Привіт. Хочемо замовити бюджетну кухню але ще не знаємо де саме. Порадьте хто де брав? Знаходимось у Києві, але чула що в області замовляти дешевше. Взагалі , здається, краще замовити фарбований МДФ. Але якщо у ДСП гарно оброблені края, то теж буде добре стояти. Порекомендуйте яку кромку обирати? Чула про якусь ПУР, ніби вона гарно від вологи захищає… Просто ламіновані фасади якось боязно що відлущуватись почнуть.
Які взагалі є моменти, на які потрібно звернути увагу, щоб кухня з ДСП довшезберігала гарний вигляд? І де замовити?
Дама-мадама• 30 октября в 09:40
Ответ дляDaWA123
В Білій Церкві Віп Майстер, чи іншого якогось маєте на увазі?
Автор, саме в них зараз є і фарбовані кухні. Теж поглядаю в їх бік. Фасади якісніше будуть ніж плавкові, бо з МДФ. Мені подобається, що можна обрати купу варіантів і ціни прозорі, все відомо і можна прорахувати +- кінцеву ціну.
Плюс дуже гарний менеджмент, розкажуть і поможуть 3д проект скласти безкоштовно. Що мені подобається, що є всі розмітки, всі деталі. Просто збирай як конструктор.
І ще, в салоні я з МДФ акрила прорахувала свою кухню, вийшло 220 тис грн. Сіла прорахувала у Віп майстер фарбовану, вийшла десь 70 тис+-
І так, вони можуть під ваш розмір якусь шафку підігнати, і це коштує не в 3 рази дорожче як писали вище. Як на мене, це самий оптимальний варіант для бюджету, да ще й з фарбоварого МДФ.
Або їх же плівкові кухні, це саме бюджетне. Може хтось це називає ламіноване ДСП, але це ЖСП в плівці
Допишу, але є одне але, фурнітура бюджетна за такі гроші
Ответ дляДама-мадама
Тобто в них в меблях є всі готові отвори для збирання? Планували самі збирати
Дама-мадама• 30 октября в 10:46
Ответ дляDaWA123
Так. Ми на дачу в них дешеву кухню замовляли, з плівковими фасадами. Тоді фарбованих не було наче. Чоловік сам збирав. Там інструкція, болтики чи шурупи, петлі, направляючі, отвори всі зроблені. Просто прикладай та скручуй.
Саме важке, це виставити рівно двері. Але це з усіма так меблями. Але ми справилися.
Ответ дляДама-мадама
Доречі, ці металеві ручки на дверцятах, мабуть, ще від відшаровування плівки захищають?!
Дама-мадама• 30 октября в 10:50
Ответ дляDaWA123
Ну так, у фарбованих в них є ще інтегрована ручка. Не знаю, що краще
Розвідка Маші• 30 октября в 11:06
Ответ дляDaWA123
А. Тогда понятно))) Да, маленький метраж, вполне нормально. У моей подруги на съёмной квартире тоже подобная стоит кухня. И , кстати здорово выглядит!
До сих пор на 4+ выглядит. Правда она модульная, простая без дорогих направляющих
40каградусная• 30 октября в 11:13
Ответ дляДама-мадама
Хіба це так працює? Щоб віддати у виробництво на Віяр треба розміри вказати з урахуванням крайки, розмітки по петлям зробити, по ручками, щоб отвори були, обговорити сторону відкривання. А якщо шухляди? Прийти і сказати, хочу 2 шухляжи і вони зроблять? Колись чула, що їм треба детальний проект ,зроблений в їх же програмі
Можливо, чула, що знайомі так робили, вони в когось замовляли типу проекту за 1000 грн, а там все їм зробили
Я пані прохана...• 30 октября в 11:21
Ответ дляБлиск думки
Если стены ровные, то ничего. Стена со столешницей в стык(90°) и силикон.
Тот плинтус выглядит отвратно. И в уборке хуже. И место крадёт(те же 2см), но уже впритык что-то не поставишь.
Спасибо
Дама-мадама• 30 октября в 11:23
Ответ для40каградусная
Якось Треба спитати, бо салони прораховують космічні суми
ПуГоФФка• 30 октября в 13:02
Ответ дляDaWA123
До 80 тис максимум. Кухня маленька 6,5 квадратів.
Ого.
Это хорошая кухня за такие деньги должна быть.
Я свою покупала на вияре. Модульную.
ПуГоФФка• 30 октября в 13:03
Ответ дляDaWA123
Спасибо. Мне нравится ВиЯр, на работе у нас вся мебель их. Но дорого. И сам мастер говорит что у ник один из самых высоких ценовой сегмент. Поэтому даже не вникала. Но посмотрю, может специалист у нас такой, пафосу нагоняет
У них есть модульная кухня. Набираете под свои размеры.
Внутри все кухни из ДСП.
И можно дверки заказать отдельно.
Внутри все кухни из ДСП.
И можно дверки заказать отдельно.
Лукава_Кiшка• 30 октября в 13:14
Ответ дляDaWA123
Вам порекомендували сайт Дубок та Табуретка. Можу порекомендувати аналогічний сайт Мебельок, я замовляла у них фарбований мдф, модульну кухню виробника «Світ меблів». Також хотіла ВІП Майстер, але у них не було можливості зробити корпус під холодильник.
