Не боюся осуду• 29 октября в 10:42
Хто розбирається в техніці- гарний ноутбук для студента?
НеГолосую• 29 октября в 10:44
В свое время выбрала не тбук с диагональю 11, ни разу не пожалела за 10 лет, очень удобно и пользоваться, и носить с собой, сейчас бы взяла планшет с клавиатурой, тоже небольшой
КарамбОлька• 29 октября в 10:50
Авторе, у вас дивне питання. Студенту для яких цілей? Які параметри мають бути? От вам вище пише людина, якій просто з собою треба таскати, їй точно не для особливих якоїсь цілей потрібно, тому що вона акцент робить на розмірі, на зручності з собою, і поняття не має що в більшості обирають по параметрах, і для чого він саме потрібний, а не по розміру.
Неновая почта• 29 октября в 10:52
Этого ноутбука с головой хватит под все стандартные офисные/учебные задачи не связанные с графикой. Графической подсистемы хватит на видео или простенькие игры. При желании можно подключить к внешнему монитору. Подсветка позволяет комфортно работать в темноте
Неновая почта• 29 октября в 10:56
Ответ дляКарамбОлька
Для девушки размер имеет значение. Этот весит 1.7, в принципе нормально возить с собой по транспорту
Сонячний зайчик• 29 октября в 10:57
Для стандартних задач норм. Я в офіс купувала менеджерам такі. Правда, з 5-ти два в ремонті були, проблеми з шлейфом. Розетка місяць тримала…
Шотуткоїться?• 29 октября в 11:00
Ні, єкран жахливий, під кутом взагалі дивитися не зручно. Це такий собі бюджетний варіант аби було.
Не боюся осуду
• 29 октября в 11:00
Ответ дляНеновая почта
оце мені і потрібно було почути...
дякую за змістовну відповідь
Шотуткоїться?• 29 октября в 11:01
Ответ дляНеГолосую
То ви ніколи не працювали з великими таблицями, мабуть. Що там можна побачити на 11´?
КарамбОлька• 29 октября в 11:28
Ответ дляНеновая почта
Вам підходить, і чудово, не всім підходить функціонал нетбука. Деяким дівчатам потрібна робоча станція.
Неновая почта• 29 октября в 11:36
Ответ дляНе боюся осуду
оце мені і потрібно було почути...
дякую за змістовну відповідь
Зверніть увагу що там немає операційної системи, вам доведеться шукати хто ва її встановить
Мне без сахара• 29 октября в 11:52
Ответ дляШотуткоїться?
+100!
В мене 14.
І в мене є ряд аналітичних звітів, які не влізають в екран))
В мене 14.
Не боюся осуду
• 29 октября в 11:55
Ответ дляНеновая почта
ніби колись була функція встановлення при купівлі за додаткову плату
Неновая почта• 29 октября в 11:55
Ответ дляКарамбОлька
У 6 коменті написали ’є проблеми із шлейфами’, от це дійсно цінне зауваження. Із ноутами існують різні нюанси, наприкрад є моделі де кришка на поганому кріплені, ломаються і замовляй нову с алі
А так це стандартний офісний ноут. Мала діогональ - підключіть до монітора; ’тормозить’ - перевірте чи не відкрито 50 вкладок у броузері; для зберігання фільмів краще прибати зовнішній диск, 500 Гб для цього звісно недостатньо, і так далі
Не боюся осуду
• 29 октября в 11:56
можливо, ще як варіант порадите гарні моделі в такому ціновому діапазоні?
буду вдячна)
КарамбОлька• 29 октября в 11:59
Ответ дляНеновая почта
Монітор ще треба мати, щоб до нього підключити.) для мене, особисто, новий ноутбук за 22 тисячі грн, це не надійна зовсім річ, гроші на вітер, був досвід, а ще й цього бренду, що автор скинула.
andrey_spec• 29 октября в 12:05
ТС, можна цей ноут купити й будете задоволені. Але в ньому проц 2022 року, і ціна за цей ноут в 23к грн виглядає як жарт. Хотлайн пише, що вони на Розетці нібито по 19, та й то для нього забагато. Не хочу пропонувати інші варіанти, тому що зараз багато різних ноутбуків швидко розламуються, здешевлення довело.
Новопоштинская• 29 октября в 12:05
Ответ дляСонячний зайчик
Надо же, ничего не меняется, у сестры несколько лет назад тоже проблемы со шлейфом были. Один раз смогли починить ей, на второй, сказали выкинуть.
Неновая почта• 29 октября в 12:24
Ответ дляНе боюся осуду
буду вдячна)
На мій погляд ви обрали насправді гарну модель
Мені теж подобається НР
Відмінності від того що ви обрали (насправді не так щоб великі): кращий бренд, кращий накопичувач (швидкість), трохи краща відеопідсистема (по тестах), алюміній у корпусі, гірше по кількості USB (наприклад мені не вистачає 3 шт.)
Мені теж подобається НР
andrey_spec• 29 октября в 12:27
Ответ дляНовопоштинская
Хотите действительно нормальный комп, смотрите НР.
+1 за HP. Ще Дел хвалять Зараз сижу за HP, в мінусах тільки поганенький темний екран, не IPS мабуть, безпонтовий дизайн і розташування кнопки намлок. Але конструктивно все надійно, підсвітка клави хороша, батаремя тримає, і не зважаючи на дуже просту комплектацію, взагалі не тупить.
Новопоштинская• 29 октября в 13:05
Ответ дляandrey_spec
Да они надёжные, я себе вторую батарею купила, вообще красота. Я бы если выбирала, то между HP и Dell. Монитор у моего тоже слабоват, но зато глаза не болят. А если надо, то я большой монитор подключаю.
Не боюся осуду
• 30 октября в 06:25
Ответ дляНеновая почта
Мені теж подобається НР
а яку саме модель порадите з HP, бо відкрила посилання і розгубилась ?
Неновая почта• 30 октября в 07:48
Ответ дляНе боюся осуду
HP-17 - 17-ти дюймовий і він трохи важчий. Мені більш подобаються 17-ти дюймові, але багато хто не любить ноути із великою діогоналлю
Список HP-15 - там відмінності між моделями тільки: колір та є/нема підсвітка
- HD камера, та яскравий екран, але тримає заряд 8 годин, а усі інші 10
Ось ці тримають 10
- сірий
- білий
Ось ці тримають 10
- сірий
- білий