлька
Для девушки размер имеет значение. Этот весит 1.7, в принципе нормально возить с собой по транспорту
Сонячний зайчик• 29 октября 2025
Для стандартних задач норм. Я в офіс купувала менеджерам такі. Правда, з 5-ти два в ремонті були, проблеми з шлейфом. Розетка місяць тримала…
Шотуткоїться?• 29 октября 2025
Ні, єкран жахливий, під кутом взагалі дивитися не зручно. Це такий собі бюджетний варіант аби було.
Не боюся осуду
• 29 октября 2025
Ответ дляНеновая почта
оце мені і потрібно було почути...
дякую за змістовну відповідь
Шотуткоїться?• 29 октября 2025
Ответ дляНеГолосую
То ви ніколи не працювали з великими таблицями, мабуть. Що там можна побачити на 11´?
КарамбОлька• 29 октября 2025
Ответ дляНеновая почта
Вам підходить, і чудово, не всім підходить функціонал нетбука. Деяким дівчатам потрібна робоча станція.
Неновая почта• 29 октября 2025
Ответ дляНе боюся осуду
оце мені і потрібно було почути...
дякую за змістовну відповідь
Зверніть увагу що там немає операційної системи, вам доведеться шукати хто ва її встановить
Мне без сахара• 29 октября 2025
Ответ дляШотуткоїться?
+100!
В мене 14.
І в мене є ряд аналітичних звітів, які не влізають в екран))
В мене 14.
Не боюся осуду
• 29 октября 2025
Ответ дляНеновая почта
ніби колись була функція встановлення при купівлі за додаткову плату
Неновая почта• 29 октября 2025
Ответ дляКарамбОлька
У 6 коменті написали ’є проблеми із шлейфами’, от це дійсно цінне зауваження. Із ноутами існують різні нюанси, наприкрад є моделі де кришка на поганому кріплені, ломаються і замовляй нову с алі
А так це стандартний офісний ноут. Мала діогональ - підключіть до монітора; ’тормозить’ - перевірте чи не відкрито 50 вкладок у броузері; для зберігання фільмів краще прибати зовнішній диск, 500 Гб для цього звісно недостатньо, і так далі
Не боюся осуду
• 29 октября 2025
можливо, ще як варіант порадите гарні моделі в такому ціновому діапазоні?
буду вдячна)
КарамбОлька• 29 октября 2025
Ответ дляНеновая почта
Монітор ще треба мати, щоб до нього підключити.) для мене, особисто, новий ноутбук за 22 тисячі грн, це не надійна зовсім річ, гроші на вітер, був досвід, а ще й цього бренду, що автор скинула.
andrey_spec• 29 октября 2025
ТС, можна цей ноут купити й будете задоволені. Але в ньому проц 2022 року, і ціна за цей ноут в 23к грн виглядає як жарт. Хотлайн пише, що вони на Розетці нібито по 19, та й то для нього забагато. Не хочу пропонувати інші варіанти, тому що зараз багато різних ноутбуків швидко розламуються, здешевлення довело.
Новопоштинская• 29 октября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Надо же, ничего не меняется, у сестры несколько лет назад тоже проблемы со шлейфом были. Один раз смогли починить ей, на второй, сказали выкинуть.
Неновая почта• 29 октября 2025
Ответ дляНе боюся осуду
буду вдячна)
На мій погляд ви обрали насправді гарну модель
Мені теж подобається НР
Відмінності від того що ви обрали (насправді не так щоб великі): кращий бренд, кращий накопичувач (швидкість), трохи краща відеопідсистема (по тестах), алюміній у корпусі, гірше по кількості USB (наприклад мені не вистачає 3 шт.)
Мені теж подобається НР
andrey_spec• 29 октября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Хотите действительно нормальный комп, смотрите НР.
+1 за HP. Ще Дел хвалять Зараз сижу за HP, в мінусах тільки поганенький темний екран, не IPS мабуть, безпонтовий дизайн і розташування кнопки намлок. Але конструктивно все надійно, підсвітка клави хороша, батаремя тримає, і не зважаючи на дуже просту комплектацію, взагалі не тупить.
Новопоштинская• 29 октября 2025
Ответ дляandrey_spec
Да они надёжные, я себе вторую батарею купила, вообще красота. Я бы если выбирала, то между HP и Dell. Монитор у моего тоже слабоват, но зато глаза не болят. А если надо, то я большой монитор подключаю.
Не боюся осуду
• 30 октября 2025
Ответ дляНеновая почта
Мені теж подобається НР
а яку саме модель порадите з HP, бо відкрила посилання і розгубилась ?
Неновая почта• 30 октября 2025
Ответ дляНе боюся осуду
HP-17 - 17-ти дюймовий і він трохи важчий. Мені більш подобаються 17-ти дюймові, але багато хто не любить ноути із великою діогоналлю
Список HP-15 - там відмінності між моделями тільки: колір та є/нема підсвітка
- HD камера, та яскравий екран, але тримає заряд 8 годин, а усі інші 10
Ось ці тримають 10
- сірий
- білий
Ось ці тримають 10
- сірий
- білий