Був досвід з Табуреткою, але там недолугі збирачі. Якщо знову звернуся в Табуретку, то лише з самостійною збіркою.
Ще майте на увазі що фарбоване мдф досить крихке, можуть виникати сколи.
Також є фарбовані фасади мдф відносно недорого в Леруа Мерлен, зʼїздіть до них на розрахунки.
Ответ дляMs. При теле
На сайте Вип Мастер фабричные кухни. Вы можете из стандартных модулей собрать себе любую конфигурацию. Я так уже 4 кузни собрала, самая старая с 2013 года у мамы стоит. Самой новой год, обошлась в 32 тыс за 3,8 погонных метра.
Скажите пожалуйста, лучше ехать к ним в Белую Церковь или по цене одинаково выйдет, если в Киеве у их представителей заказать? Вы как заказывали?
Барабан для дорослих• 30 октября в 13:56
Ответ дляШаманю второпях
Зато обработка у Вияр самая качественная. Покрытие у дсп это hpl пластик, он получше всяких красок будет если по стойкости. Но кромка - слабое место, даже пур поклейка. Красить МДФ не бюджетно
Та ладно, нам сделали, то дефектов тьма
Дама-мадама• 30 октября в 14:18
Ответ дляПуГоФФка
Внутри все кухни из ДСП.
И можно дверки заказать отдельно.
Внутри все кухни из ДСП.
И можно дверки заказать отдельно.
Вперше чую. Цікаво
Дама-мадама• 30 октября в 14:21
Ответ дляЛукава_Кiшка
А в Світ Меблів МДФ фарбовані фасади чи ДСП? Розкажіть, бо сайт їх не сподобався.
І ще, під холодильник за додаткову плату? Самостійно можна зібрати? Кольорова палітра велика?
Лукава_Кiшка• 30 октября в 14:31
Ответ дляДама-мадама
Є і фарбовані мдф фасади, і ДСП.
Думаю, що можна зібрати самостійно, якщо не складна, пряма кухня або якщо є досвід та інструмент.
Я замовляла кухню «Домініка», фасади з фрезеруванням, це теж + до ціни. Але вийшло майже в два рази дешевше ніж на віярі порахували подібне.
Під холодильник у них стандартні модулі йдуть.
Ідеально якщо купити їхню готову кухню, бо набирати модулі виходить трішки дорожче, але дешевше ніж віяр.
А взагалі мдф це вже дорожче і не факт що потрібно.
Дама-мадама• 30 октября в 14:39
Ответ дляЛукава_Кiшка
Є і фарбовані мдф фасади, і ДСП.
Я фарбовані не хочу через можливі сколи, але за 5 тис баксів дрова купувати теж якось рука не піднімається. Розгляну ще раз їх теж. Дякую
Лукава_Кiшка• 30 октября в 14:55
Ответ дляДама-мадама
Так,на моїй кухні зʼявилися сколи. Тому зараз би замовляла або плівку, або лдсп
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ого. А я вважала, що крашені - найнадійніші. Тоді, дійсно, треба замовляти щось більш бюджетне, якщо воно ще й міцніше.
Як добре що сюди звернулась! Така дискусія! Стільки порад!
Супер!
Дякую всім!
Супер!
Дякую всім!
Лукава_Кiшка• 30 октября в 15:22
Ответ дляDaWA123
Супер!
Дякую всім!
Супер!
Дякую всім!
Вони вважаються найкрасивішими, але це спірне питання. Наприклад, гарний малюнок дерева на лдсп, на мій смак, теж супер. Та й практичніше в плані догляду. Єдине що малюнок дерева треба дивитися на живому великому зразку, щоб бачити як виглядає малюнок в масі. Бо маленький зразок з малюнком дерева не такий інформативний як безтекстурний маленький зразок.
Пешеходик• 30 октября в 15:28
Ответ дляDaWA123
Ширина кухни 185, длина 215 кухни (угловая нужна). В магазинах двухметровые обычно. Плюс газовая труба со счетчиком сбоку торчит и бордюры на потолке, которые хотелось бы интегрировать в шкафчики. Сама не соображу как это обиграть((
Може, ці бордюри зашити в короб з ГК. В цей короб вмонтувати підсвітку. Можливо, й трубу витяжки.
Дюагональ• 30 октября в 15:44
Ответ дляDaWA123
Вот потому и спрашиваю о кромке ламинированого дсп и нюансах, которые нужно учитывать что бы кухня дольше сохранилась. Краш мдф - это то, что в идеале хочется, но дорого.
Ні, віп майстер в Бєлке. Там є і фарбовані не дорого
Ms. При теле• 30 октября в 16:08
Ответ дляDaWA123
Я на Табуретке заказывала. Я ставила кухни фабрик Свит Меблив, Вип Мастер и Сокме. По идее у всех дистрибьюторов должны быть одинаковые цены.
Ms. При теле• 30 октября в 16:10
Ответ дляDaWA123
Да. И фурнитура. И инструкция. Муж собирал. Но вы можете заказать это услугу при заказе на том же Дубке или Табуретке, стоит обычно 20 процентов от стоимости кухни
Ms. При теле• 30 октября в 16:55
Ответ дляДама-мадама
В багатьох модульних кухнях є пенали під холодильник. Тре дивитися на їх розміри
Ms. При теле• 30 октября в 16:56
Ответ дляДама-мадама
Ви потім можете не міняти всю кухню. А замінити лише фасади